Hoseon لی/Jintaeyong عکاسی

Kim Kyu-jin, 28, ازدواج کردم, به شریک زندگی خود را در نیویورک در سال گذشته و تا به حال یک “کارخانه عروسی” در سئول در ماه نوامبر به عنوان ازدواج همجنسگرایان به رسمیت شناخته نشده در کره جنوبی.

سئول — Kim Kyu-jin نمی توصیف خودش را به عنوان یک فعال. که یک برچسب که تمایل به ترساندن مردم در کره جنوبی را سازشکار فکر جامعه است. او خودش را می بیند فقط به عنوان یک کارگر زن که می خواست به ازدواج به فرد او را دوست دارد.

ازدواج همجنسگرایان به رسمیت شناخته نشده در کره جنوبی پس از کیم و نامزدش در پرواز به نیویورک در سال گذشته به کراوات گره در منهتن ازدواج دفتر.

سپس آنها به خانه آمد و جشن درست مثل هر گونه عادی کره جنوبی زن و شوهر — با آنچه شناخته شده به عنوان “کارخانه عروسی” یک برش کوکی مراسم است. کیم و همسر او که نخواست نامش فاش شود برای جلوگیری از مشکلات احتمالی با کارفرما عینک جریان لباس سفید.

“با انجام یک کارخانه عروسی من فکر کردم که من ممکن است به یک پیام: که ما فقط مردم ما فقط کره ای ها, ما فقط می خواهم به ازدواج مانند هر کس دیگری,” او گفت:. “پس از آن یک انتخاب سیاسی.”

طرفداران ازدواج همجنسگرایان در کره جنوبی — و بسیاری از آن شرق آسیا همسایگان — بیشتر باقی می ماند در حاشیه بحث ملی همراه با جنس دیگر مربوط به مسائل مانند پرداخت شکاف برای زنان است. کره جنوبی پر جنب و جوش, آنلاین, فرهنگ, اما, ارائه یک فروم برای به چالش کشیدن دیدگاه در همه چیز از روابط هم جنس به تعاریف زیبایی ترویج شده توسط این کشور بزرگ لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی میباشد.

[در کره جنوبی سواحل و استخرها جنگ علیه کوچک جاسوسی دوربین]

کیم آغاز مصاحبه از جمله نخست-زمان در حالت پخش KBS و دیگری که به نظر می رسد بر روی صفحه ی اصلی اخبار از KakaoTalk کره جنوبی پیشرو نرم افزار پیام.

“من فکر کردم که این امر تاثیر جامعه و دولت” از 28 ساله گفت. “بنابراین من آن را برای خودم خوب است.”

پس از آن آمد میکند.

مقاله دریافت حدود 10000 نظرات 80 درصد از آن منفی بود, او گفت:. برخی از مردم به آنها گفت که “از کره جنوبی و” دیگران نگران است که جامعه و خانواده ها را از هم جدا سقوط در جزر و مد از مراسم عروسی. برخی از پاسخ ها بودند به شدت مخرب و تهدید و جنسی.

پس از مشورت با یک وکیل و هل دادن پلیس به صحبت کردن با پورتال سایت او تحت پیگرد 100 مخرب ترین مفسران.

“مادر من همیشه کاملا منفی از تمایلات جنسی من, اما من پدر و پشتیبانی من,” او گفت:. “اما هنگامی که آن را به رفتن در مکان های بسیار است.”

کیم پدر و مادر آمده از بوسان در جنوب کره جنوبی به طور کلی محافظه کار منطقه است. پدربزرگ و مادربزرگ او بسیار محافظه کار بیش از حد, او گفت:, و پدرش نگران بود.

“او ادعا کرد که او نگران بود که من ممکن است توجه بیش از حد وجود دارد و ممکن است مخرب نظر مانند, از, من نمی دانم, کلیساها,” او گفت:. “اما من فکر می کنم در اعماق او کاملا می ترسم که مردم اطراف او را پیدا کردن که من هستم،”

پدر او احساس خود را پدر نبود گوش دادن به او. آنها استدلال می کنند او نمی آمد به عروسی خود را در سئول و در حال حاضر آنها در حال صحبت کردن در به هر یک از دیگر.

Hoseon لی/Jintaeyong عکاسی

کیم با همسر او که نخواست نامش فاش شود برای جلوگیری از مشکلات احتمالی با کارفرما.

