پس از آلمان تیراندازی اقلیت می گویند این کشور شده است آهسته به رسمیت شناختن تهدید راست افراطی گری

مایکل پروست AP

دو زن سوگواری در هاناو آلمان روز جمعه و دو روز پس از تیراندازی و کشتار.

HANAU, Germany — پاره پاره با غم و اندوه و پر از خشم و پیام از جوامع اقلیت آمار آلمان آخرین دور از سمت راست حمله روشن بود: بیشتر باید انجام شود برای رسیدگی به این کشور افراطی معضل.

آلمانی وزیر کشور Horst Seehofer روز جمعه متعهد بزرگتر حضور پلیس به خصوص در سایت های آسیب پذیر مانند مساجد پس از تیرباران های دسته جمعی که هدف قلیان کافه در شهر هاناو. نه نفر کشته شدند در این حملات روز چهارشنبه با 43 ساله مسلح توبیاس Rathjen بعد مرده یافت در کنار مادر خود را در خانه.

“یک دنباله از خون از جناح راست افراط گرایی می رود از طریق کشور ما به این روز” Seehofer گفت: توصیف آن به عنوان “بزرگترین تهدید امنیتی” به این کشور است.

مسلمان و کرد رهبران جامعه شکایت کرده است که بیداری آمده است بیش از حد به آرامی با سازمان های امنیتی طولانی پریشان تهدید افراط گرایی اسلامی.

اقلیت در آلمان را تماشا کرده اند با نگرانی به راست ایجاد کرده است جای پایی در سیاست های جریان اصلی. Unabashedly ضد مهاجر جایگزین برای آلمان یا AfD در حال حاضر بزرگترین حزب مخالف در پارلمان فدرال است و شانس خوبی در انتخابات منطقه ای, سرمایه گذاری در اصطکاک در اطراف آنگلا مرکل تصمیم به استقبال بیش از یک میلیون پناهنده در سال 2015.

آلمان نیز شاهد افزایش خشونت های مرتبط به راست. چهارشنبه شب سوم حمله مرگبار در کمتر از یک سال پس از یک سیاستمدار به ضرب گلوله کشته شد در ماه ژوئن و یک فرد مسلح با حمله به یک کنیسه در هلی در ماه اکتبر.

گروه های اقلیت در تماس هستند و نه فقط برای حفاظت بیشتر اما این کشور برای مقابله با ضد مهاجر Islamophobic و نگرش ضد سامی.

“ما بسیار غم انگیز در مورد آنچه اتفاق افتاده است, اما همچنین بسیار عصبانی گفت: Leyla Acar, co-معاون Kon-Med, یک انجمن از کردها در آلمان اضافه کرد که حداقل پنج از شنبه تیراندازی قربانیان کردی. “آیا سیاستمداران انجام می دهند ؟ آنها همیشه می گویند آنها در برابر نژادپرستی جناح راست افراطی گری, اما آنها چه می کنند؟”

http://www.washingtonpost.com/video/world/merkel-calls-on-germany-to-combat-racism-after-10-killed-in-shooting/2020/02/20/ecb2451e-c5dc-485c-8a61-b2c3d641e138_video.html

در حالی که آلمان و رهبران اروپایی باید بسیج برای محکوم کردن آنچه اتفاق افتاده در هاناو و ضد جناح راست تظاهرات صورت گرفته در شهرستانها در سراسر آلمان واکنش مقامات رسمی ایالات متحده شده است خاموش است. رئیس جمهور تهمت و خروجی سفیر آلمان ریچارد Grenell ماندهاند آشکارا سکوت.

[آلمان پس از تیراندازی به سمت راست مرکل می گوید: “نژاد پرستی یک سم’ کشور باید بر آنها غلبه]

در هاناو — کوچک و در عین حال متنوع شهرستان که در آن بسیاری از ساکنان هر دو متولد خارج از کشور هستند و یا فرزندان مهاجران — شهردار نوئل Kamisky به نام برای وحدت میان خود را متزلزل تشکیل شده است.

“شهر ما فقط رفته از طریق آن grimmest ساعت در زمان صلح,” او گفت:.

“ما می دانیم که در آن نژادپرستی و نفرت هنگامی که چراغ,” او اضافه کرد: با اشاره به حکومت نازی ها.

در یک مرکز اسلامی یک درایو کوتاه دور از نیمه شب قلیان نوار که در آن Rathjen باز آتش در حدود 10 p. m. روز شنبه, شب, رهبر جامعه مسلمانان Khurrem اختر 43 گفت که در حالی که بسیاری از آلمانی ها بودند نژادپرستانه او نگران بود در مورد تفکیک خطوط قرمز در سال های اخیر است.

“وجود دارد و ما در مقابل آنها طرز فکر است که احساس می شود گاهی,” او گفت:. جامعه خود بود و مقاومت در برابر تلاش برای جدا کردن آنها از بقیه جامعه آلمان, او گفت:. “ما بخشی از آلمان و ما بخشی از هاناو.”

مایکل پروست

AP

شیشه شکسته در چهار شنبه تیراندازی نهفته در خیابان در Hanau, Germany.

آن را راست تلاش برای شکافتن بخش که مقامات امنیتی می گویند که یک نگرانی خاص. اما اختر گفت: جریان اصلی شعارهای سیاسی — به عنوان مثال بحث در مورد اینکه آیا اسلام می تواند بخشی از آلمان — کمک به آب و هوای فعلی.

