Al Kaline سالن از شهرت راست fielder شناخته شده در دیترویت به عنوان “آقای ببر” می میرد در 85

Kaline درگذشت دوشنبه در خانه اش در میشیگان ببر را تایید کرد. او 85 بود. علت مرگ خواهد شد اما اخبار دیترویت گزارش Kaline به تازگی دچار سکته مغزی.

به طور گسترده ای محبوب به عنوان یکی از مهمترین و مشرب و مهربان ارقام در بیس بال Kaline است که هنوز هم در فهرست ببر جبهه-دفتر دایرکتوری به عنوان دستیار ویژه مدیر کل موقعیت او برگزار شده بود از سال 2002.

“یکی از برجسته ترین و تزئین بازیکنان در تاریخ بیس بال ‘آقای ببر’ یکی از بزرگترین تا کنون پوشیدن Olde English ‘D’ ” ببر در بیانیه ای گفت. “The Hall of Famer شده است یک ستون از سازمان ما برای 67 سال آغاز با لیگ برتر اولین بار در سال 1953 و در ادامه به حضور در وظایف خود را به عنوان دستیار ویژه به مدیر کل. افکار ما با آقای Kaline همسر لوئیز و خانواده در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای.”

یک بالتیمور بومی از جارو ساز پدر و ویسکی-distiller مادر Kaline در نظر گرفته شد بهترین بازیکن تولید شده توسط آن شهرستان پس از دخترک معصوم, اموزش رفتن مستقیم به این رشته یک هفته پس از خروج از جنوب بالا برای $35 ، 000 — پول او استفاده می شود به پرداخت کردن پدر و مادر خود را’ وام مسکن. در اوایل سال Kaline بود که اغلب به نام “بالتیمور تازی” — یک نام مستعار است که در طول زمان خواهد راه را برای او نگه داشته برای بقیه روز خود را.

Ty کاب ممکن است بهتر خالص ballplayer اما Kaline برای همیشه خواهد بود “آقای ببر.”

بیش از یک ستارگان, 22 سال کار حرفه ای — همه از آن با ببر — Kaline جمع آوری شده 3,007 بازدید شکست 399 صفحه اصلی اجرا می شود ساخته شده 18 همه ستاره تیم کمک کرد ببر به سال 1968 مسابقات جهانی عنوان شده است. در سال 1955 در 20 او جوانترین بازیکن در لیگ آمریکا تاریخ را به نفع خود حلاجی عنوان.

اما اگر هر چیزی Kaline بود و حتی بهتر در دفاع از کسب 10 طلا دستکش — تنها روبرتو کلمنته با 12 برنده بیشتر به عنوان یک حق صحرا نورد — و مسلط بازی به عنوان اغلب با دست یا دستکش به عنوان او را با بت خود را. یک بار به عنوان یک جوان 19 ساله در سال 1954 او انداخت بیرون دونده در این پایگاه در سه نوبت متوالی. در طول زمان, حق, حوزه, در, پیر ببر ورزشگاه شد شناخته شده به عنوان Kaline گوشه.

“مردم از من بپرسید آن بود هدف من برای بازی در این رشته برای 22 سال ؟ در آن بود هدف من به 3000 بازدید روزی” او یک بار گفت. “خداوند می داند که من نمی هر گونه اهداف است. من بگو: “من فقط ميخواهم بود که یک بازیکن بیس بال.’ “

در سال 1980 Kaline انتخاب شد به سالن از شهرت در سال اول خود را از واجد شرایط بودن — و او در آن زمان تنها نهم اولین انتخابات electee پس از افتتاحیه Cooperstown کلاس از سال 1936.

Kaline بازنشسته از بازی در سال 1974 اما او به دور از ببر ، ابتدا در سال 1976 او به عنوان رنگ اولیه مفسر در Tigers پخش برنامه های تلویزیونی قبل از بازنشستگی از غرفه در سال 2001.

از سال 2002 او در خدمت ببر’ دفتر جبهه به عنوان دستیار ویژه مدیران عامل دیو Dombrowski (2002-15) و آل آبیلا (2015-در حال حاضر) اگر چه غیر رسمی خود را در نقش یک سفیر برای حق رای دادن — یک لبخند زیبا, سفید, شکل بود که همه جا حضور پشت پنبه حلاجی شده قفس و یا در ستاره شرق یا محل باشگاه وانجمن قبل از بازی.

“چنین مهربان و بخشنده که به معنای بسیار به بسیاری از” دیرین ببر آس جاستین Verlander توییتی از Kaline. “من امیدوارم که شما می دانستند که چقدر من لذت بردم از صحبت های ما در مورد بیس بال زندگی و یا فقط به یکدیگر یک زمان سخت. من افتخار می شده اند قادر به تماس با شما دوست من برای این همه سال.”

“به عنوان یک بازیکن جوان با ببر من به درک عمق Al Kaline اتصال به بیس بال جامعه و شهر دیترویت” لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط رئیس تونی کلارک در بیانیه ای گفت. “او مجموعه ای استاندارد از برتری با دستاوردهای خود را در زمینه. اما کسانی از ما که در نظر گرفته او را یک مربی را به یاد داشته باشید او به همان اندازه برای کلاس های خود تواضع و سخاوت روح است.”

جزئیات بیشتر در بیس بال:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im