Ahmaud Arbery کشتار: نمی ‘بد نام کردن یک فرد خوب” یعنی وکلا از مردان متهم به قتل سیاه هل دهنده

وکلای استخدام شده توسط این پدر و پسر متهم به قتل 25 ساله Ahmaud Arbery باید گفت که مشتریان خود را خوب هستند افرادی که بدنام شدن.

گرگوری و تراویس McMichael متهم شدند در 23 Feburary با تشدید حمله و جنایت در مورد قتل آقای Arbery یک غیر مسلح سیاه مرد بود که آهسته دویدن زمانی که او مورد حمله قرار گرفت یک کشته.

مورد جلب ملی موشکافی و خشم پس از یک تصویری از تیراندازی آنلاین ظاهر و آن را به نور آمد که بازداشت شده بود در رابطه با این حادثه برای هفته ها با وجود این فیلم با داشتن دیده شده است توسط دادستان.

زمانی که گرجستان دفتر تحقیقات نامیده می شد به بیش از دو نفر دستگیر شدند کمتر از 48 ساعت بعد.

تراویس McMichael وکلای باب روبین و جیسون شفیلد خواست که در حالی که خود تیراندازی دستگیر شد, در ویدئو, حوادث منجر به رویارویی ناشناخته است.

“در حال حاضر ما در حال شروع در پایان” آقای شفیلد گفت. “ما می دانیم که پایان دادن به. چه ما نمی دانیم که آغاز شده است.”

آقای روبین افزود: “ما التماس از همه شما … عجله نکنید به قضاوت است.”

بیش از دو ماه گذشت قبل از McMichaels بودند دستگیر شده و واقعیت این است که این اتفاق رخ نداد تا بعد از تصویری از تیراندازی موجب اعتراض ملی.

در یک کنفرانس خبری قبل از این دستگیری ها اعلام شد و در روز پنج شنبه جمهوریخواه فرماندار برایان کمپ گفت که او با اعتماد به نفس دولت محققان خواهد “یافتن حقیقت”.

“در اوایل این هفته من از تماشای این ویدئو به تصویر می کشد Mr Arbery آخرین لحظات زنده” آقای کمپ به خبرنگاران گفت: در آتلانتا.

“من می توانم به شما بگویم آن را کاملا وحشتناک و گرجی شایسته پاسخ.”

لورا و فرانک Hogue یک زن و شوهر جنایتکار دفاع تیم که به نمایندگی از گرگوری McMichael و تکرار همان احساسات خود را به عنوان پسر وکلا.

“به طوری که اغلب مردم قبول یک روایت رانده شده توسط مجموعه ای ناقص از حقایق است که vilifies یک فرد خوب بر اساس یک عجله به قضاوت که اتفاق افتاده است در این مورد” Ms Hogue گفت: در بیانیه ای در روز پنج شنبه.

گرگوری McMichael گفت: پلیس به او مشکوک آقای Arbery شد یک سارق و گفت: او حمله پسر خود را قبل از او کشته شد در یک مبارزه بر سر تفنگ.

“در حالی که مرگ Ahmaud Arbery یک تراژدی است که باعث اندوه عمیق خود را به خانواده — یک تراژدی است که در ابتدا به نظر می رسد به بسیاری از به جا به وحشتناک الگوی زندگی آمریکایی — این مورد مناسب نیست که الگوی” آقای Hogue در بیانیه ای گفت.

آقای Arbery مادر گفت: او می خواهم دادستان به دنبال مجازات اعدام.

“او را برای تنه زدن روزانه و او مانند یک حیوان شکار و کشته,” او گفت:. “من امیدوار هستم که همه درگیر آنها تحت تعقیب و آنها را به زندان برود.”

گزارش اضافی توسط آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>