“این AfD محصول… تجمع بسیاری از چیزهایی که اشتباه رفت,” او گفت:. “هر کس به این سوال که آیا یکی از این اقدامات شاید دامن زده نفرت است.”

دوستان از قربانیان مونتاژ در مقابل نیمه شب قلیان بار در روز جمعه, روشنایی, شمع قرار داده شده در لبه کمربند پلیس. در میان آن جمع بود Levent Güldag, 43, که ابراز نا امیدی در مورد اینکه آیا افرادی مانند او را هرگز واقعا پذیرفته شده در آلمان است.

“من در اینجا متولد شد. من در اینجا. من یک همسر آلمانی. من سه فرزند خود,” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز بیشتر از من می توانید انجام دهید برای جذب کنند. من نمی توانم رنگ مو من به طوری که من نگاه کند بیشتر آریایی.”

او 20 سال گفت: تا به حال از دست رفته یکی از بهترین دوستان خود را در تیراندازی. در tightknit جامعه بسیاری از ساکنان جوان می دانستم که حداقل یکی از قربانیان شخصا.

یکی از کردی قربانیان Acar گفته بود 23 ساله به نام Ferhat Ünver.

“پدر بزرگ خود را به آلمان آمد و 40 سال پیش” او گفت:. “پدر بزرگ او بود و یکی از کسانی که ساخته شده است این خیابان در هاناو و در آن خیابان های او به ضرب گلوله کشته شد یک مهاجر. او در آن متولد شد در اینجا مطرح شده در اینجا.”

مایکل پروست

AP

مردم نگه داشتن عکس های خود را و دوستان قربانیان تیراندازی در, Hanau, Germany, در روز جمعه, فوریه. 21, 2020. یک مرد 43 ساله مرد آلمانی از کشته شدن نه نفر از پیشینه مهاجرت در فرانکفورت شهر هاناو چهارشنبه شب قبل از قتل مادر خود را و خود را. او در سمت چپ تعدادی از درهم و برهم متون و فیلم ها حمایت نژادپرستانه views. (AP Photo/مایکل پروست)

Seehofer گفت: وزارت کشور در حال انجام است آنچه در آن می تواند به جلوگیری از حملات. وی با اشاره به بازداشت هفته گذشته 12 نفر مظنون به تعلق به یک گروه نئونازی توطئه علیه اهداف در ارتباط با مسلمانان و پناهجویان. او گفت که در حملات در روزهای اخیر مقامات پیدا کرده بود یک “باور نکردنی تعداد زیادی از نارنجک و مواد منفجره است.”

او گفت: دولت نیز به دنبال در چگونه برای خنثی کردن lone-wolf حملات مانند آنهایی که در هاناو و در ال.

Rathjen بود مجوز برای برگزاری دو سلاح با توجه به دادستان پیشرو به سوالات در مورد چگونه به خوبی تفنگ قوانین به منظور جلوگیری از سلاح های در دسترس برای افراط گرایان در حال اجرا.

تنها نیمی از کسانی که در انجام جناح راست و ضد یهودی جنایات شناخته شده سرویس های امنیتی از قبل هولگر Münch رییس جمهور آلمان فدرال جنایی پلیس روز جمعه گفت.

“این بدان معناست که ما باید به حفاری عمیق تر به ساختار” او گفت:.

Aiman Mazyek دبیرکل شورای مرکزی مسلمانان در آلمان گفت: عدم تمرکز در جناح راست بود و خطا زد که از طریق ساختار امنیتی است.

“تمرکز بر روی به اصطلاح اسلامی تروریسم و افراط گرایی اسلامی” او گفت:. “ما همیشه خواستار آن شدند که دیگر اشکال افراط گرایی و یا نفرت به آنها رسیدگی شود با همان شدت.”

حمله روز چهارشنبه بوده است “وحشتناک پایانی,” او گفت: برای شناخت بهتر از این مشکل کرد. “اولین گام این است که به نام مشکلات,” او گفت:.

دولت و مقامات روز جمعه گفت که بیشتر باید انجام شود به قانونگذاری در اطراف تحریک آنلاین.

در علاوه بر این به نرده در برابر مهاجرت Rathjen آنلاین نوشتن شامل ترکیبی از اشتباه تئوری های توطئه گر و هشدار در مورد قرار های کنترل ذهن و جوامع مخفی.

“یکی به توجه داشته باشید که چنین وحشتناک خونین عمل می کند بوجود می آیند از هیچ چیز” وزیر دادگستری کریستین Lambrecht گفت. “تئوری های توطئه به وضوح برگزار شد مجرم هستند زمین پرورش برای نفرت.”

اما اقلیت نگرانی در مورد ایمنی خود را در آلمان بعید به سرعت allayed. جوزف شوستر رئیس انجمن یهودیان گفت که حمله بر تهدید به تمام اقلیت ها در کشور است.

در هاناو احمد لقمان یک زن 34 ساله راننده تاکسی است که در آلمان برای 10 سال گفت: “بسیاری از ترس در همه جا.”

“من امیدوارم که آن را نمی کند, ادامه, این,” او گفت:. “من امیدوارم که آن متوقف می شود.”

Fabrizio Bensch

ایسنا

گشت پلیس این منطقه در نزدیکی برلین مسجد. وزیر کشور وعده داده شده بیشتر حضور پلیس پس از تیراندازی و کشتار در هاناو در نزدیکی فرانکفورت.

ادامه مطلب

کنیسه مهاجم امیدوار, الهام بخش بیشتر ضد سامی حملات مقامات آلمانی می گویند

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>