آلاباما QB Taulia Tagovailoa برادر از Tua, نقل و انتقالات, به مریلند

Tagovailoa به نظر می رسد در پنج بازی در فصل گذشته برای Crimson Tide, تکمیل 9 از 12 عبور برای 100 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما. از دبیرستان او به عنوان شماره 4 نرم افزار-سبک کارفرمایی در کشور توسط 247 ورزشی.

“من خیلی هیجان زده برای شروع فصل جدیدی از زندگی حرفه ای من در دانشگاه مریلند” Tagovailoa گفت: در بیانیه منتشر شده توسط مدرسه. “من فوق العاده سپاسگزار از همه شگفت انگیز مردم در آلاباما اما من هم هیجان زده برای پیوستن به Terrapin فوتبال ، من رابطه خوبی با مربی [مایکل] Locksley و من هیجان زده برای دیدن آنچه که او ساخت. من نمی توانم صبر کنید به بخشی از آن و من قصد دارم در کار فوق العاده سخت هر دو در و خارج از زمین به خانواده من هم تیمی مربیان و هواداران افتخار می کنم.”

Tagovailoa برادر مجموعه, مدرسه, سوابق زرشکی جزر و مد و هماهنگ آلاباما در نیمه دوم باز گشت در سال 2017 ملی بازی های قهرمانی است. او استارت برای دو فصل و به تازگی انتخاب شده به عنوان شماره 5 به طور کلی انتخاب در پیش نویس NFL توسط دلفین میامی. Tua شد مربی مریلند مربی مایکل Locksley زمانی که او آلاباما حمله هماهنگ کننده قبل از پذیرش Terps’ در دسامبر سال 2018 است.

“Taulia برجسته رشته چشم انداز عالی و جیب آگاهی” Locksley در بیانیه ای گفت. “او یک انقباض رهگذر است که توانایی به ایجاد و گسترش پخش در داخل و خارج از جیب زیرا خود را بالاتر از متوسط ورزشکاری. Taulia فوق العاده تماس و مسیر خود را می اندازد و ارائه توپ با بالاتر از متوسط دقت است. او بسیار رقابتی بازیکن است که به مسابقه بزرگ به خوبی کارفرمایی اتاق.”

Tagovailoa ذکر شده در 5-پا-11 و 208 پوند در فصل گذشته توسط آلاباما می پیوندد مریلند برنامه ای است که تا به حال کمی ثبات در موضع کارفرمایی در سال های اخیر است. Josh Jackson فصل گذشته استارت تکمیل 47.3 درصد از خود عبور می کند و انداخت برای 1,274 متری. جکسون که انتقال از Virginia Tech, از دست رفته, دو بازی در سال 2019 با آسیب مچ پا خواهد شد و برای ارشد خود را در فصل. این Terps به پایان رسید و فصل گذشته 3-9 با خود تنها بزرگ ده برنده آمدن در برابر راتگرز.

Tyrrell Pigrome به عنوان پشتیبان و کارفرمایی و اعلام کرد تصمیم خود را برای انتقال در ماه فوریه است. افزایش اشتباه اول کارفرمایی لنس لژاندر نشان داد چشمک می زند از بالقوه خود را محدود كرد ، این offseason, مریلند همچنین افزود کارفرمایی اوان Lewandowski یک انتقال از بخش سوم دانشگاه ویسکانسین-La Crosse. Lewandowski انداخت برای 2,804 متری در فصل گذشته.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>