اسمیت شده است و تمایلی به صحبت در مورد compound fracture او دچار Nov. 18, 2018, زمانی که پای راست خود را گرفتار در فدرال اکسپرس زمینه چمن به عنوان Houston Texans’ J. J. وات و کریم جکسون عهده او است. این مصاحبه برای اولین بار بود که او در آن مفصل در این هفته او را در بيمارستان پس از عمل جراحی برای تعمیر شکستگی در استخوان درشت نی و استخوان نازک نی. آنچه او نازل شده بود و حتی شگفت انگیز تر از اصل معتقد بودند.

او گفت: جراحی اولیه برای تعمیر معافیت موفق شد با چندین صفحات درج شده به پای او به چین استخوان و او تقریبا آماده به ترک بیمارستان چند روز پس از آسیب دیدگی در هنگام سپسيس در مجموعه. سپسیس یک بیماری ایجاد می شود که بدن مواد شیمیایی به جریان خون برای مبارزه با عفونت و گاهی ست کردن یک واکنش زنجیره ای است که می تواند باعث ارگان ها در سراسر بدن به شکست است. پزشکان تا به حال نگران عفونت چون استخوان درشت نی تا به حال نفوذ در پوست هنگامی که او به عهده گرفت.

اسمیت گفت که او به شدت دارو به پزشکان عمل چندین بار به “عفونت تحت کنترل است.”

“من واقعا در حال حاضر برای هر یک از است که” اسمیت گفت. “شما از خواب بیدار و شما باید همسر خود و خانواده و پزشکان به شما بگویم که چگونه نزدیک شما بودند [به مرگ] رفته سپتیک. من نمی دانم آنچه که به معنای, نمی دانم این مرگ و میر. من نمی دانم که چگونه بسیاری از مردم می میرند.”

طولانی نیست پس از اسمیت بیدار پزشکان ارائه شده او را با یک انتخاب: “قطع عضو یا اندام نجات در آن نقطه است.”

او گفت که او می خواست برای نجات پای او که پزشکان در نهایت قادر به انجام, اما خود را بهبود بود ، او ماه را صرف در یک صندلی چرخدار و سپس بر روی عصا قبل از او در نهایت می تواند راه رفتن خود را در پاییز گذشته. در ماه های اخیر او شروع به پرتاب در ردسکینز’ تمرین تسهیلات در امید به آینده را در فصل آینده هر چند او هنوز هم در حال قدم زدن با یک لنگی.

ران ریورا ردسکینز’ مربی جدید است به طور مداوم ذکر اسمیت زمانی که او در مورد این تیم quarterbacks و پیشنهاد کرده است که اگر اسمیت است که قادر به بازی او را در رقابت با Dwayne هاسکینس برای شروع کار.

Smith, 35, دو سال به چهار سال $94 million فرمت او امضا پس از معامله به ردسکینز در سال 2018 است. او به رهبری واشنگتن به یک 6-3 شروع این فصل برای پرتاب 2,180 متری و 10 touchdowns با پنج interceptions. او 94-66-1 در 13 فصل با San Francisco 49ers, Kansas City Chiefs و Redskins.

او دومین Redskins ستاره به عنوان بسیاری از سال را به می گویند که او می تواند در اثر یک وضعیت پزشکی است. نرم افزار کاسه چپ مقابله با ترنت ویلیامز گفت که یک سرطان نادر در یک کیست در سر خود را نزدیک بود به رفتن را از طریق جمجمه و مغز او قبل از پزشکان را در زمستان سال گذشته.

بیشتر در ردسکینز:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات