بن Stansall خبرگزاری گتی ایماژ

ایرلندی رهبر لئو Varadkar مبارزات پیش از روز انتخابات.

برای بسیاری از طرفداران خود را در اروپا و جهان خارج ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar نوع یک ستاره پاپ سیاستمدار — در خود به خوبی برش مناسب با گی, شریک زندگی خود را کنار او نماد یک جوان اجتماعی لیبرال پویا, ایرلند.

و در عین حال به عنوان جمهوری ایرلند می رود به پای صندوق های رای برای انتخابات عمومی روز شنبه, Varadkar و حزب او در حال مبارزه.

Varadkar شد ایرلند جوانترین-همیشه رهبر وی در ماه ژوئن سال 2017, در سن 38. یک دکتر سابق به دنیا آمد و در دوبلین از مخلوط ایرلندی-هند میراث او همچنین ایرلند اولین بار, گی, رهبر است.

او یک بار نشان داده شده را تغییر دهید. اما شاید نه امروز.

در قبل از انتخابات نظر سنجی Varadkar مواجه است افزایش توسط شادابی جمهوری خواه Sinn Fein این در حالی است که هل دادن محبوب جناح چپ اجتماعی صرف ولگردی و قانونی شکنی و خجالتی نیست در مورد آن هدف نهایی این است که برای دیدن ایرلند شمالی ترک بریتانیا و پیوستن به جمهوری ایرلند به عنوان یک کشور شمالی و جنوبی یک روز.

نظرسنجی رای دهندگان و سیاستمداران و تحلیلگران می گویند Varadkar است که از بسیاری جهات یک قربانی ایرلند موفقیت.

او و میانه رو خوب Gael حزب کمک کرد تا هدایت ایرلند از طریق تاریخی تغییر: این کشور رد درخواست توسط کلیسای کاتولیک به پایان رسید و آن ممنوعیت سقط جنین در سال 2018 — چه نخست وزیر به نام “اوج یک انقلاب آرام.” ایرلند نیز برای اولین بار بود ملت قانونی با رای محبوب ازدواج همجنسگرایان در سال 2015.

داشتن اب و هوای یک بحران بانکی و رکود اقتصادی جهانی از یک دهه پیش اقتصاد ایرلند است که در حال حاضر زیپ همراه است. اگر چه مبارزه با تروریسم در اروپا می تواند تهدید کرده اند که رشد و جمهوری اسلامی روابط تجاری با ایرلند شمالی و قاره اروپا Varadkar بازی بیس بال, کارتی, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون و برنده شدن در یک تضمین می کنند که وجود خواهد داشت بدون مرز در ایرلندی جزیره است.

برایان Lawless

AP

Varadkar می خواستم به مبارزات انتخاباتی در اقتصاد و مبارزه با تروریسم در اروپا. رای دهندگان نگران مسکن و مراقبت های بهداشتی.

در مستقیم شخصی درخواست تجدید نظر به رای دهندگان ایرلندی در واپسین روز از مبارزات انتخاباتی Varadkar گفت: “من به یاد داشته باشید سال 2010. به ما گفته شد که ما در آینده از دست داده بودند. من به یاد داشته باشید بیکاری توده های دل صف مردم مهاجرت. خالی خیابان های اصلی کشور ما سلطه در صحنه جهانی است.”

او با اشاره به کمک مالی بین المللی Monentary صندوق عقب آن که موجب ریاضت بودجه افزایش مالیات ها و کاهش در خدمات. Varadkar تشکر این کشور خود را برای کار سخت و فداکاری است. “ما در خیلی بهتر از محل در حال حاضر از ما بودند و سپس گفت:” نخست وزیر به نام taoiseach در ایرلندی.

به عنوان بخشی از آن تحول ایرلند به شدت سرمایه گذاری در آینده در داروسازی دستگاه های پزشکی و تکنولوژی. این کشور به عنوان مقر اروپایی برای گوگل, Facebook, Airbnb, LinkedIn و مایکروسافت. آن را در حال حاضر می بالد دوم-سریع ترین رشد اقتصادی در اتحادیه اروپا پس از کوچک مالت. بیکاری است 4.8% a 13-year-low. با افزایش در مالیات شرکت رسید, دولت در حال اجرا است مازاد.

