الکس Ovechkin ترجیح می دهند برای شروع برگشتی بلافاصله پس NHL رزومه

به جای Ovechkin بود که در میان یک تاریخی فصل بود در یک تماس تصویری برای NHL رسانه ها با او همکار شهری بخش همتایان پاسخ دادن به سوالات خود را در مورد زندگی پس از NHL فصل بود “متوقف شده است.”

NHL دستور بازیکنان و کارکنان تیم در این هفته به گسترش دوره خود قرنطینه که قرار بود برای پایان دادن به جمعه, آوریل 6. NHL نیز به تعویق افتاد آن سراغ ترکیب ورود پیش نویس و جوایز نشان می دهد — هر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن.

“من و خانواده ام در واشنگتن اقامت در خانه مشغول نگه داشتن بسیاری از مسائل برای انجام این کار در خانه” Ovechkin گفت: در تماس تصویری. “شما می دانید بازی با یک کمی. ما در انتظار یکی دیگر در چند ماه پس سعی کنید برای انجام برخی از تمرین و همچنین, اما اول هفته بود نوع چیز خوب و آرامش بخش. ما سرد و در حال حاضر این نوع از گرفتن خسته کننده در حال حاضر.”

با 48 اهداف از طریق 69 بازی ها Ovechkin بود فقط دو دور از ضربه 50-هدف علامت گذاری برای نهمین بار در 15 سال کار حرفه ای. Ovechkin گره خورده بود با بوستون برونز’ دیوید Pastrnak بیشتر در NHL. با 706 اهداف او سه خجالتی از عبور مایک گارتنر (708) برای هفتم در NHL حرفه ای لیست.

“در حال حاضر ذهن ما فقط در تلاش برای امن” Ovechkin گفت: در نقاط عطف. “این یک وضعیت ترسناک. این یک لحظه ترسناک برای مردم در سراسر نه تنها ما. شما در مورد آن فکر می کنم چیزهای کوچک اما به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به فکر کردن در سراسر جهان و آنچه در آن ترسناک است. بنابراین ذهن من در حال حاضر آن را در حدود 50 اهداف و یا ابتلا به یکی از بزرگ یا کسی دیگری ذهن من در حال حاضر در مورد انجام بهترین من می توانم انجام دهید و یا چه خانواده من می توانید انجام دهید به امن و به بیش از آن را دریافت.”

خیلی فصل با تمرکز بر Ovechkin ضربه 700-هدف علامت که او به دست Feb. 22 برابر شیاطین در مشخصاتش مرکز. در حال حاضر گفتگو تبدیل شده به تعقیب Wayne Gretzky رکورد (894) اما با تحریم های نجومی (2004-05) یکی دیگر از کار و توقف (2012-13) و این قابل تامل است که هنوز هم ممکن است ؟

“من امیدوارم که Ovi دریافت کند وجود دارد” Subban گفت. “من فقط امیدوارم که او نمی نمره در برابر ما است. او به ثمر رساند 700 برابر ما است. من فکر می کنم آن را 700 او به ثمر رساند. من مریض و خسته از دیدن آن است. اما آن را خوب است برای بازی. بنابراین من برای شما آرزوی بهترین شانس است.”

Ovechkin گفت که او حاضر به چشم پوشیدن یکی دیگر از 50-هدف فصل برای بازی های حذفی برای شروع بلافاصله وقتی NHL می گرداند. پیتسبورگ پنگوئن’ سیدنی کرازبی صحبت کردن در یکی دیگر از تماس های ویدئویی موافقت کرد. پایتخت نشستن در وهله اول در شهری بخش با 90 امتیاز و 13 بازی باقی مانده است.

“ما نمی خواهیم به بازی این بازی فوق العاده اما به صورت های مختلف از بچه ها که مبارزه برای یک نقطه حذفی بعضی از بچه ها می خواهم به کسانی که فوق العاده بازی ها” Ovechkin گفت. “البته بیشتر بازی های ما بازی آن را می شود بهتر است برای طرفداران آن خواهد بود بهتر است برای این تیم مبارزه برای برگشتی اما من ترجیح می دهم راه برگشتی حق دور. ببخشید بچه ها.”

Ovechkin بستری شده است برای حفظ تعادل آموزش با عدم اطمینان از زمانی که فصل باز خواهد گشت. او مربی شخصی از روسیه است که با او در واشنگتن پس از او همچنان ادامه دارد حتی اگر “گاهی اوقات من نمی خواهم به آن را انجام دهد.”

“به یک مربی, مربی با من او به من خیلی کمک کرد بدیهی است از آنجا که شما استفاده می شود به حال با این تیم کار کردن با این تیم در تمام سال و در حال حاضر شما در نوع خود” Ovechkin گفت.

Ovechkin, که, کوچک, بدنسازی در خانه او همچنان به کار در خارج وجود دارد, در علاوه بر این به سوار دوچرخه خود را در حال اجرا, بازی, فوتبال و گرفتن عکس با کف دست زدن با پسر خود سرگئی.

با فصل در یک الگوی برگزاری کاپیتان تمرکز بر حفظ خود و خانواده و دیگران در سراسر هاکی جامعه امن است.

“مهم ترین چیز این است که از خودتان مراقبت, مراقبت از خود, خانواده, دوستان,” Ovechkin گفت. “کمک به یکدیگر فقط به امن است چون در حال حاضر سخت است زمان. ما همه شما را از دست ندهید. . . . سعی کنید برای کمک به اگر کسی نیاز به کمک. چون در حال حاضر ما با هم هستیم و ما باید به مبارزه از طریق آن با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>