پس از هفته مشغول MLB ‘امیدوار’ طرح برای سال 2020 فصل اما هیچ تضمینی می توان آن را کشیده

به محض جمعه, لیگ اصلی بیس بال است که انتظار می رود به آن اتحادیه 80-صفحه سند تخمگذاری آن پیشنهاد پزشکی و پروتکل های ایمنی برای شروع فصل است که با تاخیر نزدیک به هفت هفته و شمارش همه گیر.

کمیسر راب مانفرد املای بسیاری از جزئیات آن در مصاحبه با سی ان ان در روز پنج شنبه شب: بازیکنان و دیگر پرسنل خواهد بود آزمایش “چند” بار در هفته به همراه دمای روزانه چک و گاه به گاه بادي تست. یوتا آزمایشگاه که اداره بیس تست مواد مخدر و برنامه های خود را اجرا coronavirus تست. یک تست مثبت از یک بازیکن نمی خواهد ضروری دو یا سه هفته تعطیلی از ورزش و یا حتی بازیکن تیم نیاز به بازیکن را به قرنطینه می شود و تا زمانی که تست منفی دو بار در یک دوره 24 ساعته.

“کارشناسان ما مشاوره ما است که ما نمی نیاز به یک [leaguewide] 14 روز در قرنطینه” مانفرد گفت. “مثبت فرد حذف خواهد شد از گروه [و] قرنطینه و سپس تماس با ردیابی فرد و نقطه از مراقبت های تست با افراد به حداقل رساندن احتمال وجود دارد که گسترش یافته است.”

اما از آن بود و شاید گفتن که مانفرد وقتی پرسید که توسط سی ان ان میزبان اندرسون کوپر چگونه به احتمال زیاد آن است که طرفداران را ببینید بیس بال در این سال سخن گفت و نه از نظر اعتماد به نفس, اما از امید.

“من فکر می کنم امیدوار است که ما باید برخی از [بیس بال] این تابستان” مانفرد گفت. “ما در حال ساخت برنامه ای برای پخش در خالی استادیوم. اما به من گفت که قبل از همه از کسانی که برنامه های وابسته به آنچه وضعیت سلامت است و ما برای رسیدن به این نتیجه است که آن را امن برای بازیکنان ما و دیگر کارکنان برای بازگشت به کار.”

وجود دارد مهم مذاکرات هنوز به آمده در مورد تدارکات پزشکی پروتکل ها و — بله — اقتصاد برگشت در این زمینه همه از آن زین با یک ضرب الاجل پایان این ماه با بیس بال با هدف قرار دادن اواسط ماه ژوئن آغاز “بهار آموزش 2.0” و یک فصل به طور منظم از 82 بازی شروع در یا در اطراف جولای 4.

این اتحادیه می خواهید بدانید برای مثال آیا MLB — که می گوید که آزمون آن تولید خواهد شد و در اداره از یوتا آزمایشگاه و در نتیجه نمی تواند منحرف از جمعیت عمومی — می توانید اطمینان حاصل شود که استقرار هزاران نفر از آزمون ها در هر هفته انجام می شود اخلاقی با توجه به گزارش از کمبود در برخی از کشورها.

بازیکنان می خواهد به درک انشعابات و اطمینان از دسترسی به آزمایش فوری اعضای خانواده. برخی از جمله کسانی که با موجود شرایط پزشکی می خواهید بدانید که چه اتفاقی می افتد اگر آنها انتخاب کردن برای دلایل بهداشتی. اگر چه مانفرد سی ان ان گفت هیچ کس “زور” به آن دسته از بازیکنان به پرداخت چه خواهد بود هزینه شخصی برای انصراف از نظر درآمد از دست رفته و یا خدمات ؟

و در حالی که MLB هنوز برای ارائه یک طرح اقتصادی به اتحادیه — که معتقد اقتصادی طرح در حال حاضر حل و فصل توسط یک مارس توافقنامه ای که به نام برای بازیکنان برای دریافت سرشکن بخش از 2020 حقوق بر اساس تعداد بازی های انجام شده — که مبارزه همچنان وجود دارد به عنوان یکی دیگر از موانع بالقوه.

اتحادیه یخی پذیرش در اوایل این هفته به بیرون درز جزئیات MLB پیشنهاد 50-50 تقسیم درآمد در سال 2020 — رئیس اتحادیه تونی کلارک آن را به نام “حقوق و دستمزد کلاه” و غیر استارتر — می تواند بی درنگ لیگ برای تغییر اقتصادی آن پیشنهاد که آن را در نهایت باعث می شود یک. اما آنچه روشن باقی می ماند این است که بازیکنان در شرکت disinclination به قبول کاهش بیشتر بر حقوق و دستمزد در بالای یکی از آن ساخته شده در مارس.

