پس از تماس با ورزش رهبران مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او نمی تواند متعهد به تاریخ برای داشتن طرفداران در استادیوم

“اینها همه رهبران بزرگ ورزشی و آنها می خواهند به بازگشت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها رو به عقب بر گردیم. آنها نمی توانند این کار را انجام. ورزش خود نبودند طراحی شده برای آن است. کل مفهوم ملت ما نیست طراحی شده برای آن است. ما در حال رفتن به مجبور به عقب بر گردیم. ما می خواهم به عقب بر گردیم به زودی به زودی. … کاملا من می خواهم طرفداران در عرصه … هر زمان که ما آماده هستیم — منظورم این است که به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم بدیهی است. و طرفداران می خواهم به عقب بیش از حد. …

“من می توانم به شما بگویم که یک تاریخ است. اما من فکر می کنم آن را برای رفتن به هر چه زودتر به جای بعد. ما در حال رفتن به جدایی برای بقیه از ما بار ها در این سیاره است. ما نیاز به آن را برای این دوره از زمان است. اما در نهایت مردم در حال رفتن به قادر به اشغال آن کرسی ها در عرصه های بعدی به هر یک از دیگر مانند ما برای همه زندگی من و همه زندگی خود را.”

بعد وقتی پرسیده شد که به طور خاص در مورد یک اوت بازگشت خواهد بود که در زمان آغاز فوتبال کالج فصل مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او نمی تواند تضمین کند که.

“من نمی ارتکاب به آن است. ما در حال رفتن به ببینید که در آن ما هستند,” او گفت:. “که بزرگ خواهد بود اگر ما می تواند اما ما در حال رفتن به عقب به سلامتی به زودی به نظر من. ما در حال ساخت بسیاری از پیشرفت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن موضوع چند ساعت بعد از صحبت او با رهبران از NFL, NBA, NHL, لیگ اصلی بیس بال, WNBA لیگ برتر فوتبال, WWE, PGA و LPGA تورهای UFC نسکار IndyCar و Breeders’ Cup, با توجه به کاخ سفید استخر گزارش. با استناد به افراد ناشناس آشنا با آنچه گفته شد در طی تماس ESPN گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدیران است که او معتقد است فصل NFL باید در زمان شروع در ماه سپتامبر و او امیدوار است که طرفداران خواهد بود در سالن های ورزشی در ماه اوت و سپتامبر.

خواسته زودتر شنبه که آیا او انتظار می رود NFL برای بازگشت به برنامه ریزی کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom (D) گفت: “من پیش بینی است که اتفاق می افتد در این دولت است.” NFL استادیوم به خود جلب کرد به طور متوسط بیش از 66,000 طرفداران در فصل گذشته.

“یکی باید بسیار محتاط در اینجا; یکی باید مراقب باشید که بیش از وعده” Newsom گفت. “من یک مقدار زیادی از دوستان که کار در لیگ اصلی بیس بال و در NFL; آنها بوده است و درخواست من — در واقع شناخته شده ورزشکار فقط از من خواست یک بازیکن فوتبال اگر او انتظار دارد به عقب می آیند. من گفت: “من می خواهم حرکت بسیار با احتیاط در انتظار است.’

“بنابراین من اینجا هستم نه به دوم حدس میزنن اما من در اینجا به این می گویند: تصمیم ما بر این اساس حداقل اینجا در ایالت کالیفرنیا مشخص خواهد شد حقایق مشخص خواهد شد توسط کارشناسان بهداشت و درمان خواهد شد ظرفیت ما برای پاسخگویی به این لحظه خم و منحنی را مناسب جامعه نظارت و آزمایش برای اطمینان تعیین اینکه آیا مناسب است. و در حال حاضر من فقط متمرکز فوری, اما این چیزی است که من پیش بینی اتفاق می افتد در چند ماه آینده.”

علامت Maske کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de