Brynne Soukup در خانه اش در دیتون Tex., در ژوئن 20. (علامت فلیکس برای واشنگتن پست)

Brynne Soukup بود در وسط یک کار تلفن تماس از اتاق خواب خود را در دیتون Tex., هنگامی که یک دوست ارسال یک لینک به اخبار Facebook. “نگاه کنید!” Soukup, 49 شبیه به شریک زندگی خود Kerri Pettit. “من می توانم آن را باور نمی کند. بزرگ.”

در نقطه عطفی 6-برای-3 تصمیم دادگاه عالی حکومت در 15 ژوئن که فدرال تبعیض جنسی حمایت از گسترش به همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران مانند Soukup ساخت روشن است که کارکنان خود را نمی تواند اخراج تحت قانون فدرال به سادگی به دلیل هویت جنسیتی یا گرایش های جنسی.

در روز Soukup وکلا واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل Frontier Airlines با استناد به حکم متهم این شرکت از تبعیض تلافی و “تداوم شدید و فراگیر خصمانه محیط کار” که منجر به Soukup را فسخ در فوریه 2019 به عنوان یک منطقه ای مدیریت عملیات به صورت نیروی انسانی و زمین ارائه دهنده خدمات برای حمل و نقل تجاری.

“اگر آنها مایل به انجام این کار برای من چه در مورد عموم? کسی که می آید و در حال بررسی است ؟ چه در مورد یک پرواز?” Soukup گفت. “به عنوان یک شرکت آنها نیاز به انجام بهتر. شما فقط نمی انجام این کار به مردم است.”

جنیفر F. de la Cruz, سخنگوی مرزی شرکت های هواپیمایی در بیانیه ای گفت: “این سیاست ما است نه تبعیض بر اساس جنسیت و نژاد و قومیت و سن و یا گرایش های جنسی.” او افزود که Soukup هرگز کارمند Frontier Airlines. Soukup را کارفرمای سابق, پرواز, خدمات & Systems LLC نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Soukup به طرح دعوی شروع از چه حقوقی کارشناسان پیش بینی خواهد بود یک موج دادخواهی تست یک دادگاه عالی است که بسیاری در جامعه تجاوز هستند نسبت به قانونی کردن ازدواج همجنسگرایان در سال 2015.

بسیار شبیه به ازدواج برابری حاکم کمک کرد تغییر افکار عمومی نسبت به همجنسگرایان LGBTQ طرفداران امیدوارم که این تصمیم را تحریک بیشتر فراگیر محل کار برای transgender community — به خصوص در 25 ایالت از جمله تگزاس و آلاباما, کارولینای جنوبی و ایندیانا که قبلا دستور چنین حمایت.

“چه اتفاق می افتد این است که مردم حاضر به ریسک بیشتری که در مورد آنها که پیش از آن شاید” گفت: سیدنی دانکن یک نما زن و طرفدار بونو وکیل در بیرمنگام Ala., با تمرکز بر تجاوز به حقوق. “است که می گویند این بوده است که برخی از اکسیر برای ننگ ما رو به پایین در اینجا در جنوب, گاهی, اما من فکر می کنم آن را به کمک … تعریف روایت اطراف بودن trans.”


یک تجاوز به حقوق حامی پیاده روی با یک پرچم در مقابل دیوان عالی کشور در ژوئن 15. (Shawn Thew/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/Shutterstock)

در حالی که بسیاری از بزرگترین شرکت ها در این کشورها در حال حاضر در محل قرار داده و در برابر سیاست های تبعیض بر اساس گرایش جنسی و هویت جنسیتی حاکم خواهد شد و احتمالا سریع کوچکتر و از نزدیک برگزار می شود شرکت ها برای تجدید نظر در این مسائل گفت: پل اسمیت استاد دانشگاه جورج تاون دانشکده حقوق که استدلال برجسته 2003 دیوان عالی کشور مورد Lawrence v. تگزاسکه در آن دادگاه حکم داد که قانون منع فعالیت خصوصی بین رضایت گی, بزرگسالان خلاف قانون اساسی است.

“ناگهان کل ماهیت رابطه بین همجنسگرایان و کارفرمایان خود را در بسیاری از نقاط کشور در حال رفتن به اساسا تغییر” اسمیت گفت.

علاوه بر دفاع از حقوق خود در دادگاه گفت: برخی از جامعه کارکنان ممکن است احساس اعتماد به نفس بیشتری هل دادن در برابر تبعیض در محل کار و یا باز بودن در مورد هویت خود با همکاران است.

اگر چه فرصت برابر استخدام کمیسیون تصمیم گرفتند در سال 2015 که همجنسگرا و تراجنسیتی افراد بودند فدرال محافظت نتیجه چنین مواردی باقی مانده نامشخص در دادگاه تا حکم دادگاه عالی.

