الکس Ovechkin نمرات هدف شماره 699 اما پایتخت سقوط به Canadiens در وقت اضافه

الکس Ovechkin در نهایت رشد شاخص رو به جلو در جاده های خود را به 700. واشنگتن پایتخت کاپیتان به پایان رسید پنج بازی به ثمر رساند خشکسالی با 699th هدف شغلی در دوره اول پنج شنبه شب در برابر Montreal Canadiens ترک او تنها یکی از برجسته چوب خط حساب کردن.

اما Ovechkin نمی تواند پیدا کردن خالص دوباره با وجود چند احتمال قوی اواخر و پس از تام ویلسون به ثمر رساند با 20.1 ثانیه به سمت چپ در مقررات پایتخت حل و فصل برای یک نقطه در یک 4-3 اضافه کاری از دست دادن زمانی که بن Chiarot به ثمر رساند 58 ثانیه به دوره های اضافی برای مونترال.

Ovechkin شد دو تغییر برای بسیاری از دوره سوم و بهترین شانس خود را در شماره 700 آمد که جن منعکس کردن او درست در مقابل net, فقط برای Canadiens goaltender Carey قیمت را متوقف کند. او وارد 22:22 از یخ زمان و تا به حال شش عکس در هدف. او شات بعدی در 700 خواهد آمد بعد از ظهر شنبه در برابر شیاطین نیوجرسی در نیوآرک.

“شما امید که یک مرد که تا به ثمر رساند که تعداد اهداف در حال رفتن به دریافت خود را به نقطه نخست و قادر به تبدیل وجود دارد,” پایتخت, مربی تیم تاد Reirden گفت: از دادن Ovechkin اضافی شیفت در اواخر بازی. “متاسفانه او قادر به اما حداقل ما یک گام نزدیک تر به حرکت گذشته که نقطه عطف است.”

هدف شماره 699 آمد 7:29 به بازی زمانی که Ovechkin پرت مچ شات گذشته قیمت به طور مستقیم از یک faceoff برنده Nicklas Backstrom. آن Ovechkin را 260th حرفه ای هدف کمک Backstrom و 22 حرفه ای خود را به ثمر رساند در برابر قیمت.

اما شروع سریع رفت و در نهایت به زباله به عنوان واشنگتن رکود خود ادامه داد. پایتخت (37-17-6) از دست داده اند و پنج از گذشته خود شش بازی و در حال 10-11-0 در گذشته خود را 21.

“این هیچ راز است. ما در حال رفتن را از طریق یک مبارزه حق در حال حاضر . . . ما بازی نمی کند به خوبی به اندازه کافی قادر به گرفتن امتیاز در برابر واقعا هر تیم در این لیگ” Reirden گفت. “بنابراین ما نیاز به بازی بهتر است.”

[پایتخت’ جان کارلسون نزدیک شدن حق رای ثبت به عنوان او تلاش می کند به لنگر خط آبی]

تنها پوشش نقره ای بود که ویلسون اواخر اکولایزر کمک واشنگتن کسب یک نقطه و حرکت را به یک کراوات با Pittsburgh Penguins بالای شهری بخش پس از پیتسبورگ از دست داد در تورنتو است. پنگوئن یک بازی در دست است.

“من نه وحشت اما در همان زمان, من فکر می کنم بدیهی است که شما احساس فشار” Backstrom گفت. “من احساس می کنم هر کس می رود از طریق یو پی اس و فراز زندگی در طول فصل. سریعتر ما می توانیم از این بهتر خواهیم بود.”

عدم تیم دفاع شده است یک مضمون مشترک در واشنگتن آرامش و با وجود پایتخت اولین تازگی به دست آورد defenseman Brenden دیلون دفاعی مسائل باقی مانده است.

