واشنگتن پایتخت بودند تعقیب از قطره جن دوشنبه شب در برابر New York Islanders. با گردش انبوه فقدان فیزیکی و خرابی بیش از همه یخ پایتخت تلاش برای دومین مستقیم بازی و از دست رفته 5-3 در پایتخت یکی از عرصه.

نمره نهایی شد نسبتا نزدیک پس از پایتخت تبدیل انرژی در اواخر دوره دوم و برای تمامیت سوم اما پر هزینه خود وارد خطاهای تحت سلطه و واشنگتن نمی آیند نزدیک به شبیه قدرتمند تجهیز شده است برای اکثریت این فصل است.

“آن را بیش از حد آسان به نمره برابر ما در حال حاضر” مرکز لارس Eller گفت.

“این دلیل است که ما goalies. این دلیل است که ما در حال از دست دادن مسابقه ما برنده جنگ در مقابل خالص ما نمی بوکس ، بنابراین آیا آن را راهنمایی و یا آن دو-در-آنهایی که یا سه-در-twos ما در حال گرفتن ضرب و شتم فقط یک زن و شوهر ،

پایتخت (36-15-5) در حال حاضر تحت .500 (3-4-0) پس از این همه ستاره و متوسط 10-9-0 ابتدا با یک 7-3 دست دادن به بوستون برونز در دسامبر. 23. واشنگتن اجازه داده است یا بیشتر از چهار گل در 10 آن 19 بازی که در دهانه و خیلی از روز دوشنبه دست دادن احساس مانند یک ادامه از شنبه ناامید کننده تلاش در یک 7-2 از دست دادن خانه در برابر Philadelphia Flyers.

“ما در حال رفتن را از طریق یک سخت کشش در حال حاضر” مربی تاد Reirden گفت. “ما در حال از دست دادن کسانی که در میدان جنگ در جنگهای. ما در حال ساخت تصمیم گیری های ضعیف با جن, ساخت برخی از روان اشتباهات و آنها تا پایان در ما net. ما در حال پیدا کردن راه هایی برای از دست دادن در حال حاضر در حالی که قبل از ما پیدا کردن راه هایی را به نفع خود.”

[دیدگاه: پایتخت باید از فکر کردن در مورد نقاط عطف و شروع به فکر کردن در مورد برنده]

در حالی که مناطق مختلف پایتخت’ بازی در حال مربوط به postseason سرخی نزدیک یک نگرانی در دوشنبه شب بود که وضعیت سلامت مرکز Evgeny Kuznetsov.

پویا چپ روسیه یخ در درد در اواسط دوره دوم پس از گرفتن یک ضربه بزرگ از جزایر مرکز لئو Komarov همراه تخته. Kuznetsov در رنج بالای بدن آسیب و بازگشت نیست و Reirden گفت که او خواهد بود مجددا روز سه شنبه.

“من فکر می کنم اگر شما به گذشته نگاه کنید و هر بار یکی از ما بازیکنان کلیدی خارج شده و کل تیم مراحل و ما می توانیم کار انجام می شود” Eller گفت. “اما امیدوارم او به زودی خواهید بود و ما در حال رفتن به بهتر از زمانی که او برگشته است.”

پایتخت بودند انتهایی 4-1 در زمان Kuznetsov آسیب و شب رفت و از بد به بدتر در عرض چند دقیقه. اردن Eberle مابعد نشینان ” منجر به چهار گل در 10:36 از دوره دوم زمانی که او سوار به خالص قرار داده و جن گذشته پایتخت rookie goaltender ایلیا سامسونوف بود که پس از آن کشیده و به جای برادن هولتبی.

سامسونوف همسان بالا حرفه ای اجازه می دهد پنج گل در 20 عکس اگر بیش از یکی از آنها شد و در نتیجه از پاک کردن اشتباهات دفاعی در مقابل او که منجر به شانس بهتری برای جزیره نشینان.

“این همیشه سخت است هنگامی که آن را اولین بار خود را رفتن را از طریق چیزی شبیه به آن” گفت: هولتبی که همه متوقف 12 عکس او مواجه شده است. “این چیزی است که او تا به حال هیچ شانس — آن را فقط انباشته در برابر او.”

