لوک Gnago ایسنا

یک مقام امنیتی می ایستد در مقابل این بیماری همه گیر که در آن مرکز مورد مشکوک به کرونا ويروسی بود که تحت نظارت اواخر ماه گذشته در فرودگاه در Abidjan, ساحل عاج.

داکار, سنگال — بعد از آفریقا اولین مورد مشکوک به این ووهان coronavirus پدید آمده در ماه گذشته در ساحل عاج, پزشکان, ارسال یک نمونه از سرفه دانشجو به نزدیکترین آزمایشگاه مجهز — 4,500 مایلی شمال در پاریس.

مقامات گفت: منتظر نتایج که آمد منفی برجسته نیاز به تست سرعت در حال گسترش ظرفیت در این قاره که در آن مقامات بهداشتی در تکاپوی آماده شدن برای یک پتانسیل شیوع.

هیچ مورد تایید شده است که تا کنون در هیچ یک از آفریقا 54 کشور اما خطر شیوع بالا است سازمان بهداشت جهانی رهبران می گویند. آفریقا خانه به 1.2 میلیارد نفر از جمله حدود 1 میلیون اتباع چینی که تمایل به کار در کسب و کار ساخت و ساز نفت و معدن — یک عهد به پکن به طور فزاینده در رابطه با سنگال نیجریه و اتیوپی و فراتر از آن.

پرواز های از قدرت آسیا را حداقل 1000 مسافران به این قاره هر روز. اما از این هفته تنها شش آزمایشگاه تست می تواند برای coronavirus. (در ایالات متحده, همه موارد, مورد آزمایش قرار گرفتند در این ستاد از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا تا روز چهارشنبه هنگامی که کیت تست فرستاده شد به دولت بیش از 100 آزمایشگاه است.)

“ما بیشترین نگرانی در مورد پتانسیل برای گسترش در کشورهای ضعیف تر سیستم های سلامت” که فاقد ظرفیت برای تشخیص این ویروس که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت.

به آدرس که نگرانی تیم پزشکی از 15 ملتهای آفریقا در حال برگزاری در داکار در روز پنج شنبه به صورت اضطراری کارگاه آموزشی در اولین لایه از آمادگی: تشخیص این ویروس جدید است. که به گفته مقامات 24 کشور شامل بسیاری از آفریقا جمعیت را دریافت مواد مورد نیاز برای انجام آزمون تا پایان هفته.

“ما می توانیم انجام آزمون در چهار ساعت” گفت: Amadou آلفا Sall به طور کلی مدیر انستیتو پاستور در داکار, منطقه برتر پزشکی مرکز تحقیقات “و هدف ما این است که به گسترش است که قابلیت.”

این آزمایشگاه یکی از تنها دو نفر در این قاره است که تا به حال تست قابلیت های قبل از نیجریه غنا ماداگاسکار و سیرالئون دریافت منابع این هفته که گفت. (یکی دیگر در آفریقای جنوبی است.)

که دارای سابقه ده ها تن از هشدار در مورد عفونت ممکن است از 20 کشور آفریقایی از اواخر ماه ژانویه است. دولت های آفریقایی در حال عجله به سطح شیب دار تا آمادگی خود را از جمله ساختمان جداسازی بخشهای اما بیشتر آموزش های تخصصی مورد نیاز به آدرس جدید و سریع-پخش مشکل است.

http://www.washingtonpost.com/video/national/health-science/how-the-new-coronavirus-compares-to-ebola-zika-and-sars/2020/01/23/9bb53df1-fa6d-4307-ba8f-1cbb55998f24_video.html

تعداد افراد آلوده در چین صعود به شدت این هفته با نزدیک به 3,700 مورد جدید گزارش شده در چهارشنبه تنهایی آوردن این کشور در مجموع به بیش از 28,000. چین گزارش کرده است بیش از 560 مرگ و میر. بیش از 190 موارد شمارش شده است در 24 کشور از جمله ایالات متحده و کانادا و استرالیا.

به عنوان ایالات متحده را تکذیب ورود به اتباع خارجی که از چین و کشورهای اروپایی اعمال سطوح مختلف محدودیت های مسافرتی کشورهای سراسر آفریقا در حال استقرار در کمتر سختگیرانه تاکتیک.

کشور با تعداد زیادی از ورود مسافران از چین غربالگری در فرودگاه با حرارتی مانیتور و جداسازی هر کسی که نشان می دهد علائم.

پاتریک Ngugi

AP

مسافران که از چین به نمایش در آمد پس از ورود Jan. 29 در فرودگاه نایروبی.

موزامبیک متوقف صدور ویزا برای اتباع چینی. آفریقای جنوبی خدمات پستی دیگر می پذیرد بسته از چین است. شش آفریقایی خطوط هوایی یمن پروازهای آنها تلقی خطرناک اما Ethiopian Airlines حفظ کرده است 17 هفتگی پرواز به چهار شهرستانها چینی و نه از جمله ووهان.