کیم و همسر او نیست و زن و شوهر اول برای تست کره جنوبی حقوقی و اجتماعی حد و مرز ازدواج هم جنس گرایان.

در سال 2013 فیلمساز کیم Jho Gwang-soo حال نمادین مراسم ازدواج دیرین خود را با شریک زندگی مرد و جفت پاکستان تبادل در روی یک پل در, و پس از آن مبارزه ناموفق نبرد قانونی خود را به اتحادیه ثبت شده است.


[کره جنوبی رئیس جمهور می خواهد مردم را به کار کمتر و بیشتر کودکان]

کلیسا و محافظه کاران مخالفت با هم جنس های کارگری اغلب به شدت با جناح راست مجلس و حتی معرفی یک قانونی متمم سال گذشته که حذف هر گونه اشاره به “گرایش جنسی” به عنوان یک منبع احتمالی تبعیض تحت قیمومیت ملی کمیسیون حقوق بشر از کره جنوبی.

حتی ظاهرا لیبرال جمهور مون جائه-در سابق وکیل حقوق بشر گفت: در قبل از انتخابات مبارزات انتخاباتی در سال 2017 است که او نمی مانند همجنسگرایی و تا به حال هیچ وجه قصد” قانونی آن است.

به عنوان رئیس جمهور Moon در حال حاضر می گوید که او مخالف تبعیض اما گفت که جامعه “هنوز برای رسیدن به یک اجماع” بر قانونی در رابطه با اتحادیه های کارگری و این موضوع نیاز به بحث بیشتر.

در گزارش دیده بان حقوق بشر گفت: جوانان دگرباش تجربه بی تفاوتی یا خصومت آشکار است که آنها را به سمت چپ احساس جدا به خطر انداخته و سلامت روان خود را.

کیم گفت که او احساس می کند نگرش به تدریج در حال تغییر است. کره جنوبی بزرگترین نوشیدنی های الکلی, شرکت, شرقی, آبجوسازی ارسال آن برای حمایت از سئول عجیب و غریب, فرهنگ, جشنواره رسانه های اجتماعی در ماه مه با یک رنگین کمان رنگ می توانید برای اولین بار عمده شرکت کره جنوبی.

کیم گفت که او در ابتدا نگران است که زن و شوهر تبدیل خواهد شد به دور از سالن عروسی در سئول تا عروسی خود را برنامه ریز تلفن را برداشت و پرسید.

“مالک پاسخ داد:” این همان پول چه معامله بزرگ است؟'” کیم گفت.

و نه خود بودند آرایشگری و یا دیگر تولید کنندگان زحمت او گفت:.

“من یاد گرفته ام که [در جنوب] کره بسیار سرمایهداری — همه چیز مصرف کننده برای اولین بار,” او گفت:. “من فکر می کنم بخش خصوصی آغاز شده است به نگاهی گی مردم به عنوان مشتریان.”

کیم کارفرما اروپایی کالاهای مصرفی شرکت رفتار این جفت ارز به عنوان یک زن و شوهر است. کیم خودش رویاهای یک روز بودن آن غیر اروپایی اولین زن و اولین همجنسگرا مدیر عامل یک “توتم و تنوع,” او می گوید.

اما هنوز موانع بسیاری در زندگی روزانه خود را.

درآمد خود را به عنوان به طور کامل جدا وقتی که می آید به گرفتن یک وام مسکن آنها نمی توانند ثبت نام, فرم رضایت به عنوان بعدی از قوم و خویش و اگر نیاز به عمل جراحی و وقتی که می آید به ارث کره ای قانون به اعضای خانواده اتوماتیک در اولویت ترک هر که مزایای مجرد شریک در معرض چالش قانونی.

پس از این مراسم در منهتن, زن و شوهر honeymooned در سیشل اما بازگشت آنها به کره جنوبی بود یک سیلی به واقعیت است.

“هنگامی که شما به کره, شما نیاز به نوشتن یک گمرکی ورود کارت و شما نیاز به بررسی کنید که چگونه بسیاری از اعضای خانواده شما با” او گفت:. “من گفت صفر است.”

ادامه مطلب:

در ژاپن و مبارزه با کفش پاشنه بلند به اهداف انطباق و تبعیض

ژاپنی خبرنگار ژاپنی Ito اعطا شده است خسارت وارده در نقطه عطفی مورد تجاوز به عنف

رژ لب در مهد کودک ؟ کره جنوبی K-زیبایی صنعت در حال حاضر اهداف ،

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im