الکس Ovechkin هدف-کمتر اما پایتخت رالی به ضرب و شتم بهمن

دنور — واشنگتن پایتخت نهایت اصلاح هویت خود را در اواخر پنج شنبه شب در برابر Colorado Avalanche. آنها بازگشت به فیزیکی پرواز-around-the-ice سبک است که آنها به بالای NHL و جمعیت در پپسی مرکز می تواند حس فشار آمدن بود. در نهایت بهمن بود قادر به آن را نگه دارید در خلیج.

با 2:04 چپ در دوره سوم, T. J. Oshie مبارزه راه خود را به جلو خالص گیر چوب خود را برای انحراف کردن یک نقطه شات از نیک جنسن و کارگردانی جن گذشته کلرادو netminder Philipp Grubauer بازی-برنده در 3-2 پیروزی که دیدم بازدید کنندگان رالی از یک 2-0 اول دوره کسری.

“ینس انجام یک کار فوق العاده در خط آبی پیدا کردن یک شات لین و من قادر به دریافت شبکه جلو و نگه داشتن موقعیت من که خوب بود و من فقط سعی کردم به نکته آن را” Oshie گفت. “من نمی توانم به شما بگویم که در آن رفت و یا چگونه آن را در رفت اما خوشحال است که یکی در رفت.”

[پایتخت کشتی سوار در سفر از غرب به دنبال یک تنظیم مجدد]

باز گشت شامل اهداف از Nicklas Backstrom یک قدرت-بازی بازی اعتصاب در دوره دوم و تام ویلسون در سوم (همچنین در استفاده). قابل توجه آن را شامل نمی شود هدف از Alex Ovechkin که باقی مانده در 698 برای حرفه ای خود را با وجود گرفتن هفت عکس و داشتن Grubauer به نوبه خود در کنار یکی از عالی به ثمر رساند شانس در اول دوره است. مارس خود به 700 اهداف حرکت به آریزونا در شب شنبه.

این بازی در ابتدا به نظر می رسد ادامه ناکامی که به تازگی گرفتار پایتخت (37-15-5). آنها حفر اولیه کسری و کارهایی روانی خطاها در منطقه دفاعی. پس از آن عنوان شده است که اغلب مورد برای این تیم را داشت و جای پای خود و بسیج به عقب. و این بار آنها به پایان رسید.

پایتخت در حال 21-6-1 در جاده ها در این فصل — ترین جاده های برنده در NHL — و آنها برنده خود را طی چهار جاده بازی ها.

“قطعا همانطور که در بازی رفت و در من احساس ما بازی نگهداری ساختمان و بهتر شدن در همه مناطق و بدیهی است که بسیاری از بچه ها گذاشتم و من فکر کردم ما راه بیشتر به عنوان یک تیم خیلی بیشتر متصل و همگام امشب بعد از دو روز خوب از عمل” پایتخت مربی تاد Reirden گفت. “به جلو و یک پیروزی آمدن از پشت یک پیروزی بزرگ برای تیم ما برای شروع این سفر جاده ای.”

پس از ورود به دوره سوم انتهایی 2-1, پایتخت در بر داشت اکولایزر با یک انحراف در توسط Wilson با 7:12 باقی مانده است. آن Wilson 17th هدف از این فصل و چهارم خود را در بازی قدرت. واشنگتن 2 به صورت 5 در بازی قدرت. واشنگتن در حال حاضر رتبه ششم NHL در جاده های قدرت-بازی بازی های درصد (23.4 درصد).

[Svrluga: پایتخت باید از فکر کردن در مورد نقاط عطف شروع به فکر کردن در مورد برنده]

هدف برانگیخته پایتخت که شروع به وزوز در اطراف Grubauer. پایتخت قرار داده و 19 عکس بهمن دروازه بان در دوره نهایی مطابق با مجموع آنها قرار داده و در او از طریق دو دوره.

