الکس Ovechkin را بدون گل به خشکی می رسد فصل بالا به عنوان پایتخت سقوط در آریزونا

گلندیل, Ariz. — الکس Ovechkin بود و بیش از همه جن در واشنگتن پایتخت’ 3-1 دست دادن به آریزونا شغالها در شنبه شب در Gila River عرصه است. انرژی نگه داشته و رو به افزایش به عنوان او همچنان در جستجوی گریزان 699th و 700th اهداف حرفه ای خود را, اما او آمد تا خالی برای چهارمین مستقیم بازی. این اولین بار در این فصل Ovechkin رفته است که بسیاری از بازی بدون به ثمر رساند.

او به پایان رسید با هشت عکس در هدف و 17 تلاش او دارای 33 شات تلاش خود را در گذشته دو بازی. او نزدیک به شمارش خود را 699th هدف چندین بار; بزرگترین ناله از جمعیت در اوایل دوره دوم در یک بازی قدرت که امضای خود را یک تایمر از دایره سمت چپ ضربه به سمت راست.

در حالی که Ovechkin به ظاهر انجام شده بود همه چیز اما نمره بقیه پایتخت بودند از همگام سازی: بازیکنان whiffed در pucks عبور نمی تیز و گردش مالی در منطقه بی طرف منجر به یک هدف در دوره دوم. پایتخت به نظر می رسید به گرد هم می آیند و اتصال در پنجشنبه 3-2, باز گشت از پیروزی در بهمن کلرادو اما مبارزات خود را روز شنبه بازگشت.

شغالها’ بازی برنده آمد در قدرت-بازی بازی های انحراف توسط فیل Kessel در 5:25 از دوره سوم. با فقط سه ثانیه های باقی مانده در defenseman Michal Kempny مجازات برای تب یاکوب Chychrun با صبر و حوصله منتظر بالا قبل از پرتاب جن به اسلات که در آن Kessel هدایت گذشته برادن هولتبی. پایتخت’ goaltender تا به حال یکی دیگر از جامد شب 27 موجب صرفه جویی در.

شهری بخش پیشرو در پایتخت (37-16-5) تا به حال فرصت های نهایی 14-به علاوه دقیقه برای پیدا کردن اکولایزر, اما آنها نمی تواند نور لامپ. لاوسون Crouse خالی-netter با 27.8 ثانیه به سمت چپ به پایان رسید درام.

پایتخت در حال حاضر سر به لاس وگاس به بسته بندی خود را در سه بازی سفر جاده ای روز شنبه در برابر وگاس شوالیه طلایی. آنها امید برای پایان دادن به آن را در یک یادداشت بالا و مرکز Evgeny Kuznetsov که نیست بازی شنبه. او از دست رفته است, بازگشت به عقب بازی پس از درد و رنج بالای بدن آسیب در از دست دادن به New York Islanders در روز دوشنبه.

در حالی که Kuznetsov غیاب نبود خودنمایی شنبه, بقیه پایتخت’ top شش موفق به تولید ادبانه و با وجود برخی از تماس نزدیک با Ovechkin. کاپیتان شده بود در یک خیره کننده بخاری قبل از این چهار بازی خشکسالی ارسال 14 گل در هفت بازی span. در روز شنبه او به نظر می رسید به همه چیز اما نمره.

Ovechkin در تلاش بود برای رسیدن به 700 اهداف در همان ساختمان که در آن او به ثمر رساند شاید به یاد ماندنی ترین هدف خود را از 15 سال NHL حرفه ای: خود را در حال سقوط-به-روی-یخ پشت-پشت چوب خط حساب کردن در برابر پس-Phoenix Coyotes در طول rookie فصل در ژانویه 2006. اما در روز شنبه او نمی تواند جن شغالها goaltender Antti Raanta که 36 موجب صرفه جویی در.

پایتخت’ کارل Hagelin گره خورده است نمره 1 با 2:50 چپ در دوره دوم. این مرد سوئدی به ثمر رساند در یک شنبه پس از یک قوی با عجله به شبکه سابق Coyote ریچارد Panik. Hagelin که گل پنجم خود را هدف است نه امتیاز (چهار گل و پنج پاس گل) در 11 بازی گذشته خود. Panik ثبت اولین نقطه از Feb. 2 کمک در برابر پیتسبورگ.

شغالها به حال شمارش اولین هدف در 7:06 از مدت زمانی که مسیحی Dvorak رفت و پنج سوراخ در هولتبی. گردش مالی در منطقه بی طرف منجر به بدهد-و-رفتن فرصت برای Dvorak و کونور حلقه گل قرار دادن. این پنجمین مستقیم بازی است که در آن سرمایه داده بود هدف اول.

هولتبی (21-12-4) نگه داشته پایتخت در فاصله قابل توجه با برخی از قوی متوقف می شود در سوم. برای دومین مستقیم بازی او در پایتخت’ بهترین بازیکن. او برگزار شد قوی پنج شنبه در کلرادو به عنوان پایتخت بسیج, اهمیت حیاتی 32 موجب صرفه جویی در و او دوباره شنبه نشان داد که او بیش از قادر به نگه داشتن خود را.

بیشتر در NHL: لارس Eller نقش بسیاری از نقش ها برای پایتخت و تعداد آنها در همه آنها Svrluga: پایتخت باید از فکر کردن در مورد نقاط عطف و شروع به فکر کردن در مورد برنده شدن تجزیه و تحلیل: پنگوئن واقعی شات برای گرفتن پایتخت و برنده شهری بخش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>