Daroneshia Duncan-بوید یک نما زن در بیرمنگام گفت که او امیدوار است این حکم را تقویت EEOC شکایت انتظار برای سال در برابر یک کارفرمای سابق او مدعی اخراج او پس از اذیت و آزار او را برای او هویت حدود پنج سال پیش.

Aiko هربرت یک نما در کلمبیا S. C. گفت: این حکم با انگیزه های او را به در نظر گرفتن اقدام قانونی علیه کارفرمای سابق او می گوید اخراج او در ماه مارس در مدت کوتاهی پس از آغاز تستوسترون درمان است. حتی اگر او می کند پایان ندارد تا به دنبال یک مورد او گفت: “من لازم نیست به احساس می کنم مثل من راه رفتن بر روی پوسته تخم مرغ از آنجا که از هویت من.”

حکم به یکی از محافظه کار کاتولیک “صلح از ذهن” به نظر آمدن در محل کار — یک اخبار تلویزیون ایستگاه در یک شهر روستایی در شمال تگزاس مرکزی است. اخبار تولید کننده هنوز هم با استفاده از یک نر نام ها و ضمایر در شناسایی کرده است بخش خصوصی به عنوان استفانی پس از سن 11 و شروع به دنبال منابع در محلی نما مرکز. دیوان عالی کشور حکم استفانی گفت “رهایی بخش.”

“من در حال حاضر شروع به گفتن مردم در محل کار هستم و نقاشی ناخن من به طور منظم در حال حاضر گفت:” استفانی 37 که خواسته نمی توان با یک نام کامل قانونی به دلیل محل نگرانی است.

برای Soukup حاکم ارائه روشن-برش علت اقدام برای تبعیض علیه Frontier Airlines, وکیل او گفت:.

Soukup تا به حال مشغول به کار در صنعت حمل و نقل هوایی برای بیش از دو دهه قبل از او فرود آمد یک رویا ارتقاء با کارفرما پرواز خدمات و سیستم در فوریه 2018 مدیریت زمین حمل و نقل و خدمات صندلی چرخدار برای خطوط هوایی در هشت فرودگاه ها با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

او به عنوان سفر به فرودگاه در سراسر تگزاس و جنوب هیچ کس تا به حال خواسته در مورد زندگی شخصی او و این که چگونه Soukup آن را دوست داشت. نزدیک به یک دهه پیش از او از نظر قانونی تغییر نام و شروع زندگی آشکارا به عنوان یک زن. اما او گفت که او تا به حال هرگز احساس نیاز به صحبت در مورد او تغییر جنسیت هویت. تا آنجا که هر یک از همکاران و یا کارفرمایان می دانستم که او به سادگی Brynne.

همه از این تغییر در اواخر سال 2018 به طرح دعوی در دادگاه می گوید: هنگامی که یک تابع گفته Soukup در مورد اخلال در گفتگو با یک مدیر در مرز خطوط هوایی. شرکت هواپیمایی یکی از شرکت های مهم مشتریان طرح دعوی در دادگاه می گوید و قابل کنترل و نفوذ بیش از FSS کارکنان.

با توجه به طرح دعوی در دادگاه یک تابع گفته Soukup مرز manager استفاده کرده تحقیرآمیز و موهن نظر در مورد او.

“که او — او یک زباله فضایی” مدیر گفت که گفته تابع. های مختلف تابع گفته Soukup همان مرد دوباره خواست او گفت: “شما می دانید [Soukup] زن نما, راست?” با توجه به طرح دعوی در دادگاه. مرزی نمی ارائه یک پاسخ به Soukup طرح دعوی در دادگاه. FSS نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

Soukup گفت که او با اکراه در مورد شکایت از مدیر اتهام آزار و اذیت به ریاست منابع بشری در مرز خطوط هوایی و به FSS مدیریت در ژانویه 2019.

در فوریه. 6, 2019, منابع انسانی, نماینده از مرز گفت: این شرکت تا به حال به این نتیجه رسیدند یک “کامل و دقیق بررسی” اما طرح هر گونه اقدامات آن گرفته شده بود برای رسیدگی به شکایت و نه تماس Soukup برای هر گونه اطلاعات بیشتر با طرح دعوی در دادگاه مدعی.