مانفرد ثابت این صنعت ضرر و زیان در صورت لغو نجومی در 4 میلیارد دلار و اتحادیه گزارش خواسته است MLB برای اسناد مالی گسترده آن پیش بینی زیان. یکی از لیگ بزرگترین ترس است بازی کامل فصل به طور منظم — با بازیکنان خود را دریافت و سرشکن حقوق و دستمزد و سهام — سپس از دست دادن postseason زمانی که MLB باعث می شود بخش عمده ای از آن تلویزیون ملی پول به موج دوم coronavirus.

اگر چه این بحث بیش از ایمنی و پول هستند و اساسا آنهایی که جداگانه بازیکنان به درستی آنها را به عنوان به هم پیوسته از آنها خواهد شد آنهایی که — همراه با مربیان و مدیران — مصرف در تقریبا تمام خطر سلامت.

این نقطه از خانه رانده شده بود توسط یک به طور گسترده ای مشاهده بیهوده گویی توسط Tampa Bay Rays پارچ بلیک اسنل شخصی خود حرکت یا کشش ناگهانی کانال این هفته که در آن او گفت: در میان چیزهای دیگر, “سلام, من خطر زندگی من … اگر من قصد دارم به بازی من باید به گرفتن پول از من امضا می شود پرداخت می شود.”

Cincinnati Reds پارچ ترور بائر بود و به همان اندازه بی اعتنا از MLB طرح گفت: در یک ویدئو او ارسال شده به یوتیوب: “این درخواست در واقع آن بیشتر در خطر ابتلا به بازگشت هر چه زودتر و پرداخت کمتر از ما در حال حاضر به توافق رسیدند.’… آن را نمی کند و همچنین به نشستن با من.”

مانفرد عنوان مالی مبارزه — “من اعتماد به نفس زیادی ما را در رسیدن به یک توافق [در] مسائل اقتصادی گفت: — اما کار کردن پول با وجود پتانسیل خود را برای کینه ممکن است دست کم از نگرانی های خود.

اگر بیس بال فقط می تواند جادویی دوربری برخی از 900 آمادگی کامل بازیکنان به 15 استادیوم در یک لحظه متوجه آن نمی توان لازم را برای شروع به طور بالقوه دردناک مذاکرات در حال حاضر برخی از هفت هفته پیش از هدف باز با چشم انداز از این کشور در مبارزه با کروناویروس تغییر تقریبا روزانه است. اما تیم نیاز به یک هفته یا بیشتر به بسیج عملیات و کوزه نیاز به چندین هفته به ساخت تا قدرت بازو که از دست داده است و پس از بهار اردوگاه های آموزشی تعطیل شد, در اواسط ماه مارس.

با وجود MLB امید به مرحله بازی در تیم های ” طبیعی صفحه اصلی استادیوم وجود دارد که در آن ممکن نباشد. کانادا اتوماتیک 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان خارجی به نظر می رسد مانع Toronto Blue Jays از میزبانی بازی ها. کالیفرنیا خانه به پنج MLB و تحت سختگیرانه تر stay-at-home مقرر نسبت به بقیه کشور نیز می تواند در حال حاضر مشکلات.

اما بیس بال امیدوار است این مسائل به حداقل خواهد رسید با مانفرد گفت: او در حال حاضر صحبت به فرمانداران در هر دولتی با یک تیم لیگ.

“اکثر فرمانداران ابراز امیدواری کرد که ما قادر خواهد بود برای استفاده از امکانات — در ابتدا بدون طرفداران,” او گفت:. “اما ما باید برنامه های احتمالی اگر در واقع وجود دارد یک مشکل خاص در یک بازار که در آن است که تیم می تواند در جایی دیگر حداقل به طور موقت.”

چه مانفرد اساسا آیا پنج شنبه شب شد ارائه “امیدوار” عکس فوری از چه بیس بال در وسط ممکن است دیدگاه های خود را بهترین مسیر رو به جلو برای یک فصل که آغاز خواهد شد در اوایل ماه جولای. اما بسیار وجود دارد او می تواند انجام دهد و بسیاری از پاسخ های او را می دهد.

در حقیقت حتی دو ماه بعد از این ورزش برای اولین بار تعطیل مانفرد هنوز هم نمی توانم بگویم قطعی که از کجا یا چگونه بیس بال باز خواهد گشت. تنها ویروس را می توانید انجام دهید که.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>