Airbnb ایجاد یک لیست جدید: آن گذاشته و کارگران

در بیانیه ای, Airbnb, معاون رئیس جمهور, کارکنان, تجربه, بث اکسلراد گفت دایرکتوری در حال حاضر مشاهده شده است 350,000 بار و Airbnb دیده است قابل بهره از تکنولوژی غول های کوچکتر شروع یو پی اس و شرکت های خارج tech. اکسلراد گفت: استخدام اجرائی رسیده اند را به طور مستقیم به Chesky و دیگر Airbnb مدیران و کارگران در حال نزدیک شدن است.

اخراج در Airbnb بخشی از یک موج کاهش شغل در دره سیلیکون هفته بعد از اخراج توده در پایین دستمزد مشاغل در رستوران ها و فروشگاه ها در سراسر کشور. کوچکتر tech شروع یو پی اس را گذاشته 47,500 مردم از اواسط ماه مارس با توجه به اخراج.اطلاعات شما یک وب سایت ردیابی از دست دادن شغل در تکنولوژی. در هفته های اخیر بارگذاری گذاشته 3,700 کارگران و Lyft گذاشته 982. در روز سه شنبه اطلاعات گزارش شده که حال بارگذاری در حال برنامه ریزی در تخمگذار کردن چند هزار بیشتر است. Uber کاهش یافته است به نظر.

Chesky و دیگر تکنولوژی مدیران نیز گرفته شده یک رویکرد رمان تاریخی میان اخراج: سرمایه گذاری منابع داخلی برای کمک به گذاشته شدن کارگران پیوستن به شرکت های دیگر از جمله رقبای.

این یک پیچ و تاب و به دلیل دهه دره سیلیکون رقابت برای ویژگی های با استعداد و چپ چند نظامی — از دقیق noncompete موافقت نامه به شش رقم امضای پاداش که چیتی اگر کارمند برگ بیش از حد به زودی. در اوایل aughts تلاش برای تجاوز کردن بالای مهندسین آنقدر پرهزینه است که اپل و گوگل اگاه و Adobe توافق به استخدام یک دیگر را باارزش و کارکنان و در نهایت پرداخت 400 میلیون دلار حل و فصل پس از وزارت دادگستری شکایت شرکت های توطئه برای درایو کردن حقوق و دستمزد.

زمانی که گوگل رئیس سابق ارتباطات جسیکا پاول هجو صنعت در سال 2019 رمان “بزرگ اختلال” او متمرکز در یک شرکت جستجو راه اندازی جهان در حال تغییر پروژه به نظارت مصرف کنندگان و یا تحکیم قدرت, اما برای حفظ آن از مهندسین بودن را اغوا شده توسط یک جذاب شبکه های اجتماعی راه اندازی.

این آشکاری با تکنولوژی غول در پاول کتاب هنوز در حالت رشد. Facebook گفت: این امر استخدام 10,000 کارگران تا پایان سال است. گوگل گفت: این کاهش استخدام در برخی از مناطق — اگر چه آن را ادامه خواهد داد به رشد است. ناظران صنعت انتظار می رود بزرگ با تکنولوژی به رشد قوی تر به عنوان کسانی که شرکت های حرکت شبیه چمچه زنی تا بهترین استعداد.

اما در حال حاضر به عنوان با شدت گرفتن بیماری همه گیر در شرکت های فن آوری سخت ترین ضربه stay-at-home سفارشات در حال استقرار در منابع مختلفه به این نوع کمک ها معمولا ارائه شده توسط همکاران و دوستان است. Airbnb را اکسلراد گفت که این شرکت در دایرکتوری آینه مردمی تلاش در شرکت های دیگر که در آن یک گروه ایجاد یک صفحه گسترده از مردم به دنبال کار می کنند.

Uber که یک بار تهدید رانندگان که می خواست برای کار کردن اجسام طراحی و توسعه یک وب سایت برای پیمانکاران مستقل برای پیدا کردن کنسرتهایی از جمله هدایت رانندگان به آمازون رقیب خود در هر دو تدارکات و تحویل مواد غذایی. Lyft اشاره است رانندگان به آمازون.

پس Chesky را اعلام بارگذاری تصمیم به راه اندازی خود را فهرست آنلاین برای کارگران یقه سفید “به ما همکاران سابق توجه از استخدام آنها سزاوار” گفت: Uber سخنگوی لوئیس ون Der Laan.

دعوت نامه و بلیط شرکت Eventbrite را اجرایی گفت: واشنگتن پست که او مراجعه کارکنان به Facebook. Eventbrite نیز اتصال تحت تاثیر کارکنان با فرصت ها در آمازون, پی پال, Netflix و DoorDash و همچنین به عنوان کوچک شروع یو پی اس و می گوید: در حال حاضر برخی از استخدام شده.