کمتر از یک ماه بعد Soukup دریافت خبر غیر منتظره: شرکت او بود demoting او و قرار دادن او در مشروط شدن و نیاز به او را به حرکت به نیواورلئان — صدها مایل از خانه اش که در آن زمان در Austin — و یا دیگری او را اخراج او ادعا. با وجود داشتن هرگز منفی ارزیابی Soukup می گوید: نقش جدید حرکت خواهد او را از نظارت بر مدیران در هشت فرودگاه به مدیریت یک فرودگاه تنها با پنج پرواز در هفته است. در ضمن Frontier مدیر او می گوید تحقیر او باقی مانده به کار گرفته شده توسط شرکت با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

“در اینجا من انجام داده ام اما هیچ چیز سرآمد در کار و از آنجا که من هستم شما احساس می کنید مثل شما به من دور؟” Soukup در مصاحبه ای گفت:. “این واقعا بازدید هنگامی که شما می دانید آن را دلیل اصلی خود بودن است.”

زمانی که او حاضر به انتقال او از کار اخراج Soukup گفت. مزایای کار در ابتدا گفت Soukup او رد صلاحیت شد, از دریافت مزایای بیان کرد با توجه به وکلا: “تحقیقات ما در بر داشت شما خود را ترک آخرین کار هنگامی که شما حاضر به انتقال به محل دیگری است. درخواست برای انتقال به محل دیگری معقول و منطقی بود. دلیل خود را برای ترک در نظر گرفته شده است علت خوب در ارتباط با کار است.”

مزایای دفتر بعد معکوس تصمیم خود اجازه می دهد او را به جمع آوری بیکاری است.


Brynne Soukup به نظر می رسد در یک گل در یک درخت در یک پارک در نزدیکی خانه اش در تگزاس است. (علامت فلیکس برای واشنگتن پست/برای واشنگتن پست)

پس از ختم Soukup شروع این فرآیند اداری نیاز به یک طرح دعوی در دادگاه در برابر Frontier Airlines و کارفرمای سابق خود. اما او در مواجهه با یک نبرد دشوار در تگزاس که تا به حال هیچ صریح حمایت در برابر تبعیض بر اساس گرایش جنسی و یا هویت جنسیتی. و تا به حال قضات دیوان عالی کشور حکم در برابر این تجاوز حمایت های این ماه Soukup مورد را تا به حال کمی امید از برگزاری یک دادگاه فدرال.

“آنها می تواند به راحتی کشته آن” Soukup وکیل دانیل راس گفت. “به جای آنها جلو رفتم و در را باز کرد برای آن است.”

گرگ Nevins ارشد مشاوره در Lambda Legal گفت: این حکم به معنی تجاوز کارگران “در حال حاضر باید یک صندلی در عنوان هفتم جدول” با اشاره به قانون محافظت می کند که کارکنان در برابر تبعیض بر اساس نژاد ، رنگ پوست ، ملیت ، جنسیت و مذهب است.

“این بدان معنی نیست که ما در حال رفتن به لذت بردن از وعده غذایی که در حال خدمت” Nevins گفت. “اما وجود دارد نمی توان این سندان در اطراف گردن خود را که شما را به خلاص شدن از شر قبل از اینکه شما می توانید شروع به طرح دعوی.”

طرفداران هنوز هم انتظار می رود درگیری با سازمان های مذهبی. کلی Shackelford رئیس جمهور محافظه کار اول آزادی, موسسه گفت که او پیش بینی درگیری های جدید برای ایمان مبتنی بر کسب و کار.

“آزادی مذهبی استفاده خواهد شد به عنوان یک دفاع به عنوان سپر, اما آن را به اندازه کافی قوی در برابر همه این پرونده های حقوقی جدید در تمام این مناطق ؟ من اعتقاد دارم که باید آن را, اما ما نمی دانم” Shackelford گفت. “چگونه می توانم آنها از خود محافظت کنند و چگونه آنها را دنبال ایمان خود را مورد نیاز در بهترین راه که آنها می توانند و نمی توان همه ناگهانی درگیر در پرونده های حقوقی?”

Soukup می داند که این حکم را تضمین نمی کند در صورتی که او موفق خواهد بود; تنها درصد کوچکی از تبعیض های حقوقی علیه کارفرمایان در نتیجه قضاوت در شاکی را به نفع. و حتی پس از هفته گذشته اخبار جشن او آرام بود یکی.

او را دیدم چند تن از دوستان در Facebook ارسال دیدگاه در انتقاد از حکم دادگاه عالی. او هنوز هم احساس نمی راحت گفت: هر چیزی به همکاران در کار جدید در یک شرکت به نام گلی قطعات که تامین قطعات یدکی برای تجهیزات پشتیبانی زمینی. هیچ یک از همکاران او می دانست که در مورد هویت خود را قبل از پر کردن طرح دعوی در دادگاه.

“فقط به دلیل وجود یک قانون که لزوما تغییر چه کسی فکر می کند” Soukup گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات