اتاوا — ممکن است که واشنگتن پایتخت کاپیتان الکس Ovechkin در 34 سال در 15, NHL فصل و در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین گلزنان تمام زمان ممکن است گرفتن بهتر است ؟

یک مورد قطعا می تواند ساخته شده به خصوص با توجه به عجله او به عنوان او را هل می دهد به سمت هدف شغلی ردیف 700. وی افزود: دو جمعه شب در یک 5-3 برنده بیش از سناتورهای اتاوا به او 695 برای خود قابل توجه حرفه ای و قرار دادن او در هشتم همه زمان.

هدف شماره 694 نیمه راه از طریق دوره دوم برده و او را با علامت مسیه; هدف شماره 695 خالی-netter در واپسین لحظات در کانادا تایر مرکز به او 37 در این فصل بود و او 11th هدف در گذشته خود پنج بازی ها, داغترین کشش حرفه ای خود را.

“آن را به خوبی در آن شرکت بدیهی است که بسیاری از افسانه ها وجود دارد” Ovechkin گفت.

Ovechkin دومین بازیکن در تاریخ NHL 34 ساله یا مسن تر به نمره 11 گل در طول پنج حضور پیوستن به Pittsburgh Penguins’ جو مولن که در دسامبر سال 1991.

[پایتخت’ تاد Reirden همچنان به پیدا کردن راه هایی برای فشار بازیکنان]

خود را پشت سر کاپیتان و قوی بازی کردن کشش پایتخت (35-12-5) چپ اتاوا با یک ریگ پیروزی یک پاسخ به چهار درهم و برهم از دست دادن در صفحه اصلی به نشویل.

“ما خیلی خوش شانس هستیم که او را در واشنگتن و آنچه که او انجام داده برای این بازی وجود دارد و ساختمان آن چگونه خوش شانس طرفداران برای دیدن او 41-به علاوه بار در سال” سرمایه مربی تاد Reirden گفت. “ما بسیار خوش شانس و خوش شانس به عنوان مربیان و بازیکنان را به بازی با یک مرد که در حال تعقیب یک رکورد باور نکردنی و قطعا متوقف نشده گذشته چند بازی.”

پس از پایتخت شروع به پریدن کرد تا به یک 4-2 سرب در اوایل دوره سوم با یک چوب خط حساب کردن از کارل Hagelin که گل چهارم خود را به هدف و shorthanded فصل سناتورها پاسخ داد با قدرت-بازی بازی هدف از Artem Anisimov تنها 1:40 بعد.

پایتخت مبارزه سخت سناتور فشار بودند و تا اضافی برای نهایی 3:42 از مقررات پس از کالین سفید دریافت دو جزئی برای چسباندن. Ovechkin خالی-netter آمد با 15 ثانیه به سمت چپ.

“بدیهی است که من تا به حال مقدار زیادی از شانس امروز به نمره بیشتر, اما شما می دانید من شما را دو و حرکت رو به جلو” گفت: Ovechkin که تا به حال 11 عکس در هدف و 19 مجموع تلاش است.

ایلیا سامسونوف (25 صرفه جویی) موفق به کسب 11 مستقیم تصمیمات قدمت Nov. 30 برابر دیترویت. او سوم rookie goaltender در تاریخ NHL به کسب یک پیروزی در 11-به علاوه متوالی تصمیم به پیوستن به Ross Brooks (14 در 1973-74) و جورج Stones (11 در 1926-27).

“پس از آن فصل من هیجان زده اما در حال حاضر آن را در همان بعد از هر بازی آن را احساس می کند همان نقطه” سامسونوف گفت. “من خوشحالم که ما رو برد امروز. این واقعا یک بازی سخت برای من بعد از این همه ستاره.”

پیروزی بهبود سامسونوف به 16-2-1 اما او به دور از عیب و نقص. در حالی که او تا به حال ستارگان شروع (his مبارکه صرفه جویی در ولادیسلاو Namestnikov یکی از نکات برجسته از افتتاح 20) وجود دارد قابل توجه مبارزات پایین کشش.

با پایتخت برگزاری 3-1 منجر میدوی را از طریق دوره دوم زیر Ovechkin اولین هدف سامسونوف اجازه دهید در یک بسیار خوب هدف از توماس Chabot تنها 1:04 بعد. شتاب منتقل شده اما Hagelin در زمان استفاده از یک گردش با سناتور وزوز در بازی قدرت به دنبال یک اکولایزر.

در حالی که این بازی خطرناک دیر پایتخت تحت سلطه اوایل مصرف 2-0 سرب با افتتاح-دوره اهداف از T. J. Oshie و Evgeny Kuznetsov.

Oshie را 19th شد یک تغییر مسیر در مقابل یک نرم و صاف کردن خوراک از جان کارلسون در 4:10. کارلسون کمک بود 361st حرفه ای خود را. او 362nd در Ovechkin خالی-netter در اواخر بازی به تصویب Calle جوهانسون برای بسیاری توسط یک defenseman در پایتخت تاریخ است.

کارلسون که 62 امتیاز (13 اهداف 49 کمک) از طریق 52 بازی گفت: “نمی دانم او پیشی گرفته جوهانسون رکورد تا Nicklas Backstrom به او گفت.

“این است که خیلی سرد و خیلی خاص,” کارلسون گفت. “من دوستان خوب با Calle و آنچه که او به معنای به سازمان و تمام. این یک افتخار برای اطمینان و بسیاری از بچه ها که تشکر می کنم.”

پس از Oshie هدف Kuznetsov به ثمر رساند حواس پرت هدف هفت دقیقه بعد که باعث یک واکنش با تاخیر از بازیکنان بر روی یخ. یک خوراک از Jakub Vrana, Kuznetsov شات ضربه goaltender مارکوس Hogberg پا و ناپدید شده در نزدیکی طرف تحت شبکه ، بازیکنان در ابتدا نمی دانستم آن را در رفت. سپس مرکز انداخت تا دست خود را در جشن هنگامی که او متوجه شد جن حال عبور از خط هدف خود را برای 17th, tally این فصل است.

سناتور قطع پایتخت ” منجر به 2-1 با shorthanded شمارش توسط کریس Tierney در 7:15 از دوره دوم. هدف آمد در حالی که Ovechkin و پایتخت دوم قدرت-بازی بازی های واحد بودند بر روی یخ.

این پنجمین shorthanded هدف پایتخت اجازه داده اند در هشت بازی گذشته یک کشش است که دیده می شود این تیم تولید شش قدرت-بازی بازی اهداف است. پایتخت اجازه داده اند نه shorthanded اهداف در این فصل به تساوی آنها را با دیترویت برای ترین در لیگ.

“من فکر می کردم ما بازی خیلی خوبی را شروع نیمه اول بازی و به نوعی می دانم که یک فشار است که همیشه رفتن به آینده” کارلسون گفت. این راهی است که در لیگ کار می کند مهم نیست که چگونه به خوبی شما در حال بازی. تیم های دیگر در حال رفتن به عقب می آیند و آن را به شما بدهد در نقاط خاص.”

پایتخت را یک روز قبل از روز یکشنبه خیمه matchup در خانه در برابر پنگوئن اولین نشست بین شهری تقسیم رقبا در این فصل است. این تیم هنوز به نام استارت در net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im