در یک رتبه بندی جهانی در ماه اکتبر گذشته از 195 کشور جهان در سطح خود را از آمادگی برای یک “تهدید بیولوژیکی” توسط کارشناسان در دانشگاه جانز هاپکینز کشورهای آفریقایی قرار گرفت به سمت پایین لیست — با گینه استوایی قرار دادن تاریخ و زمان آخرین.

“من هنوز هم فکر می کنم وجود دارد که در حال صاف کردن طاس در بخش هایی از آفریقا که در آن coronavirus فقط می تواند مسابقه را از طریق” گفت: Stephen J. موریسون مدیر بهداشت جهانی سیاست مرکز در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی یک واشنگتن فکر می کنم تانک.

انتخاب رئیس انستیتو پاستور در داکار مورد مناقشه از جمله خصوصیات.

“این درست نیست بگویم آفریقا است که آسیب پذیر ترین و کم آماده,” او گفت:. “که بر اساس آنها چگونه دیدن آفریقا و نه در آنچه که در واقع اتفاق می افتد.”

پلیس متوقف شد و دو تجار چینی در سنگال در دیدار با گامبیا هفته گذشته است. هیچ دوربین های حرارتی استقبال بازدید کنندگان که در حال وارد روز زودتر از پکن است. هیچ یک از آنها را قرنطینه. و هیچ کس دست پاچه.

“پلیس در زمان خود آدرس و شماره تلفن” گفت: El Hadji ممدو Ndiaye سر پیشگیری در سنگال با وزارت بهداشت ، “ما در حال چک کردن در با آنها را هر روز به مدت 14 روز و اگر هر نشانه ای از ویروس ها می رسد و ما در حال آماده شدن برای آن است.”

[آیا شما تجربه نژادپرستی و بیگانه ستیزی و یا دیگر تبعیض متصل به کروناویروس اپیدمی?]

سی و هشت نفر دیگر که وارد غرب کشور آفریقایی از چین پس Jan. 28 دریافت کرده اند همان درمان از تماس های تلفنی روزانه و بازدیدکننده داشته است دکتر.

“ما نمی توانیم قرنطینه” نادی گفت. “بنابراین ما محل خود را پیگیری. اگر آنها نشان می دهد حتی کوچکترین نشانه ای ما آمده و آنها را انتخاب کنید.”

یک دانش آموز کالج که در بازگشت به داکار از چین هفته گذشته با تب و سرفه مورد آزمایش قرار گرفت و پاک او گفت: در یک بعد از ظهر.

حلق آویز بیش از پاسخ به coronavirus حافظه از اپیدمی ابولا که به کشته شدن حدود 11000 نفر در غرب آفریقا از سال 2014 تا 2016.

پزشکان می دانند به گزارش موارد زودتر Sall گفت و به سرعت به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر مرز. مقامات در تماس منظم با ابولا در آفریقا CDC و مددکار انجمن.

Legnan Koula

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

سلامت کارگران دیدار با ساحل عاج وزیر بهداشت با نام مستعار Aoule سمت چپ در فرودگاه در آبیجان در Jan. 26 به ایجاد تدابیر امنیتی برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

دولت باید راه اندازی کمپین برای آموزش مردم در مورد علائم کروناویروس و چه کاری انجام دهید اگر آنها آشکار اما مقامات نگه داشته اند تنگ تر درب در داده های پزشکی.

سنگال مقامات بهداشتی کاهش یافته است به می گویند که چگونه بسیاری از نمونه انستیتو پاستور آزمایش کرده است و از کدام کشورها است.

شهرستانها در سراسر جنوب صحرای آفریقا — فکر به سرعت در حال رشد منطقه بر روی زمین — در حال پر شلوغ است که افزایش خطر تنفسی سرایت کارشناسان می گویند.

چند شیوع بیماری های در حال انجام در دیگر نقاط آفریقا از جمله همزمان ابولا و شیوع بیماری سرخک در شرق کنگو است. اگر coronavirus به وارد در آفریقا و برخی منابع احتمالا باید منحرف و دور از پاسخ در کنگو پیچیده در حال حاضر پر تلاش وجود دارد.

کنگو وزارت بهداشت است که به طور کلی به عنوان صالح در حاوی شیوع اما سلامت کارگران بارها و بارها هدف کنگو متعدد شبه نظامیان و همچنین به عنوان مردم محلی مشکوک از انگیزه های پشت که در مقیاس بزرگ مداخله.

شیوع بیماری ابولا آلوده قریب به 3500 نفر و کشته 2,250.

Bearak گزارش از آدیس آبابا, اتیوپی و برنشتاین گزارش از واشنگتن است. Borso بلند در داکار سنگال و لنا H. خورشید در واشنگتن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

در چین به ویروس-آمار heartland, ترس و نفرت در جاده ها به ووهان

“ما مانند عراق: آمریکایی ها خروج ویروس-آمار ووهان انتقاد از دولت ایالات متحده در پاسخ

اشتباه و پنهان کاری در چین احتمالا مجاز coronavirus به گسترش دورتر و سریعتر

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de