دو ماهواره را یک “هشدار دهنده” احتمال برخورد در مدار در آسمان بالا پیتسبورگ در شب چهارشنبه در 6.39 ظهر به وقت محلی.

روز دوشنبه LeoLabs یک شرکت کالیفرنیا است که آهنگ فضای باقی مانده در مدار زمین کم اعلام کرد که آن را ردیابی دو decommissioned فضاپیما است.

یکی از مادون قرمز فصل های ماهواره ای (جامعه جراحان ایران) یک تلسکوپ فضایی است که یک ماموریت مشترک بین ناسا هلند و انگلستان است. آن سوختشان در ماه نوامبر سال 1983.

دوم GGSE-4, تجربی ما حمل بار راه اندازی شد در ماه مه سال 1967 توسط نیروی هوایی ایالات متحده.

اگر برخورد آنها به طور بالقوه می تواند ایجاد هزاران قطعه از فضای جدید باقی مانده است.

وجود دارد بسیاری از عوامل در بازی پس از آن دشوار است برای ارزیابی اینکه آیا آنها برخورد خواهد شد و یا یکی از بستگان نزدیک از دست ندهید. در حال حاضر پیش بینی شده است که آنها را در عرض 12 متر (40 پا) از هر یک از دیگر.

احتمال برخورد بيشتر است و با توجه به حجم جامعه جراحان ایران در 3.6 متر در سراسر, و چون GGSE 18 متر بوم مستقر شده اند.

مقاطعه در اندازه و جمعی از هنر و صنعت برخورد احتمال بود که امروز افزایش یافته و به 1 در 20 از 1 در 100.

تحلیلی گرافیک یک شبیه سازی از دو ماهواره به یکدیگر نزدیک بیش از 550 کیلومتر بالاتر پنسیلوانیا است.


صبح روز چهارشنبه LeoLabs در توئیتر خود نوشت: “هر چند که هنوز هم بعید است که این اشیاء را در برخورد ما باید وظیفه ما رادار به برنامه طولانی مدت پیگیری در هر دو اشیاء زیر این رویداد به جستجو برای گونه شواهد جدید باقی مانده (و امیدوارم پیدا کردن هر گونه!)”

این شرکت همچنین گفت: “حوادث مانند این برجسته نیاز به مسئول موقع deorbiting از ماهواره های فضایی برای پایداری در حال حرکت رو به جلو است.”

باید دو ماهواره برخورد می کنند بعید است از آن قابل مشاهده خواهد بود بدون استفاده از یک لنز بزرگ تلسکوپ. یک ابر باقی مانده ایجاد مشکلات برای دیگر فضاپیما است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im