میزبان در نهایت شروع به دست آوردن مجدد برخی از خونسردی خود و پروژه ظاهر معمولی خود را پس از بازی دروازه بان سوئیچ. Eller به ثمر رساند خود را 14th هدف از این فصل از جلو خالص کمتر از یک دقیقه پس از سامسونوف چپ به آن را 5-2 و T. J. Oshie به ثمر رساند 21 خود هدف از Alex Ovechkin به نوعی نقطه در بازی قدرت آن را 5-3 3:01 چپ در این دوره است.

Ovechkin, که باقی می ماند دو گل خجالتی از تبدیل شدن به هشتمین NHL بازیکن به نمره 700 در زندگی حرفه ای او آمد تا خالی برای دومین مستقیم بازی وجود قرار دادن شش عکس در هدف. او بر روی یخ برای تمام پنج نشینان اهداف به پایان رسید و منفی-4 در یک فقیر دفاعی نشان میدهد.

Ovechkin بعدی شانس در 700 خواهد آمد پنج شنبه زمانی که پایتخت بازدید Colorado Avalanche برای شروع یک سه بازی سفر جاده ای.

“این سرگرم کننده بار” Reirden گفت: “اما آنها بار که شما نیاز به درک ارزیابی درستی آمده تا با یک برنامه ریزی و کار رو به جلو است.”

[آخرین زمان: آگهی مطمئن شوید که الکس Ovechkin صبر کنید کمی طولانی تر برای ورود به باشگاه 700]

آن را به طور خلاصه به نظر می رسد که Ovechkin تا به حال به ثمر رساند شماره 699 در اواخر دوره اول زمانی که پایتخت در حال حاضر ازمایش کرده 2-0. Defenseman جان کارلسون در زمان شات از نقطه ای که به نظر می رسید برای منحرف کردن Ovechkin در مقابل خالص و گذشته نشینان goaltender توماس Greiss.

تکرار نشان داد که کارلسون شات حال منحرف کردن نشینان defenseman جانی Boychuk به اسکیت بازی کردن و تا به حال لمس نیست Ovechkin. کارلسون بود با اعتبار حرفه ای خود را بالا بستن 15 هدف از این فصل به جای.

گذشته از آن روش نمایشی 12:55 به بازی مراحل اولیه متعلق به جزایر.

آنتونی Beauvillier در زمان استفاده از دو دفاعی ساقط توسط پایتخت به ثمر رساند و دو بار در کمتر از سه دقیقه به نیویورک اولیه آن دو هدف منجر شود. اولین هدف در آمد 3:30 به بازی در یک سه بر دو با عجله و دوم خود رسید که او به یک واکنش درست در مقابل خالص در 6:16.

ارتجاعی فرصت آمد و در پایان یک دنباله است که شامل یک گردش مالی توسط سرمایه defenseman مارتین Fehervary بود که در صف برای سومین مستقیم بازی. پایتخت را می خواستم برای دیدن بیشتر از خود defenseman و موجودی را به عنوان آخرین مهلت تجاری روش, به طوری که آنها تصمیم به نشستن جوناس Siegenthaler نیک جنسن و Radko Gudas برای یک بازی هر یک در طول هفته گذشته و قرار دادن Fehervary را در خود جای.

Gudas بود سالم ابتدا در خط آبی دوشنبه و Fehervary آغاز شده در جفت دوم با دیمیتری اورلوف برای دومین مستقیم بازی. Fehervary به پایان رسید منهای یک-3 بدترین علامت در میان پایتختهای defensemen.

پایتخت در نهایت رو صاف برگزاری نشینان بدون گل برای بیش از 29 دقیقه به پایان بازی اما سپس آنها را ازمایش کرده چهار و تا به حال بیش از حد به غلبه بر.

“من مقدار زیادی از حمله-منطقه زمان امشب اما پس از آن زمانی که ما مجبور به دفاع ما رو به سخت تر در اطراف ما خالص” Reirden گفت.

“ما به انجام یک کار بهتر در میاد D-zone به مرتب کردن بر اساس مسئولیت های ما.”

جزئیات بیشتر در پایتخت: بری Svrluga: Alex Ovechkin بزرگترین هدیه است ؟ او هرگز می شکند. تجزیه و تحلیل: Alex Ovechkin خواهد بود که بعد از عضو 700-هدف باشگاه است. او می تواند گذشته. بری Svrluga: ایلیا سامسونوف به شمار سوال سختی برای پایتخت: دو شروع goalies بهتر از یکی است ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات