پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق پرداخت که از کشورهای دیگر تجمع پشت آژانس

آرم و ساختمان از سازمان بهداشت جهانی (WHO) دفتر مرکزی آن در ژنو, مارس 15 سال 2020 است. (رزمی Trezzini/Keystone/AP)

برلین — رئیس جمهور تهمت تصمیم به طور موقت به حالت تعلیق در پرداخت به سازمان بهداشت جهانی (WHO) در پاسخ به آن دست زدن به coronavirus همه گیر باعث شده بین المللی اظهارات حمایت سازمان ملل متحد در روز چهارشنبه ،

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از این که به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران که استدلال می کنند که این سازمان تمایلی به برگزاری پکن به اندازه کافی پاسخگوی اشتباهات خود نزدیک آمریکا و متحدان گفت: آنها به شدت مخالفت با تعلیق پرداخت و برنامه ریزی شد به دنبال کت و شلوار.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون تکرار نگرانی های ابراز شده توسط تهمت و دیگران با گفتن این که “نه مصون از انتقاد” اما او افزود که “سازمان” می کند بسیاری از کار مهم است.”

در ژاپن که در آن معاون نخست وزیر تارو آسو پیشنهاد ماه گذشته است که که ممکن است مجبور به تغییر نام خود را به “چینی بهداشتی” سازمان ” در میان انتقاد از آژانس در این کشور رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: روز جمعه در ژاپن ادامه خواهد داد به همکاری با صندوق ،

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio رد تهمت و انتقاد بیشتر زور و اجبار. “در یک زمان مثل این که ما نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات است و ما نیاز به توصیه های ما می تواند با تکیه بر این است که ارائه شده است که” او گفت:. “ما همچنان به حمایت از آن و در ادامه به ما کمک.”

در اروپا و وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas در توییتر نوشت که “apportioning سرزنش کمک نمی کند” در حالی که نخست وزیر بریتانیا در مقام سخنگوی گفت که ضروری است سازمان جهانی مبارزه با جهانی همه گیر “و ما هیچ برنامه ای برای جلوگیری از خود ما بودجه است.”

رئیس جمهور تهمت و وزیر امور خارجه آلمان Heiko Maas. (عکس ها توسط جیم واتسون و عجیب و غریب AndersenAFP/گتی ایماژ)

اتحادیه اروپا مسئول سیاست خارجی به شدت به انتقاد از این تصمیم گفت: این امر تضعیف واکنش جهانی به این بیماری همه گیر. “عمیقا تاسف ما تصمیم به تعلیق کمک های مالی به @که” جوزپ Borrell در توییتر نوشت. “وجود دارد هیچ دلیلی توجیه این حرکت در لحظه ای که خود را نیازمند تلاش بیشتر از همیشه به کمک شامل & کاهش #coronavirus بیماری همه گیر. تنها با پیوستن به نیروهای ما می تواند غلبه بر این بحران است که می داند هیچ مرزهای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به حالت تعلیق در پرداخت به سازمان عمدتا دیده شده توسط منتقدان خود را در ایالات متحده و خارج از کشور به عنوان یک شگرد برای منحرف کردن اذهان از انتقاد از خود و دست زدن به بحران است.

رئیس دومای دولتی روسیه را به کمیته امور خارجی لئونید Slutsky به نام تهمت حرکت “کاملا مضر” در روز چهارشنبه و یک مثال از “خودپرستی و سیاسی از Covid-19.” این حرکت با هدف سرزنش دیگران برای آمریکا شکست گفت: وزارت امور خارجه روسیه سخنگوی ماریا Zakharova.

در همین حال یک سخنگوی دولت روز چهارشنبه را ستود که به عنوان یک “نقش بیبدیل” در جهانی بحران بهداشت عمومی و افزود که ایالات متحده پرداخت تعلیق “را تضعیف خواهد کرد که قابلیت و تضعیف همکاری های بین المللی.”

به عنوان کشورهایی مانند روسیه و چین در حال حاضر صف آرایی پشت که وجود دارد نصب نگرانی که مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می تواند از خط خارج به جای تشویق اصلاحات در درون سازمان است.

U. N. دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ به نظر می رسد به اذعان بلندی مناظره روز جمعه گفت: “ممکن است که همان حقایق را به حال خوانش های مختلف و توسط اشخاص مختلف.”

“هنگامی که ما در نهایت تبدیل صفحه در این بیماری وجود دارد باید در یک زمان به نگاه به طور کامل درک چگونه مانند یک بیماری پدید آمده و گسترش خرابی آن به سرعت در سراسر جهان, و چگونه تمام کسانی که درگیر در واکنش به بحران” اشاره به این حادثه تلخ گفت. اما او افزود: “در حال حاضر این است که زمان.”

با نادیده گرفتن این هشدار تهمت منتقدان ترس از رئيس جمهور است که خطر تشدید با یک سازمان است که در نظر بسیاری از بحرانی به سلامت عمومی تلاش در سراسر جهان است.

در فقیر غزه که سیستم مراقبت های بهداشتی از تلاش برای ارائه خدمات حتی قبل از همه گیر مقامات تکیه به شدت بر این که در طول زمان بحران. آژانس تکمیل یک سیستم است که تا به حال کمتر از 70 هواکش زمانی که برای اولین بار مثبت coronavirus موارد ظهور در میان ساکنان بازگشت از خارج از محاصره.

مقامات بهداشت هشدار داده اند که غیر قابل کنترل شیوع در آن شلوغ اردوگاه که فاقد آب سالم و برق قابل اعتماد می تواند ویرانگر باشد. متخصصان پزشکی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت می تواند هزینه زندگی.

“این یک مجنون تصمیم گفت:” Medhat عباس مدیر کل مراقبت های اولیه در فلسطین وزارت بهداشت که تاکید کرد که او صحبت کردن به عنوان یک پزشک و نه برای وزارت. “که ممکن است درست یا غلط — از آن اجرا شده توسط انسان — اما آن را تا جهان را نجات بسیاری از زمان ها بیش از سال گذشته است.”

خالد عبدالله

ایسنا

یک دکتر می ایستد با یک پیر ونتيلاتور در طول نصب و راه اندازی جدید هواکش به تازگی ارائه شده توسط سازمان بهداشت جهانی در بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان اختصاص داده شده برای coronavirus بیماران در ارومیه 8 آوریل سال 2020 است.

استیو هندریکس در اورشلیم Hazem Balousha در غزه سیمون Denyer در توکیو Loveday موریس و Luisa بک در برلین, Robyn دیکسون در مسکو, Michael Birnbaum در بروکسل و ویلیام غرفه در لندن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de