آفریقایی ها در چین ادعا نژادپرستی به عنوان ترس از ویروس جدید موارد رها بیگانه ستیزی

الکس Plavevski سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/REX/شاتر

یک مرد آفریقایی می ایستد در یک هتل ورود تحت مستند در گوانگژو چین در مارس 8.

آفریقایی زندگی در جنوب چین شهر گوانگجو می گویند آنها خارج شده اند از آپارتمان های خود و خودداری از ورود به رستوران ها به عنوان بخشی از یک بیگانه علیه مردم سیاه و سفید است که ظاهرا با هدف مهار انتقال coronavirus.

دیگر ساکنان سیاه در بخشی از شهر شناخته شده به عنوان “کمی آفریقا” هستند که مجبور به باقی می ماند در داخل آپارتمان خود را — حتی اگر آنها سفر کرده اند و نه در هر نقطه که حکم قرنطینه و ارسال به کروناویروس آزمون.

مقامات چینی’ اقدامات باعث تظاهرات از دولت های آفریقایی — خجالت برای پکن آن را به عنوان به دنبال وو کشورهای آفریقایی با وعده وام و سرمایه گذاری و درخواست دیپلمات های ایالات متحده بیش از آخر هفته برای هشدار دادن به آمریکایی های آفریقایی تبار برای جلوگیری از گوانگژو منطقه است.

“مردم خوشحال هستند چرا که آنها مجبور کردن خود را به آپارتمان ها و هتل ها که در آن آنها مجبور به پرداخت [$30] یک شب از 28 روز” گفت: Maximus Ogbonna رئیس جمهور نیجریه جامعه در گوانگژو.

Ogbonna است در قرنطینه — برای بار دوم — در آپارتمان خود با یک دوربین نصب شده بر روی درب بنابراین پلیس می تواند نظارت بر او را. او به اتمام 14 روز قرنطینه در ماه مارس پس از بازگشت از نیجریه بود اما گفته مقامات محلی در مارس 8 است که او تا به حال به انجام یکی دیگر از 14 روز در انزوا اگر چه او تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس و تا به حال سفر نه در جای دیگر.

[پنج مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی کسب و کار می شود قرار داده به آزمون در چین]

تمرکز بر آفریقا ساکنان در میان گسترده تر محدودیت های خارجی ها در چین به عنوان مقامات داشتن محدود coronavirus شیوع آغاز شد که در مرکز شهر ووهان در ماه نوامبر رشد نگران موج دوم از عفونت ها از خارج از کشور.

چین در ماه گذشته ورود ممنوع به تمام خارجی ها اگر چه برخی از 90 درصد از موارد جدید شده بود شهروندان چینی از بازگشت از مکان هایی مانند ایتالیا ایران و ایالات متحده است. در میان 98 عفونت های جدید از خارج از کشور گزارش روز دوشنبه همه اما چند شد اتباع چینی از ورود از روسیه است.

در استان گوانگ دونگ که گوانگژو پایتخت, 183 نفر بازگشت از خارج از کشور با این ویروس پس از آن شروع به گسترش در خارج از چین است. بیست و دو نفر از آفریقا و با توجه به آمار رسمی. برخی از 30,000 خارجی ها زندگی می کنند در گوانگجو از جمله حدود 4500 آفریقایی.

دولت چین به نظر می رسد آگاه از نیاز به اقدام در برابر موج دوم تحلیلگران می گویند و خارجی ها هدف آسان است.

ساکنان در پکن و شانگهای باید حوادث گزارش شده از کافه ها و رستوران های امتناع از ورود به خارجی ها. اما در گوانگژو خانه را به بزرگترین آفریقایی مهاجر در آسیا به نظر می رسد گسترده تر و سیستماتیک تر.

عکس ها و فیلم های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته نشان داد آفریقایی خواب در پیاده رو و یا در انتظار تحت فروشگاه سایبان پس از دستور خارج از آپارتمان خود را و اتاق های هتل ها. دیگران نشان داد نیجریه دیپلمات تحویل مواد غذایی در زیر باران به اخراج هموطنان و پلیس ضد شورش گاو سیاه مردان در امتداد یک خیابان.

یکی از به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته ویدئو نشان داد که مک دونالد کارمند برگزاری یک نشانه حاکی از این است که “از هم اکنون در مردم اجازه ورود به رستوران.”

“اگر این است که در مورد این ویروس پس چرا همه خارجی بودن درمان همان است؟” Ogbonna گفت.

مک دونالد چین سخنگوی تایید کرد که مردم سیاه شد همزمان با ورود به گوانگجو رستوران شنبه شب. “مک دونالد چین معذرت خواهی صراحت کامل به فرد و مشتریان گفت:” سخنگوی رجینا هوی و اضافه کرد که این رستوران شده بود دستور داد برای جلوگیری از چنین اقداماتی.

