اهداف آینده در خوشه در حال حاضر به نقطه ای که در آن واشنگتن پایتخت سه روز خاموش و شما باید به جای تعجب اگر الکس Ovechkin را کشف کردن راه برای نمره و حتی زمانی که هیچ بازی. او در 698 در زندگی حرفه ای او و نام او گذشت در ماه گذشته — Lemieux, Yzerman, مسیه, مسلم هاکی حق را ابرو افزایش است.

با 700 تا اهداف بعدی آن را به ارزش یک تجزیه و تحلیل از چگونگی Ovechkin انجام است و هنوز هم برای انجام این کار: اندازه شات مهارت خواهد شد و تمام بقیه. اما زیر نظر بیش از حد: زمانی که پایتخت بعدی بازی سه شنبه شب برابر فیلادلفیا, Alex Ovechkin خواهد بود اسکیت پایین سمت چپ. هنگامی که آنها پس از آن روز شنبه در برابر New York Islanders او خواهید بود در بازی قدرت. هنگامی که کلاه او لسس خود اسکیت دوباره و دوباره و دوباره.

من از او پرسیدم این دیگر بعد: چگونه می توانم شما بازی هر شب ؟ او به من نگاه کرد و مستقیم در چشم اشتباه گرفته شود.

“منظورت چیست؟”

که تقریبا چیزی است که شما نیاز به دانستن. هرگز از آن رخ می دهد به او که حتی در 34 حتی با یک سبک است که به نظر می رسد طراحی شده برای شکستن بدن نه ساخت آن را — او نباید بازی 80ish بازی در سال. آشکارا “بار مدیریت” نیست ترجمه به روسی.

[یکی دیگر از ترفند کلاه برگ الکس Ovechkin دو خجالتی از 700 اهداف پس از کلاه خروش گذشته پادشاهان]

اهداف ما در مورد می دانیم. پس از او rookie سال او تا به حال 243 اهداف بیشتر از نزدیک ترین تعقیب کننده, archnemesis سیدنی کرازبی پیتسبورگ. که قابل توجه است ، قرار داده راه دیگر: هیچ کس در 242 اهداف Ovechkin اما 67 بازیکنان در 243 اهداف کرازبی. دست کشیدن که در اطراف مغز خود را برای یک ثانیه. Ovechkin است و نه فقط رهبر. او را پرت.

این واقعیت است که کرازبی بعدی در لیست مناسب است. هر دو بازی 15 فصل است. پایتخت بازی کرده اند 1,168 بازی پس از Ovechkin وارد لیگ; او از دست رفته 31 کمی بیش از یک سوم از یک فصل است. فقط دو بازیکن پاتریک Marleau و اریک Staal را رنگ و لعاب آنها را بار بیشتر از Ovechkin. پنگوئن بازی کرده اند 1,166 بازی پس از کرازبی عرضه; او از دست رفته 199 نزدیک به دو و نیم فصل است.

“راه او نقش بازی و این واقعیت که او نتواند تا چند بازی است که قطعا مرا شوکه کرد” گفت: Todd Reirden های پایتخت سر مربی در حال حاضر اما سال پیش یک دستیار با کرازبی در پنگوئن ها. “داشتن شده است در طرف دیگر ایستاده در دیگر نیمکت گفت:” این مرد همیشه در حال رفتن به از دست بعضی از بازی ها?'”

دست کشیدن چوب در حالی که خواندن کل این ستون اگر شما باید. اما یک دلیل وجود دارد که چرا 14 سال پیش و پس از او ضربه سخت توسط یک جن در کلرادو اما تمرین روز بعد در ونکوور Ovechkin ادا عبارت معروف “روسیه ماشین هرگز می شکند.” آن را هوشمندانه عنوان ضروری کلاه وبلاگ. اما از این همه سال بعد از آن نیز نبوی. این Ovechkin راه زندگی.