دوبلین پررونق است. اما با آن ثروت تازه کشف شده آمده است تنش های اجتماعی. قیمت مسکن و اجاره سر به فلک کشید که به معنی جوان ایرلندی حتی با مدارک تحصیلی دانشگاه, ناامیدی است که آنها هرگز قادر به خرید خانه های خود را.

بن Stansall

خبرگزاری گتی ایماژ

کمپین پوستر در دوبلین ویژگی Sinn Fein مری لو مک دونالد خوب گائل را Varadkar و حزب سبز را ایامون رایان.

رسانه های اجتماعی پر است از نوشته های تمسخر کوچک “اتاق سهام” در دسترس — یک توالت و یک اجاق گاز و یک تخت برای هزار یورو در ماه است.

آن را فقط “نسل اجاره” شکایت.

زمان انتظار برای قرار ملاقات دکتر و بیمارستان تخت دو برابر و سپس سه برابر شده است. ساخت یک بیمارستان جدید در دوبلین است که در پشت برنامه و بودجه. چرا که بسیاری از ایرلندی مجبور به پرداخت در صف مقابل داروها و بازدید دکتر مراقبت های بهداشتی است که مهم ترین مسئله برای 40 درصد از رای دهندگان با توجه به ژانویه نظرسنجی توسط ایرلندی بار.

تولید ناخالص داخلی افزایش یافت اما تا صورت حساب های مالیاتی. بازنشستگان در شورش پس از دولت شناور قصد دارد به گسترش بازنشستگی دولتی در تاریخ به سن 68 توسط 2028.

Varadkar و خوب Gael می خواستم انتخابات به همه چیز در مورد خود را مدیریت اقتصاد و مبارزه با تروریسم در اروپا اما رای دهندگان در حال تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و مسکن.

“آنها عقب مانده به دلیل مسائل آنها می خواهند به کمپین نه مسائل طنین با مردم گفت:” دیوید فارل استاد سیاست در دانشگاه کالج دوبلین.

کارشناسان شگفت زده شدند Sinn Fein پرش در قبل از انتخابات نظر سنجی.

“هیچ یک از ما آن را پیش بینی” فارل گفت. “به طبقه کارگر رای و جوانان رای احساس نئولیبرالی دستور کار است و ترک آنها را پشت به طوری که خود را آشکار به عنوان یک رای برای تغییر.”

در کشورهای دیگر این دیده است شهروندان حرکت پوپولیستی راست اما نه در ایرلند است. “در ایرلند آن را به یک چرخش به پوپولیستی چپ و Sinn Fein گرفتن که رای” فارل گفت.

Varadkar می گوید که او می شنود ، در مبارزات انتخاباتی آگهی, نخست وزیر گفت: “در حال حاضر که ما ثابت اقتصاد ما باید این پول را برای سرمایه گذاری در بهداشت و درمان و مسکن است که ما قبل ندارد.” اما پس از حزب او تا به حال سال ها در قدرت بسیاری قانع نشده.

Niall کرسن/استخر

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

Fianna شکست رهبر مایکل مارتین, خوب, Gael رهبر لئو Varadkar و Sinn Fein جمهور مری لو مک دونالد شرکت در نهایی رهبران بحث است.

Sinn Fein دستخوش خود را تغییر و تحول است. به لحاظ تاریخی در ارتباط با ارتش جمهوریخواه ایرلند است که مبارزه در ایرلند شمالی را طولانی و خونین “مشکلات است.” اما حزب جمهوری خواه است که به طور کامل متعهد به دنبال ایرلندی با استفاده از وحدت دموکراتیک. و بیشتر از زمان که می گذرد پس از ایرا مبارزه مسلحانه بیشتر مردم مایل هستند برای حمایت از Sinn Fein.