پس از نمره گره خورده بود در 2 در دوم تنفس, Chiarot به ثمر رساند تنها 30 ثانیه به دوره سوم به مونترال (28-27-8) اول آن منجر شود. با زمان کافی به هدف و شوت او راه می رفت و پاره پاره یک شات بیش از goaltender برادن هولتبی شانه راست. بازی با سرب برای اولین بار Canadiens نگه داشته پایتخت در خلیج نزدیک به کل دوره سوم تا Wilson شد در نهایت قادر به جم یکی گذشته قیمت با هولتبی کشیده اضافی مهاجم.

“آنها اعتبار کمی” ویلسون گفت:. “آنها یک بازی دشوار با نام تجاری به بازی در برابر. آنها به برخی از مهارت و سرعت است. اما من فکر می کنم ما شروع بسیار خوبی است. فقط آن دسته از اهداف که در حال رفتن در نوع در زمان اشتباه ، . . کشتن ما در حرکت است.”

پایتختهای دو بار در زمان منجر شود تنها به اجازه Canadiens جلو و حتی. پس از Ovechkin اولیه هدف مونترال گره خورده است همه چیز را در یک کف دست زدن شات از شیا وبر است که از طریق ترافیک و ضرب و شتم هولتبی با 2:17 چپ در دوره اول.

واشنگتن در تلاش برای به دست آوردن بسیاری از حملات شانس و Canadiens کنترل سرعت برای بسیاری از دوره دوم تا Lars Eller شمارش خود را 15th هدف از این فصل به پایتخت 2-1 برتری 2:57 سمت چپ در وسط قاب. آن Eller را هدف ششم در 12 بازی در برابر تیم سابق خود از Canadiens معامله او را به پایتخت در سال 2016.

در حالی که Eller هدف به پایتخت مختصری مزیت مونترال آمد حق بازگشت 1:34 بعد از آن با یک هدف از برندان گالاگر در مقابل net, منطقه ای که در آن سرمایه ادامه داد: برای مبارزه دفاعی.

[پایتخت می گویند به تازگی به دست آورد Brenden دیلون آنها را به یک جانباز حضور فیزیکی در دفاع]

هولتبی ساخته شده 28 صرفه جویی پس از به دست آوردن او متوالی چهارم شروع و به نظر می رسد که یک بیت از یک ریتم است. ورود پنج شنبه, هولتبی متوقف شده بود 97 104 عکس بیش قبلی خود چهار ظواهر ارسال 2.08 اهداف برابر میانگین و .933 صرفه جویی در صد در آن span.

دیلون چاک دار در بالای دفاعی جفت شدن با جان کارلسون و در حالی که او بر روی یخ برای Ovechkin هدف دیلون و کارلسون بر روی یخ برای هر سه Canadiens اهداف در قوانین و مقررات.

“فقط چند pucks تندرست” دیلون گفت: از اتفاقات ناگوار است. “در دو تا از آنها defensemen [کردم] عکس از طریق. شاید ما می توانید سعی کنید و جلوگیری و یا به خط و یا سعی کنید و کمک به کسانی که آنهایی که بدیهی است که نمی رفتن. من فکر می کنم در پایان روز آن را فقط رفتن به بهتر از اینجا. فقط یک روز دیگر از تمرین [جمعه] و در ادامه به ساخت که شیمی است.”

مرکز Evgeny Kuznetsov ساخته شده و بازگشت او به ترکیب گم شده و پس از سه بازی به دلیل بالا-بدن آسیب است. او چاک دار راست و برگشت به عنوان تیم دوم از خط مرکز و کمک به ویلسون اواخر اکولایزر. برندان Lewisburg و جوناس Siegenthaler سالم بودند خراش به اتاق را برای اضافات. تراویس بوید در خط چهارم در محل Lewisburg بود که سالم ابتدا برای اولین بار در این فصل است.

ادامه مطلب: بری Svrluga: پایتخت باید از فکر کردن در مورد نقاط عطف و شروع به فکر کردن در مورد برنده شدن بری Svrluga: ایلیا سامسونوف به شمار سوال سختی برای پایتخت: دو شروع goalies بهتر از یکی است ؟ الکس Ovechkin نزدیک 700 اهداف است. پایتخت در حال prepping جشن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>