الکس Ovechkin برنده نهم ‘موشک’ ریچارد جایزه; پایتخت پایان در بالای شهری دوباره

Bettman روشن ساخته است که برای اهداف “رکورد نگه داشتن و NHL جایزه 2019-20 فصل به طور منظم تلقی شده است که باید تکمیل شود.” اما بازیکنان NHL انجمن, مدیر اجرایی, دونالد Fehr ESPN گفت: که شده است وجود دارد هیچ جمعی سودا تصمیم گیری که در آن آمار از جدید “صلاحیت دور” از پلی آف می رویم محسوب می شود.

فرض NHL تغییر نمی کند برنامه های خود را, این اولین بار است که این جایزه شده است به اشتراک گذاشته از فصل 2009-10 که پیتسبورگ سیدنی کرازبی و خلیج تمپا استیون Stamkos تقسیم افتخار است. Pastrnak اولین برونز بازیکن را به نفع خود جایزه پس از آن معرفی شد که در سال 1999 به ثمر رساند خود را 48 گل در 70 بازی; Ovechkin کردم خود را در 68. Ovechkin تنها بازیکن برای برنده شدن در این جایزه بیش از دو برابر.

34 سال تا به حال چهار کلاه کلاهبرداری در این فصل از جمله اولین طبیعی hat trick Feb. 4 در یک 4-2 پیروزی بر بازدید از Los Angeles Kings. در فوریه. 22 روسیه شد, هشتم, NHL بازیکن به نمره 700 اهداف شغلی و او آن را در دوم-بدترین بازی (1,144). Ovechkin است 706 اهداف شغلی به رتبه هشتم تمام وقت; Wayne Gretzky رکورد بافندگی در 894.

با به طور منظم فصل کامل, پایتخت به پایان رسید بالای شهری بخش با 90 امتیاز یکی روشن از Philadelphia Flyers. این اولین بار است که در تاریخ حق رای دادن است که پایتخت را برنده پنج مستقیم بخش عناوین.

همچنین پایتخت’ جان کارلسون به پایان رسید که بیشترین امتیاز (75) در میان NHL defensemen. کارلسون در کل حرفه ای است اما او شش امتیاز خجالتی لری مورفی حق رای دادن رکورد 81 مجموعه در 1986-87.

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im