فیشر, 28, پخش دوباره درگیر در اردوگاه های آموزشی و آماده را به نفع خود به عقب شروع کار او واگذار تقریبا 16 ماه پیش.

جدول زمانی به نام برای نه ماه از بازیابی و توانبخشی استاندارد برای پیچیده صدمات زانو از این نوع است. تا تابستان 2019 او نمیفهمد به بازگشت.

بدن خود را, اما نمی تواند همراه با طرح یک مکانیسم دفاعی به یک آسیب جدی است.

در اصل ایالات فیزیوتراپیست گابریل Manoel گفت: “بدن او واکنش و ناجور از عمل جراحی است.”

زانو و حاضر به انعطاف پذیری مناسب است. بافت اسکار انباشته بود. این مسائل تا به حال به خطاب با سه پیگیری جراحی هر یک جدا از دو هفته.

آهسته و گاهی اوقات دردناک جاده در زمان تلفات.

“ذهنی من بود از آن” فیشر گفت. “گاهی اوقات من می خواهم برای درمان و تعجب: چرا من حتی در اینجا؟”

وجود دارد هیچ عوارض بیشتر فقط ماه از کار با Manoel. همانطور که او نزدیک بازگشت فصل گذشته تیره و تار سمت چپ همسترینگ متوقف پیشرفت.

“همه سکسکه است که اگر چه آنها هستند که جدی نیست آنها را رویه در دو ماه و سپس آن را نگه می دارد رفتن و رفتن” مربی بن اولسن گفت. “که هفت به نه ماه آسیب می شود یک سال و نیم مصدومیت و باعث می شود آن است که بسیار سخت تر به آمده است.”

به عنوان تاریخ بازگشت در حالیکه از یک فصل به بعد فیشر آمد به نظر با مبارزه طولانی.

“گاهی اوقات من فکر می کنم در مورد آن بسیار در راه منفی,” او گفت:. “در یک نقطه من احساس می کنم مثل من می تواند آن را, اما من تا به حال اجازه دهید به مثبت بیشتر از منفی و تمرکز بر روی همه چیز که همه حق است.”

آن همه حق بود در اواخر فصل گذشته هر چند فیشر بود کاملا آماده برای یک مسابقه واقعی با سی و دوم-بخش لباس, Loudoun ایران.

اولین حضور خود را پس از او مجروح زانو در آمد در ماه نوامبر در کارائیب — نه در خود بومی جامائیکا اما در سنت کریکس برای یک سی دوستانه برابر برمودا تیم ملی. فیشر با بازی در نیمه دوم با برخی از اعصاب و موانع.

“برای اولین بار 15 تا 20 دقیقه من خیلی با گاز کشته,” او گفت:. “پس از آن من احساس می کردم پشت در مخلوط و آماده برای شروع بازی در بالاترین سطح دوباره.”

پرسید: پس از آن تا چه حد همراه است و او در باز گشت فیشر گفت: “نود و پنج به 98 درصد است. . . . آینده را از این آسیب تمرکز اصلی من بود من زانو راست. و سپس برگشت در این زمینه است. من قرار دادن که در گذشته 13 تا 14 ماه پس از در حال حاضر من احساس می کنم خیلی راحت بازی. آگاهی من شروع به بازگشت.”

ایران نمی خواهد با عجله او را.

“بدن است گرفتن وجود دارد” اولسن گفت. “مغز به عقب.”

که آشکار بود در دوران های اخیر تمرین زمانی که زنگ از اخراج ظاهر. فیشر جمع آوری توپ از وسط پشت فردریک Brillant و misplayed آن است.

اولسن به او گفت: “آن بازی ساده است. لازم نیست همه چیز را پیچیده تر. این در حالی است. آن خواهد آمد. شما خوب خواهید بود.”

سابق دانشگاه مریلند standout بازگشت به سه ظاهر با سی ایران و شش با Loudoun ایران.

در باز گشت خود را تلاش های بازیابی بازیکنان را نگه داشته و هر یک از دیگر ارواح ،

“ما را به فشار هر یک از دیگر تشویق یکدیگر در گفت Odoi-Atsem, 24, است که ورود خود را در فصل چهارم. “این فوق العاده است برای دیدن او بیشتر و بیشتر شبیه خودش است.”

قبل از اینکه فصل گذشته با فیشر کنار و Odoi-Atsem دوره نقاهت ایران به دست آورد لئوناردو Jara در وام از آرژانتین بوکا جونیورز. Jara حمله هست اما نمی به خوبی دفاع از دست داده و شروع کار در اواخر سال به راسل Canouse یک هافبک دفاعی.

Jara نیست در این فصل بازگشت و با Canouse فیشر و Odoi-Atsem در دسترس ایالات دیده نشده و نیاز به ثبت نام در یکی دیگر از حق بازگشت.

شش فصل مسابقات ارائه خواهد شد اولسن فرصت کافی برای نظارت بر فیشر پیشرفت. در تمام احتمال, Canouse خواهد شد صرف زمان در پشت و همچنین.

برای فیشر ایالات ایمان در او بیشتر سوخت عزم خود را.

“من سپاسگزار هستم ، آنها می تواند نقل مکان کرد. امیدوارم همه چیز را در یک راه بزرگ و کارهای بزرگ خواهد آمد در این فصل است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im