“فقط می خواستم به آن را برد که” ویلسون گفت:. “می خواستم به یاد پایین و قوی شود تا من از دست رفته یکی از اولین و آن را هنوز هم وجود دارد و من جامعی آن را به عقب.”

پایتخت به دست آورده و برنده با وجود از دست رفته مرکز Evgeny Kuznetsov, یک عضو کلیدی خود را در خط دوم بود که با یک فوقانی بدن آسیب است. لارس Eller چاک دار تا در جای خود و تراویس بوید رو در صف به عنوان سومین خط مرکز.

با وجود این پیروزی پایتخت’ اولین دوره مبارزات خود ادامه داد. 2-0 کسری معنای آنها به همراه داشت اولین هدف برای چهارمین بار در پنج بازی. آنها شده اند outscored 9-3 در اولین دوره از این بازی ها. در رختکن پس از اولین دوره برخی از پایتختهای’ رهبران از جمله Ovechkin, Oshie و Backstrom همه کلمات قوی برای این گروه که کمک jumpstart مبارزه پایتخت’ ،

“نیک و گفت: یک زن و شوهر کلمات و اشاره کردم چیزی اما چیزی که واقعا باید گفت: تنها چیزی که ما نیاز به شنیدن” Oshie گفت. “بچه ها رفت و ما پاسخ داد بالا و پایین صف. [Nic Boland را] خط تا به حال یک زن و شوهر بزرگ شیفت منجر به [Backstrom] هدف است.”

دوره دوم ادامه به شیب در بهمن را به نفع قبل از Backstrom را از شر backdoor قدرت-هدف بازی کردن خوب تغذیه از Jakub Vrana در نیمه سمت راست دیوار رو پایتختهای رفتن. Vrana شده است که دریافت زمان طولانی در پایتخت’ اولین واحد در بازی قدرت خود را برداشت 47 نقطه ای از این فصل را با این کمک کند. آن روابط خود را تک نجومی بالا است که او سال گذشته و در کمتر از 25 بازی.

پایتخت’ ویژه تیم های تبدیل شده به دور یک پنج-در-سه فرصت برای کلرادو در دوره دوم و goaltender برادن هولتبی قوی بود در وسط قاب توقف 11 عکس از جمله دو خطرناک wristers از ناتان MacKinnon در بازی قدرت. هولتبی قوی بازی ادامه داد: در زمانی که او 12 بیشتر موجب صرفه جویی در.

“من فکر می کنم که پنج بر سه و Holts ما رو دوباره به بازی” Oshie گفت. “شروع از دوم ما اما که پنج بر سه و تمام کسانی که موجب صرفه جویی توسط Holts نوع صدا مانند ما شروع به گرفتن بیش از جمعیت, پس از Holts ساخته شده تمام کسانی که موجب صرفه جویی در دوم و برخی از آنهایی که بزرگ در سومین بیش از حد.”

بهمن در زمان اوایل 2-0 رهبری در اولین دوره با اهداف از Andre Burakovsky و Mikko Rantanen. Burakovsky بود که با پایتختهای خود را برای پنج سال اول در NHL قبل از او معامله به کلرادو آخرین offseason گل در 2:54 با یک چوب خط حساب کردن در دو-در-یک راش. آن Burakovsky را 18th هدف حرفه ای بالا است.

Rantanen به ثمر رساند در بازی قدرت با 3:55 چپ در افتتاحیه دوره یک ادم احمق که هولتبی دستکش طرف از دایره در سمت راست. هولتبی مجاز دو گل در 11 عکس در اولین دوره است.

“ما در وسط فرایند در اینجا از رفتن را از طریق یک پچ خشن و شما می دانید آن چیزی که ما در مورد صحبت کردیم و به مناطق ما می توانید بهتر و ساده بازی های ما در زمان های خاص و مطمئن شوید که ما در حال مراقبت از ما پایان اول” Reirden گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>