آفریقا آسیب پذیر ترین کشورهای چند هواکش — و یا هیچ در تمام

Feisal Omar ایسنا

انزوا تسهیلات آماده شده به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از پتانسیل گسترش بیماری کروناویروس در مارتینی بیمارستان در موگادیشو سومالی در ماه مارس است.

نایروبی — مهم ترین قطعه از نجات بخش تجهیزات از coronavirus همه گیر است که به شدت در تامین کوتاه مدت در آفریقا: با توجه به سازمان بهداشت جهانی وجود دارد کمتر از 2000 نفر از طرفداران در سراسر 41 کشور جهان است که در گزارش به آن است.

سومالی وزارت بهداشت هنوز هم ندارد تنها یک. آفریقای مرکزی دارای سه. سودان جنوبی چهار. لیبریا و پنج. نیجریه با جمعیت دو سوم است که از ایالات متحده, کمتر از 100 است.

مقامات می گویند تعداد کسانی که تغییر خواهد کرد به عنوان یک کمک در قطره. اما حتی در کشورهای با ماشین آلات در دست تعداد کمی از پزشکان تحت آموزش فشرده برای استفاده از آنها و بیهوشی مورد نیاز در بسیاری از موارد به intubate بیماران و یا نظارت بر این روند کمیاب هستند.

ناکافی تجهیزات و آموزش به این معنی است که آفریقا آسیب پذیر ترین کشورهای ایستاده شانس کمی برای صرفه جویی در زندگی خود را به شدید ترین covid-19 موارد به عنوان تعدادی از بیماران شروع به سنبله. از جمعه وجود دارد بیش از 19,000 تایید coronavirus موارد و 1 ، 000 مرگ و میر در سراسر این قاره است.

“ما در حال حاضر شکست. به من اجازه استفاده از آن کلمه عمدا” گفت: Mahad حسن یکی از سومالی را چند اپیدیولوژی و یک عضو از دولت coronavirus نیروی کار. “ما در اصلی مرکز درمان تقریبا هیچ چیز وجود دارد. آخرین باری که من بازدید, تخت تنها تخت. بدون اکسیژن و بدون هواکش.”

Abdirazak یوسف

سومالی فقط چهار واحد مراقبت های ویژه تخت با توجه به Abdirizak یوسف, 35, است که مسئول در وزارت بهداشت با پاسخ. از روز جمعه این کشور تایید کرده اند 116 موارد است.

دولت تلاش کرده است برای تهیه تجهیزات حفاظتی و هواکش سرعت اما در همه جا از آنها به نوبه خود آنها می آیند تا در برابر کشورهایی که می خواهند به نگه داشتن آنچه که آنها می توانند برای خود. هواکش نیز گران, هزینه حداقل $25,000 در هر.

چند هواکش و 200 تخت ICU در راه است یوسف گفت: باید در سومالی در عرض دو هفته. Jack Ma, چینی, میلیاردر و صاحب e-commerce غول Alibaba اهدا کرده است 500 هواکش خواهد شد که divvied در میان کشورهای آفریقایی.

در این میان یوسف فکر می کند coronavirus موارد می تواند خارج از کنترل فزاینده. آن را فقط در هفته گذشته که سومالی توسعه ظرفیت در داخل کشور آزمون نمونه ها برای ویروس.

“من فکر می کنم وجود دارد می تواند حتی یک میلیون مورد است که ما در حال از دست رفته در سومالی,” او گفت: صحبت از این کشور یکی از انزوا مرکز از نفس از یک روز از کوره در رفته و کار. “همکاران من حتی تست مثبت است. وزارت ما مردم در حال تست مثبت است. بسیاری از مردم ما در حال تست تست مثبت است.”

فرح عبدی Warsameh

AP

یک سومالی امدادگر آموزش مردم به استفاده از coronavirus کیت در طول آموزش آگاهی در موگادیشو در ماه مارس است.

پنج covid-19 بيمار که در حال حاضر مرده در سومالی و حسن گفت که او انتظار “بسیار دردناک هفته پیش رو است.” همه پنج مورد نیاز لولهگذاری با ونتیلاتور زمانی که اکسیژن پشتیبانی در دسترس بود که موفق به بهبود وضعیت آنها.

سومالی را در سیستم مراقبت های بهداشتی یکی از فقیر ترین در جهان است. یوسف برآورد وجود دارد فقط یک دکتر برای هر 100,000 نفر است. آن دسته از پزشکان متمرکز در پایتخت آن موگادیشو که در آن دولت اجرا می شود پاسخ آن را از یک بیمارستان مخروبه قدمت به دوران استعمار. فراتر از شهر گروه افراطی الشباب کنترل این کشور را در مناطق روستایی دسترسی تقریبا غیر ممکن است.

“در آن مکان ما تنها می تواند رسیدن به آنها را از طریق تلفن به آنها بگویید که چگونه به آماده شدن برای covid” گفت: یوسف.

حتی با هواکش اما روت سلامت کارگران کمیاب هستند.

عامل ونتیلاتور نیاز به آموزش فشرده و نیست یک فرد ، بسیاری از مواقع یک متخصص بیهوشی است درگیر شود. بسیاری از آفریقا 54 کشور باید کمتر از 1 در هر 100 ، 000 نفر با توجه به فدراسیون جهانی جوامع Anaesthesiologists.

http://www.washingtonpost.com/video/world/with-scarce-medical-resources-sierra-leone-turns-to-online-video-chats-for-covid-19-training/2020/04/17/2846fd8c-5238-4661-960b-6b6e0a592b06_video.html

از جمله تخصص نمی توان به بسته بندی و حمل بیش مانند یک ونتیلاتور. پزشکان استفاده می شود به هیئت مدیره هواپیما برای کمک به یکدیگر از طریق بحران اما در حال حاضر پزشکان آموزش دیده برای استفاده از فن های در حال ارتباط با همتایان آفریقایی در زوم, اسکایپ و واتساپ. آنها شش فوت از هم جدا در بیمارستان, اتاق کنفرانس, نشان دادن تکنیک های بشر dummies با ریه ها.

پرستاران در سیرالئون را در ارتباط با پزشکان در بالتیمور برای ضبط جلسات آموزشی آنها امیدواریم که برای به اشتراک گذاشتن با همکاران در لیبریا غنا و کنیا است.

“این بهتر از هیچ چیز است” گفت: Seyoum Worku یکی از دو پزشک در لیبریا است که آموزش دیده برای استفاده از ونتیلاتور و پیشرو شش ساعت دوره های فشرده با همکاران خود را.

“هنگامی که شما نگاه کنید ما سلامت نیروی کار ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که در انجام پژوهش بدست, کمک های مالی, et cetera” گفت: حسن وظیفه نیروی عضو در سومالی. “تعداد کل که باید انجام شود به طوری که کمتر از تقریبا هر کشور دیگری. شما نمی خواهد حتی در مقایسه با ما به دولت آمریکا.”

http://www.washingtonpost.com/video/world/inside-a-mogadishu-health-clinic-for-covid-19-patients/2020/04/16/4c6ba928-0aa7-4b98-bd85-10ded646c1c5_video.html

در حال حاضر عدم وجود هواکش به نظر می رسد مانند یک بلندی بحران در سومالی. این کشور هنوز هم در تلاش برای دریافت آن تست توانایی های خارج از زمین.

چون سومالی توسعه تست قابلیت تا اواخر سلامت کارگران که از ترس این کشور از دست داده ارزش زمان در ردیابی تماس با کسانی که در نهایت آزمایش مثبت است. قبل از اینکه در هفته گذشته نمونه تا به حال به پرواز در نادر پرواز چارتر به نایروبی در کشور همسایه کنیا. آن زمان هفته برای برخی برای دریافت نتایج خود را.

که همچنین ایجاد تاخیر در سومالی درک عمومی از این ویروس گفت: ماریان حسن حسن شیخ محمود به عنوان کسی که مختصات سلامت کارگران به صورت بین المللی کمیته نجات بین المللی غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار در سراسر کشور است.

“اکثر سومالی متوجه نشده که این چیز حتی وجود دارد,” او گفت:. “مردم هنوز هم تصورات غلط است که ما آب و هوا بیش از حد گرم است برای ویروس یا این که فقط خارجی ها مستعد ابتلا به آن است.”

تاخیر در تماس با ردیابی بدان معنی است که بسیاری از موارد که قطعا فراتر از موگادیشو و هرگیسا سومالی دو تا از بزرگترین شهرستانها که در آن تقریبا تمام مواردی که تا کنون ثبت شده اند حسن شیخ محمود به عنوان گفت.

بسته به اینکه چگونه به سرعت وزارت بهداشت در سطح شیب دار می تواند تا, تست, تعداد موارد تایید شده است و انتظار می رود به موشک وار رفتن در هفته آینده. که نقطه بیماران در حال حاضر باید در بیمارستان و بسیاری از آنها در نهایت نیاز به هواکش است که فقط وجود ندارد.

“ما به احتمال زیاد قادر به انجام این کار برای بسیاری از بیماران است که جدا از آنها گفت:” حسن شیخ محمود به عنوان. “درمان ؟ صادقانه بگویم هیچ چیز مانند وجود دارد هنوز رتبهدهی نشده است.”

ادامه مطلب

در میان آسیب پذیرترین به کروناویروس: ده ها میلیون نفر که حمل HIV و سل

به عنوان coronavirus اخراج افزایش غنی تر از کشورهای فقیر آنهایی که از دست دادن حیاتی حواله پرداخت

کارشناسان بهداشت عمومی: Coronavirus می تواند پایمال جهان در حال توسعه

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات