الکس Ovechkin و Wayne Gretzky به مربع خاموش در NHL 20 برای coronavirus امداد

“شده است وجود دارد بحث زیادی در مورد هدف این رکورد وجود دارد یک لینک بین الکس و خودم” Gretzky گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “من فکر کردم ما می تواند چیزی است که مردم می توانند تماشا و کمک به جمع آوری پول برای کسانی که به آن نیاز دارید.”

Gretzky که به پایان رسید کار خود را با 894 اهداف بازنشسته شش سال قبل از Ovechkin وارد لیگ به عنوان یک تازه کار در سال 2005 اما این دو پس از یک پیوند ویژه ای. به عنوان 34 ساله Ovechkin صعود به هدف-به ثمر رساند صفوف با واشنگتن Gretzky به تحسین دستاوردهای خود را ارائه و کلمات تشویق از راه دور. آنها به تازگی ضبط شده خود را برای اولین بار مشترک مصاحبه با NBC Sports’ کاترین Tappen که مراسم افتتاحیه روز شنبه در 5 p. m. به وقت شرق در شبکه NBC Sports و NHL Facebook, IGTV و یوتیوب سیستم عامل است.

“ما بسیار خوب اتصال” Ovechkin که نشسته هشتم در تمام زمان اهداف لیست با 706 گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما همیشه در ارتباط باشید. مهم نیست که اگر یک نقطه عطف در آینده او همیشه با رسیدن به من و گفت: تبریک. قبل از من 700th هدف من بود و او پیامک من و گفت: “آیا در مورد آن نگران باشید. آن خواهد آمد.’ آن را به خوبی از او. او یک فرد برای داشتن یک رابطه بود که با یکی از بزرگ آن را به معنای زیادی به من.”

“من برای اولین بار مرد وجود دارد به لرزش دست خود را” Gretzky گفت. “من امیدوارم که او آن را ندارد. ما یک رابطه خوب و من ریشه برای او سخت تر از هر کسی است.”

به عنوان خود را برای بازی های ویدئویی و همچنین قابلیت های Ovechkin است که بیشتر احتمال داشت بازی ندای وظیفه یا Fortnite از NHL 20 این روزها اما او عاشق ایده کمک به جمع آوری پول با 59 ساله Gretzky که تنها بازی چند بار. هر دو افسانه را برخی حمایت ها در میله های جمعه هر چند نه در قالب Nicklas Backstrom یا Jari Kurri.

“بدیهی است که ما یک کمی بهتر است زمانی که ما اسکیت و هاکی چوب در دست ما از ما هستند که ما باید کنترل, اما آن را در مورد که” Gretzky گفت. “این مطلب در مورد توانایی برای کمک به افرادی که کمتر خوش شانس و برای علاقه مندان به لذت بردن از یک شب از ما نه به دنبال بسیار با استعداد در آنچه که ما در حال انجام است. آن خواهید بود یک شب سرگرم کننده برای یک علت خوب است. ما نه به دنبال جایگزین NHL چرا که همه ما می خواهیم برای دیدن بچه ها مثل الکس و سیدنی [کرازبی] و [کانر] McDavid پشت در یخ. این چیزی است که واقعا هیجان طرفداران.”

انتظار Ovechkin و “JohnWayne” به عنوان پایتخت و Gretzkys به نمایندگی از Oilers در چهارشنبه matchup خواهد شد که رقابت در ایکس باکس. انتظار نداریم که Ovechkin پسر به ظاهر.

“او برای رفتن به خواب در آن زمان به دلیل آن را به اواخر” Ovechkin گفت.

در حالی که Gretzky ممکن است آشکارا ریشه برای Ovechkin برای شکستن هدف خود رکورد او امیدوار است تا او را تعطیل بر روی یخ های مجازی.

گفت: چهار بار قهرمان جام استنلی: “پدرم همیشه می گفت:” اگر شما در حال رفتن به بازی شما همچنین ممکن است برنده شوید.'”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات