جزایر بهتر شناخته شده به عنوان “سالی” به شنوندگان “استیو Czaban نمایش” راه اندازی شد “استیو جزایر نمایش” در Patreon در 8 آوریل. قسمت اول منتشر شد و یک روز پس از یک تماس از رئیس خود را, برنامه نویسی, مدیر, کریس جانسون گفت که او 19 سال اجرا در WTEM-AM بود که حداقل در حال حاضر.

“اگر اجتماعی فاصله کار می کند و آنها برای باز کردن این کشور دوباره و کسب و کار بر میدارد و سپس شاید آنها خواهد من را به عقب” سلیمان گفت. “من امیدوارم. … من می دانم که آنها در یک نقطه سخت مالی. رفتار آنها با من خوب و مدیریت وجود دارد تا آخرین روز. من هیچ عناد نسبت به آنها. این آب و هوای ما در امروز است. من خیلی آنها را دوست دارم و خوشحال خواهد بود برای رفتن به عقب است.”

وقتی پرسیده شد که برای اظهار نظر در مورد اخراج از جزایر و دیگر تولید کنندگان گرگ هاف و Cy فنویک جانسون فرستاده بیانیه ای از کارن Wishart, معاون اجرایی رئیس جمهور از شهری که فرض کنترل عملیاتی این ایستگاه در سال 2018 است.

“شهری یکی نمی خواهد ساخت نظرات در مورد خاص بخش ایستگاه و یا افراد, اما مانند هر کسب و کار و فرد در این کشور ما به مرور راه خود را از طریق این بیماری همه گیر” Wishart گفت.

Entercom که دارای سی ورزشی گوینده 106.7 فن اعلام کرد در این ماه است که از آن ساخته شده است “تعداد قابل توجهی” از اخراج furloughs و کاهش پرداخت به دلیل همه گیر را تحت تاثیر قرار در تبلیغات اما همه 106.7 فن full-زمان تولید و میزبان باقی می ماند شاغل. سلیمان گفت: دو نفر پاره وقت تولید کنندگان دست زدن به تیم 980 است ترکیب کامل را نشان می دهد برای هم بودن.

جزایر آغاز “Linn موری سالی” پادکست با همکاران سابق اسکات Linn و تیم موری در سال 2018 و او گفت که او قصد دارد برای ادامه ضبط نشان می دهد که سه بار در هفته. “استیو جزایر نشان می دهد” منتشر خواهد شد هر صبح و ویژگی های خود را طول می کشد در یک طیف گسترده ای از ورزشی و غیر ورزشی موضوعات. او گاهی اوقات ممکن است مهمانان.

“من می توانم قرار داده و دلربایی و انرژی را به آن را از من انجام شد و من سعی کنید به آن را به عنوان خوب به عنوان من می گفت:” سلیمان که سوابق هر قسمت از Montgomery County صفحه اصلی. “… آن را همان زمانی که من انجام می دهند نشان می دهد با Czabe. این یک نوع متفاوت از سالی من حدس می زنم, اما من امیدوارم که مردم آن را دوست دارم.”

هشت قسمت از جزایر پادکست در دسترس هستند اما او را تبدیل به یک سه لایه مدل اشتراک شروع دوشنبه. برای $4.99 در هر ماه شنوندگان خواهد شد که دسترسی به یک قسمت در هر هفته است. A $19.99 ماهانه اهدا می آید با دسترسی به هر قسمت.

“بسیاری از مردم رسیده پس از من اجازه رفتن و من خوب افزایش مشترکین” سلیمان گفت. “من نه جو روگان, بنابراین من قصد دارم برای به دست آوردن یک میلیون مشترک اما شاید آن را به من بدهد یک هزار دلار در ماه و آن را پایدار و کمک می کند تا پرداخت صورتحساب در این میان است.”

در علاوه بر این به پادکست سلیمان در حال حاضر زمان بیشتری را به او اختصاص به مبارزات انتخاباتی برای یک صندلی در مونتگومری هیئت مدیره آموزش و پرورش. دو سال پیش جزایر از دست یک پیشنهاد برای یک صندلی در مونتگومری شورای اسلامی در اولین تجربه خود در حال اجرا است. خود توصیف germaphobe برای بسیاری از زندگی بزرگسالی خود سلیمان بود که جلوتر از زمان خود از جمله ضد عفونی کننده دست در میان مسائل مربوط به او در مورد مراقبت در شورای شهرستان کمپین وب سایت و به نام او برای بیشتر اسپری در اماکن عمومی برای کمک به مردم جلوگیری از گسترش میکروب ها و بیمار شدن.

“من مسخره بیرحمانه او گفت:” این هفته است. “من نفرت دست دادن و دست زدن به دستگیره های درب و دکمه های آسانسور. من همیشه می خواستم به پوشیدن ماسک ، من هرگز بیمار; من هرگز از دست رفته یک روز کار می کنند.”

مریلند اولیه انتخابات منتقل شد 2 ژوئن و برگزار خواهد شد در درجه اول از طریق پست.

“[هیئت آموزش و پرورش صندلی] یک موقعیت است که من فکر می کنم در یک فرصت مناسب و معقول از برد و آن را به یک اثر” سلیمان گفت. “مدرسه بودجه است مانند نیمی از شهرستان بودجه است.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات