علی & Cavett: داستان این نوار بازدید: خوش مستند ما را به یاد حرکت بزرگ سیاسی تاثیر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

علی & Cavett: داستان از نوار است HBO فیلم از سال 2018 شده است که شامل به عنوان بخشی از راه اندازی مجموعه برای آسمان جدید فیلم های مستند کانال. وقتی اخبار پس از آخرالزمانی, من می خواهم که فکر می کردم آخرین چیزی که بینندگان گاهی بیشتر بود سخت ضربه واقعیت, اما من مطمئن هستم که این شرکت انجام داده است تحقیقات خود را.

90 دقیقه فیلم به کارگردانی رابرت S Bader, داستان محمد علی زندگی عمومی از طریق دیک Cavett نشان می دهد, یک چت نشان می دهد که در آن بوکسور به نظر می رسد او در طول زندگی حرفه ای و با که میزبان او تا به حال یک دوستی واقعی. مستند intersperses بایگانی فیلم با معاصر مصاحبه با مورخان و روزنامه نگاران و Cavett خود را که هنوز هم رفتن, با نشاط 83 ساله.

به عنوان تازه زوایای داستان آشنا به, آن را کمی. این فیلم ارائه مى مانند او دیده می شد به جای ارائه های زیادی را در این راه از اطلاعات جدید است. Cavett مصاحبه او را بیش از ده بار بین سال 1969 تا 1981 بنابراین ما دیدن عجول و بی پروا, روشن, چشم ستاره در دهه بیست سالگی خود را از طریق خود را تبدیل به ملت اسلام امتناع خود را به کمک طلب کردن از او و بازگشت پیروزمندانه و تاسف خود را نهایی حملات که در آن مشخص شد بدن خود را کاهش بود.

در حالی که داستان از نوار یاد نمی ما بسیار به آن تاکید علی هدیه برای سرگرم کننده است. او تقریبا به عنوان با استعداد در مقابل دوربین به عنوان او در حلقه به ضرر بسیاری از مخالفان خود را, اما به خصوص, Joe Frazier که نمی تواند در رقابت با رقیب خود را شوخ طبعی و مبالغه. علی درک قدرت رسانه ها برای تقویت ورزشی دستاورد و آن را به نظر می رسد به ایستادگی به عنوان یک استعاره برای چیزی بزرگتر. در Cavett او در بر داشت یک مبارزه شریک می دانستند که چگونه برای دریافت بیشتر از او.

اگر چه Cavett نام خانواده در امریکا به ناآشنا انگلیسی بینندگان او ظهور به عنوان تقریبا به یک شکل در این فیلم به هر حال – به عنوان بوکسور. او واضح و مصاحبه با مشخص صوت و لحن است که می توانید از شیطان صفت به وابسته به سئوال. در مقایسه با لاف و گزاف که می گذرد برای چت امروز مکالمات بین Cavett و علی در حال refreshingly کامل.

ما نزدیک قیاس است که احتمالا مایکل پارکینسون و Parky حتی به نظر می رسد در یک کلیپ اما هیچ کس بر روی صفحه نمایش را پر می کند که نقش امروز. قطعا آن را سخت به تصور کنید James Corden, آینده با یک خلاصه ای در این ورزش به عنوان سخنور به عنوان Cavett است:

“آن را آسان به تضاد احساسات در مورد بوکس زیرا بدیهی است که در سطح بالا آن را یک هنر شگفت انگیزی ورزشی, هنر,” او می گوید. “از سوی دیگر آن را یک بهره برداری و مرگبار جرم-سرند بازی.”

این مستند پس از اتمام در خوش بینانه توجه داشته باشید با علی دست خود را تکان دادن از پارکینسون بتواند مشعل المپیک در آتلانتا 1996 و نگه داشتن آن در هوا. پس از علی (ع) عمر از مبارزه با نژادپرستی و تبعیض مذهبی و ایجاد آمریکا به نظر می رسد مانند یک لحظه از ملی شفا. آن را سخت به تصور کنید که یک ورزشکار این روز مجاز به همان سیاسی تاثیر به علی. رسانه های اجتماعی و تهاجمی PRs آن را غیر ممکن. به قاضی حوادث گزارش از مینیاپولیس این هفته نیاز به آشتی و وحدت است که به عنوان فوری مثل همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>