Al Kaline هرگز MVP اما قوام خود را ممکن است هرگز همسان

22 فصل: داشتن شروع به پریدن کرد و مستقیما از خود بالتیمور دبیرستان به این رشته را در سال 1953 Kaline هرگز صرف یک روز در افراد زیر سن قانونی و تبدیل به یکی از چند بازیکن در تاریخ لیگ برای فصل فقط یک تیم را بیش از این طولانی کار حرفه ای. “او یک افسانه در زمینه” میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) روز دوشنبه گفت در توییتر. “خود را از طریق 22 فصل با این تیم او به ارمغان آورد شادی به نسل ببر طرفداران ما در سراسر دولت است.”

20 سال: Kaline که عرضه با ببر در 18 جوانترین بازیکن برای پیروزی در لیگ آمریکا پنبه حلاجی عنوان — besting ببر افسانه Ty کاب یک روز در حالی که پنبه حلاجی شده .340 به عنوان یک 20 ساله در سال 1955 اولین all-star season.

18 all-star ظاهر: او ساخته شده همه ستاره بازی در 13 سال راست و قادر به حذف قوانین تبعیض آمیز 18 با تشکر از حضور در بخش کوچکی به این واقعیت است که وجود دارد چند همه ستاره بازی در برخی از فصول آن.

3,007 بازدید: تولیدی تا آخر فصل در سال 1974 Kaline به سختی رسیده 3,000-آمار باشگاه که 46 سال بعد از آن فقط 32 عضو دارد.

399 صفحه اصلی اجرا می شود: او یکی هومر خجالتی از دور تعداد و نشسته در یک کراوات (با آندرس Galarraga) برای 58 در حرفه ای لیست. بر خلاف نام اطراف او را در این لیست است Kaline هرگز آمار بیش از 29 خانه اجرا می شود در یک فصل است.

10 طلا, دستکش: مهارت های دفاعی خود را در زمینه درست به دست آورد که بسیار تحسین خود را به عنوان حلاجی دلاوری. او موفق به کسب 10 طلا و دستکش در 11 سال span میدوی را از طریق کار خود را.

9 top-10 MVP پس از اتمام: او هرگز برنده این جایزه هر چند در آینده در دوم دو بار و سومین بار. نزدیک ترین تماس بود و در سال 1955 هنگامی که Yogi Berra لبه او با وجود Kaline جمع 8.3 برنده بالا جایگزینی که در سال جاری نسبت به Berra را 4.5 با توجه به بیس بال مرجع.

.379 طور متوسط پنبه حلاجی شده در سال 1968 جهان سری: او در ابتدا گفت که او سزاوار نیست به بازی پس از داشتن شده است محدود آسیب های زیادی از این فصل است. او در ادامه به بت .379 با دو خانه اجرا می شود و هشت RBI منجر ببر از 3-1 کسری در برابر سنت لوئیس کاردینالز را به نفع خود قهرمانی در هفت بازی.

2,834 بازی: او تمام وقت رهبر ببر سابقه در این آمار همچنین به عنوان صفحه اصلی اجرا می شود, پیاده روی (1,277) و پیروزی احتمال اضافه (59.5). کار خود را علامت 92.8 برد بالا تعویض مکان او 29th, تمام وقت در میان بازیکنان موقعیت است.

1 از 6 ببر با مجسمه: Kaline را جراحی مجسمه پشت سمت چپ-مرکز زمینه دیوار در Comerica پارک immortalizes او ساخت یک جهش یک دست گرفتن. دیگر ببر گرامی با یک مجسمه وجود دارد کاب ویلی هورتون چارلی Gehringer هنک گرینبرگ و هال Newhouser.

26 سال در پخش غرفه: Kaline شناخته شده بود به صورت آرام و بی ادعا اما او همچنین به نقش به عنوان ببر’ تلویزیون تحلیلگر است که او از سال 1976 به سال 2001. او سپس مشغول به کار در تیم مقابل دفتر به عنوان دستیار ویژه در نهایت به او اجازه می دهد برای ایجاد ارتباط با چندین نسل از این باشگاه بازیکنان کارکنان و طرفداران.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im