[تایوان را رد کرد که رئیس آن ادعای نژادپرستانه علیه او]

این حوادث باعث کنسولگری ایالات متحده در گوانگجو هشدار به آمریکایی های آفریقایی تبار در مورد تبعیض. پلیس دستور داده بود بارها و رستورانها و نه برای خدمت به مشتریان که به نظر می رسد از منبع آن را نوشت و در یک مشورتی به آمریکایی ها در چین است. مقامات محلی بودند اجرای اجباری coronavirus تست و پس از اجباری خود قرنطینه “برای هر کسی که با ‘افریقایی, اطلاعات تماس,’ صرف نظر از سفر اخیر و یا سابقه قبلی قرنطینه اتمام” کنسولگری نوشت.

تحولات اخیر به نظر می رسد که ملتهب ضد خارجی احساسات در چین است.

پنج نیجریه گزارش آزمایش مثبت در گوانگژو در هفته گذشته و با توجه به رسانه های دولتی آنها شکست خود را قرنطینه و آلوده صاحب یک رستوران محلی و هشت سال. نیجریه که آزمایش مثبت برای coronavirus پس از ورود به گوانگژو بود که متهم به آزار یک پرستار در حالی که در تلاش برای فرار از قرنطینه در بیمارستان.

دولت ها در سراسر آفریقا و همچنین اتحادیه آفریقا شده اند احضار چینی سفیران remonstrations در مورد درمان خود شهروندان است.

https://twitter.com/SpeakerGbaja/status/1248658784924426240?s=20″>

“به عنوان یک دولت ما نمی خواهد اجازه می دهد چینی و یا دیگر اتباع به maltreated فقط به عنوان ما نمی خواهد اجازه می دهد نیجریه به maltreated در کشورهای دیگر” رئیس جمهوری نیجریه مجلس نمایندگان Femi Gbajabiamila نوشت در توییتر پس از شکایت به تهران در ابوجا ژو Pingjian.

غنا وزیر خارجه شرلی Ayorkor Botchwey را محکوم به “بدرفتاری و تبعیض نژادی” علیه Ghanaians و آفریقایی دیگر در چین است.

[دوربین های مادون قرمز, شخصی, حوله: کارخانجات چین به افراط و دفع ویروس]

در پکن مقامات چینی گفت که این اقدامات با انگیزه نگرانی برای “زندگی و سلامت اتباع خارجی در چین است.”

“ما با تمام خارجی ها در چین به همان اندازه و ما را رد تبعیض” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian به خبرنگاران گفت: روز شنبه. “در پاسخ به آفریقایی طرف نگرانی در مورد شهروندان خود در گوانگ دونگ استانی مقامات جدید نورد از اقدامات و ما باور داریم که با همکاری با یکدیگر ما می توانیم حل و فصل این کار درستی است.”

ژائو در حالی که صحبت در مورد چین و آفریقا به عنوان “برادران و دوستان” این نمایش به اشتراک گذاشته شده است توسط بسیاری از در آفریقا است.

“کنیا و بقیه آفریقا احساس عمیقا خیانت چین” کشور ملت روزانه روزنامه نوشت: در سرمقاله خود گفته است که آفریقا حمایت چین در طول شیوع کروناویروس در عین حال مردم چین بود “علیه آفریقایی در میان خود.”

“این ارتفاع خیانت و مخالف روابط اجتماعی و حقوق بشر اجازه دهید به تنهایی پروتکل های بین المللی. آن را نژادپرستانه و اعتراض” مقاله نوشت.

حزب کمونیست چین بوده است معاشرت کشورهای آفریقایی به عنوان بخشی از تلاش جهانی برای برنده شدن نفوذ سیاسی و قراردادهای تجاری. در علاوه بر این به ترویج آن کمربند و جاده پروژه های زیربنایی در این قاره, چینی, رهبر چین اعلام کرد 60 میلیارد دلار کمک مالی و وام برای آفریقا طی یک نشست در پکن در سال 2018 است.

آمار coronavirus شیوع کشورهای آفریقایی در حال حاضر هل دادن چین به بخشش و عفو برخی از بدهی های آنها ساخته شده است تا در دهه های اخیر. پکن است به احتمال زیاد به حمایت از یک توقف موقت در پرداخت بدهی توسط کشورهای آفریقایی به عنوان بخشی از یک انتظار توافق گروه 20 اقتصادهای بزرگ این هفته رویترز گزارش روز دوشنبه.

ادامه مطلب

به عنوان ووهان بازگشایی چین revs موتور به حرکت گذشته coronavirus. اما در گیر دنده دوم است.

به عنوان ووهان را مستند به پایان می رسد ساکنان ترک پیام برای مرده دکتر که صدا زنگ در coronavirus

چین پروب سرمایه دار خیلی مهم که برچسب یازدهم یک دلقک’ بیش از خرابکاری coronavirus پاسخ

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im