در ضمن e-روروک مخصوص بچه ها شروع کردن پرنده بود که علنا skewered در ماه مارس برای تخمگذار کردن 30 درصد از کارکنان خود را از طریق یک طرفه زوم در حال حاضر می گوید آن است که با داشتن آن بخش منابع انسانی کمک رزومه, بررسی, مصاحبه, نقش بازی کردن و دیگر کار به دنبال تلاش های به گفته معاون رئيس جمهور از جهانی منابع انسانی, کری فیشر. این شرکت همچنین استخدام چند از گذاشته شدن کارگران است.

رئیس اجرایی کارتا با مشخصات بالا پالو آلتو شروع کردن است که کمک می کند تا سرمایه گذاران بنیانگذاران و کارکنان مدیریت سهام عدالت در شرکت نوشت: یک نکته بسیار شبیه به Chesky یک ماه قبل که برنده ستایش دیگران در اطراف منطقه خلیج است. Carta بالا, اجرایی, Henry Ward گفت: کارگران بودند که گذاشته است که او را به ایجاد یک فارغ التحصیلان شل گروه که در آن هر دو Carta و کارمندان سابق می تواند پست لیست کار.

“من امیدوارم که به عنوان کسب و کار ما بهبود ما را وادار به استخدام بسیاری از شما در بازگشت” بخش نوشت: در این یادداشت که بعدها ارسال شده در متوسط. او پرسید: کارمندان سابق به شغل که در آن کار می کنند بیش از حد. “من فعال خواهد بود در این کانال به عنوان خواهد شد مردم ما تیم برای کمک به همه شما رفتن به انجام کارهای بزرگ است.”

Carta کاهش یافته است یک درخواست برای مصاحبه.

سه سابق Airbnb کارکنان نهفته کاهش که صحبت در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت در مورد این شرکت شیوه گفت: پست آنها سپاسگزار قادر به نظر می رسد در دایرکتوری و در حال حاضر دریافت پیام در مورد پتانسیل دهانه.

یکی سابق مدیر محصول در منطقه خلیج گفت: او می خواهد به نوشته هنگام ورود دوباره زمانی که Airbnb شروع می شود نیروی انسانی تا دوباره است که تا حدودی به همین دلیل او موافقت کردند به ارسال مشخصات خود را در استعداد دایرکتوری.

کانون توجه در Airbnb, همچنین باعث, بحث در مورد چگونه اخراج در بخش فن آوری می تواند به تقویت دره سیلیکون سلسله مراتب.

Airbnb مانند تقریبا تمام شرکت های فن آوری با استفاده از یقه سفید پیمانکاران که انجام شبیه دفتر کار به عنوان کارمند تمام وقت دارد اما برای کاهش پرداخت هیچ سهام و کمتر امتیازات. در اواخر آوریل Chesky گذاشته همه Airbnb را مشروط کارگران که دریافت یک هفته قطع و لپ تاپ خود را با توجه به دو سابق Airbnb پیمانکاران تحت تاثیر اخراج.

در مقابل کارگران تمام وقت دریافت 12 ماه بیمه از طریق COBRA حداقل 14 هفته از پایه پرداخت کمتر محدودیت در حقوق صاحبان سهام و گزینه ای برای نگه داشتن لپ تاپ خود را.

در یک پست عمومی در ارتباط با امی سیلورمن یکی از تاثیر قرار Airbnb پیمانکاران تخمین زده است که حدود 500 تا 600 پیمانکاران نیز اجازه رفتن نبود و دعوت به پیوستن به دایرکتوری. “بسیاری از ما مشغول به کار در Airbnb برای چندین سال” سیلورمن نوشت. “در حال حاضر ما نامرئی هستند.” سیلورمن کاهش یافته است به نظر.

در روز پنج شنبه Chesky اعلام کرد در طول هفتگی پرسش و پاسخ با کارکنان که Airbnb کار بر روی اضافه کردن پیمانکاران به دایرکتوری.

دره سیلیکون رهبران همیشه شناخته شده زیر را از طریق خود اظهار داشت: نیت خوب. (نمایش نام برای محبوب توییتر تقلید مسخره امیز حساب در مورد سرمایه گذاران این است که “اجازه دهید من می دانم که چگونه من می تواند مفید” — شوخی بودن که این نوع کمک نخبگان سرمایه گذاران ارائه می دهند در حال حاضر آشکار است.)

حداقل در Airbnb مورد این شرکت ارائه کمک صادقانه به نظر می رسید به گذاشته و کارکنان. Airbnb ارائه شده به آنها یک هفته برای جمع آوری همه چیز خود را راه اندازی آدرس ایمیل و دریافت خود را همه چیز در نظم.

که متفاوت از آنچه به طور معمول اتفاق می افتد سابق Airbnb, محصول, مدیر گفت.

“شما پیوستن به یک شرکت و شما احساس می کنید مانند شما معتقدم که در این ماموریت که در علت خود و سپس شما متوجه آن را یک بار از تلخه” مدیر محصول گفت. “شما کارمند شما وجود دارد با این حال بسیاری از سال, گاهی اوقات, شما به تعطیلات آخر هفته شما تا به حال دیوانه مهلت و در عرض یک ساعت آن را انجام داده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>