دیرین رهبر جری آدامز باقی می ماند یک شکل مرکزی است.

“هر کس صحبت کردن در مورد ایرلندی وحدت به جز دولت” Adams 71 گفت: در کمپین بلیزرز. “در حال حاضر زمان برای شروع به برنامه ریزی برای ایرلندی وحدت به طوری که ما می توانید درو مزایای اقتصادی از ایالات متحده, ایرلند. ما ماموریت نهایی خواهد بود برای تضمین یک رفراندوم شمال و جنوب در ایرلندی وحدت و پیروزی در آن برای مردم ایرلند.”

اما آدامز رسما از قدرت کناره دو سال پیش به جای مری لو مک دونالد 50 است که در ارتباط با مسلح قرار دارد.

مک دونالد است را رد کرد و barbs مورد Sinn Fein گذشته ارتباط با ایرا گفتن به خبرنگاران گفت که “جنگ” و از آن زمان به حرکت می کند. “وجود دارد هیچ چیز خطرناک در مورد مسکن مردم” او گفت:.

Sinn Fein است که مبارزه اجتماعی نیاز دارد.

Sinn Fein مجلس Eoin O Broin وعده داده شده خود “را ارائه بزرگترین برنامه های مسکن عمومی در تاریخ این دولت است. ما به قطع رانت و مسدود کردن آنها را. ما اطمینان حاصل شود که مسکن مقرون به صرفه در دسترس است و واقعا مقرون به صرفه برای مردم است. ما همچنین در پایان این رسوایی بی خانمانی که اجازه داده شده به افزایش تحت سیاست های شکست خورده از این دولت است.”

کشیش یسوعیون پدر پیتر McVerry را صرف زندگی خود را در کار با افراد بی خانمان و گفت: او تعجب نیست انتخابات تبدیل در مسکن.

“خصوصی اجاره بخش نمی تواند کنار آمدن” McVerry گفت. “در دوبلین اگر شما یک آپارتمان و یا خانه برای اجاره وجود دارد خواهد بود 40 نفر ایستاده در خارج از انتظار را به نمایش آن است. صاحبخانه در حال حاضر تمام کارت های انباشته را به نفع خود.”

در آخرین انتخابات عمومی در سال 2016 هیچ حزب برنده آشکار اکثریت — و که در نتیجه احتمال دارد تکرار شود و پس از یک مبارزه طولانی با یک حزب دیگر و یا دولت ائتلافی تشکیل دهند.

در بحث این هفته Varadkar گفت که اگر حزب او موفق به کسب اکثریت او را به دنبال تشکیل یک دولت ائتلافی با حزب کارگر مستقل سبزی یا سوسیال دموکرات.

“آنچه که من نمی خواهد انجام دهید این است که مذاکره یک ائتلاف با Sinn Fein,” Varadkar گفت. “من در مورد گذشته خود را اما من خیلی بیشتر نگران حال و آینده است.”

حتی اگر Sinn Fein در بالا می آید در روز انتخابات است که ممکن است حزب نمی تواند شکل یک دولت خود را در آن آن را به عنوان در حال اجرا است تنها 42 نامزدها و آستانه 80 در 159-صندلی ایرلندی مجلس.

اگر آن را تبدیل به یک برجسته حزب هنگامی که نتایج آن را به کار با کسانی که در سمت چپ این طیف سیاسی برای اولین بار مک دونالد گفت. اگر Sinn Fein جدید قدرت کارگزار چیزهایی که می تواند واقعا جالب است — نه تنها برای ایرلند اما بریتانیا است.


فرگوسن گزارش از بلفاست. غرفه گزارش از لندن است.

ادامه مطلب

سه سال پس از ایرلند شمالی مجلس سقوط قانونگذاران بازگشت به کار

آخرین باری که یک پاپ دیدار کرد, ایرلند, همجنسگرایی جرم است. در حال حاضر ایرلندی نخست وزیر همجنسگرا است.

معاون رئیس جمهور پنس میزبان ایرلندی نخست وزیر و گی شریک برای صبحانه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de