آلاباما hooper مقادیر پس از coronavirus موارد ظهور در ساخت و ساز کارگران

کار در ورزشگاه بود و به طور خلاصه بسته برای تمیز کردن عمیق بیش از آخر هفته به یک شرکت ساختمانی مشغول به کار در این پروژه گفت: در بیانیه ای به تاسکالوسا اخبار و اضافه کرد که آن را تا به حال از سر گرفته شد شنبه. توسط چهارشنبه AL.com گزارش “تنها تعداد انگشت شماری از کارگران” در سایت.

روز دوشنبه صاحب یک رستوران در سراسر خیابان را از این ورزشگاه گفت: AL.com که او تا به حال دیده می شود “یک خط” از کارگران ساختمانی در انتظار به کروناویروس آزمون. نشانه نزدیکی ورودی مورد استفاده توسط کارگران به یاد آنها “هوشمند: اقامت 6 فوت از هم جدا” و همچنین به ماندن در خانه هنگامی که بیمار و برای پوشش دهان هنگام سرفه.

این دانشگاه در بیانیه ای گفت که “تمام اقدامات لازم را برای کمک به جلوگیری از گسترش covid-19” گرفته شده بود.

“از زمان شروع این بیماری همه گیر UA به طور مداوم موظف است که دانشگاه ما پیمانکاران تمام اقدامات لازم را برای کمک به جلوگیری از گسترش covid-19. پیمانکاران بلافاصله اقتباس عملیات و فرآیندهای درگیر در اوج تمیز کردن و در زمان دیگر اقدامات حفاظتی برای سلامت و ایمنی کارکنان خود را” بیانیه ای گفت:. “دانشگاه به طور مستقیم ارائه منابع بهداشت, دماسنج و علامت در تمام سایت های ساخت و ساز و تجهیزات حفاظت فردی در دسترس برای همه پیمانکاران. این فرآیندها که در محل بوده است از اوایل ماه مارس به طور مداوم در حال تصفیه شده بر اساس آخرین ارشاد از دولت فدرال و رهبران صنعت به منظور حفظ سلامت و ایمنی جامعه دانشگاه.”

ساخت و ساز آغاز شد و پس از جزر و مد قرمز نهایی بازی خانگی در ماه های نوامبر و انتظار می رود که در زمان تکمیل برای این تیم سپتامبر. 12 خانه بازکن مقابل گرجستان دولت است. مسلم است اگر وجود خواهد داشت و تاخیر در این پروژه به دلیل تست مثبت.

وضعیت فوتبال کالج فصل نیز نامشخص باقی مانده است و همچنین اگر NCAA بخش شورای رای به تصویب فعالیت های داوطلبانه برای فوتبال و مردان و زنان بسکتبال آغاز ژوئن 1. ورزشکاران می تواند بازگشت به دانشگاه برای تمرینات اگر تعلیق فعالیت های تیم برداشته شد توسط مدارس و همایش ها. متحده به خصوص در جنوب آغاز کرده است برای بازگشایی, کسب و کار, باعث, نگرانی از موج دوم coronavirus در آلاباما و کشورهای دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>