[بیشتر Svrluga: ایلیا سامسونوف به شمار سوال سختی برای پایتخت: دو شروع goalies بهتر از یکی است؟]

حفاری به این اعداد چرا که آنها نوع از سرگرم کننده است. Ovechkin دهکدهای از دست رفته چهار یا کمتر بازی در 14 او در 15 فصل است. کرازبی دهکدهای از دست رفته بیش از چهار و هشت بار. ترین بازی Ovechkin همیشه از دست رفته آمد یک دهه پیش هنگامی که یک ضربه از کلمب Jason خیال واهی messed تا شانه خود را و هزینه او را یک زن و شوهر هفته. او هنوز هم بازی های برگزار شده 72 بار است که در سال.

دوام. در دسترس بودن. برای همه Ovechkin ابزارهای کسانی که احتمالا کم ارزش ترین. آنها را نشان نمی دهد تا در قرقره برجسته. اما آنها باید در میان مهم ترین.

“به همین دلیل ما در عمل همه سال تمرین در طول تابستان بیش از حد” Ovechkin گفت. “در شکل خوب است.”

وجود دارد برخی از حقیقت به آن مطمئن شوید. اما آن را به کل تصویر به دلیل آن را نادیده Ovechkin سبک از بازی است که می تواند چیزی شبیه به یک گاو است که توسط یک زنبور نیش زده. بله او تنظیم شود — برخی از. اما زمانی که او 24, هیچ راهی وجود دارد به شکل او هنوز هم می تواند پرتاب بدن خود را حدود 80 بار در سال در 34. اما در نگاه NHL رهبران در بازدید این فصل: از طریق سهشنبه, بازی Ovechkin رتبه 14 با 139. او 40 گل در لیگ. هیچ کس دیگری در میان 49 بازیکن در بازدید 40 امتیاز.

“او می داند چه کار می کند برای بدن خود گفت:” تام ویلسون که نقش مخالف بال در Ovechkin خط. “او را به صرف یک روز در تلاش بود و کسی به غیر از خود است. او درست به خود. بعضی از بچه ها سعی کنید برای انطباق در طول زندگی حرفه ای خود را. او انجام داده است که کمی. اما او همچنین می داند که چه کار می کند برای او.”

[Alex Ovechkin نزدیک 700 اهداف است. پایتخت هستند و شاخص های این جشن است.]

وجود دارد خوب است ثروت در سالم ماندن تا زمانی که Ovechkin است. در واقع از کسانی که در 31 بازی که او از دست رفته فقط 16 شده اند چرا که از سلامت. دیگران شده اند و برای انواع سیستم های تعلیق — چرا که او قلم All-Star Game, چرا که او به اتهام پیتسبورگ بازیکن به دلیل بی پروا آمار در شیکاگو به خاطر او بود و دیر شده بود برای تمرین ، — و یکی چون پدر بزرگ او درگذشت.

اما فقط به این دلیل که او در خارج وجود دارد به این معنی نیست که همیشه سالم است.

“او از ترس به بازی صدمه دیده” مدیر کل برایان MacLellan گفت. “بعضی از بچه ها مثل” اگر من 100 درصد من بازی نمی کند.’ او را از طریق آسیب. او کمی بیشتر مدرسه قدیمی که در راه است.”

او هشتم در اهداف شغلی لیست. شماره 700 آمده می تواند به عنوان به زودی به عنوان شب شنبه. هنگامی که آن را ندارد, ادای احترامات خود را به توانایی غیر طبیعی به نمره خود ادامه خواهد داد به پور در. درک قدرت و ظرافت می رود که به همه آنها. اما قدر هم این واقعیت ساده است که زمانی که واشنگتن پایتخت یک بازی الکس Ovechkin تقریبا همیشه بازی می کند. مهارت و قدرت و ثروت آنها همه عوامل. چه نتایج یک راحتی برای هم تیمی های خود برای مربیان خود را برای حق رای دادن برای طرفداران خود — که او را بود در خارج وجود دارد ،

“آن را فقط به نوع همراه با داستان الکس Ovechkin و چگونه او می کند همه چیز و اندازه او آن را و راه او نقش بازی” Reirden گفت. “این یک نرم بازی با هر وسیله ای. آن را بسیار چشمگیر و می افزاید: به افسانه هاو روایات قومی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de