ACHIN, افغانستان — برای نزدیک به چهار سال نیروهای آمریکایی و افغان به راه انداخته و صدها مجازات حملات هوایی در این گوشه از راه دور از مناطق کوهستانی شرق افغانستان ، اعتصابات تبدیل خوشه های پراکنده کشاورزی روستاهای cratering جاده های خاکی و در برخی از مناطق ترک سوم هر خانه گلی تخریب.

هدف: دولت اسلامی که شاخه ای در افغانستان این گروه کشنده ترین شعبه در خارج از عراق و سوریه است.

در ماه نوامبر این حمله به نظر می رسد به یک موفقیت است. این گروه حملات مرگبار در افغانستان سرمایه را تا حد زیادی فروکش کرد و صدها نفر از غیر نظامیان که فرار روستاها در اینجا بازگشته اند. رئیس جمهور اشرف غنی پیروزمندانه اعلام کرد دولت اسلامی بوده است “محو.”

اما در حال حاضر مشخص شده است که عملیات نظامی نیز پراکنده بسیاری از مبارزان آنها با هدف به شکست: گروه ارشد رهبری فرار بیشتر به چرخش Ghar کوه عبور به پاکستان و یا هل دادن شمال به Konar استان را بیشتر در زمین ناهموار. دیگران به سادگی رفت و به پنهان کردن. مقامات افغان می زنند که صدها نفر از جنگجویان دولت اسلامی همچنان به کار در سراسر کشور افزایش خطرناک بالقوه برای تجدید حیات.

مصاحبه با افغانستان و مقامات آمریکایی و هفت خود شرح داده شده به دولت اسلامی (در حال حاضر در افغانستان بازداشت رنگ یک عکس از یک گروه که دارای سابقه persevering با وجود ارضی و رهبری زیان تشکر در بخشی به پیچیده سیستم استخدام و استفاده از خشونت شدید برای کنترل غیرنظامیان.

“آنها حذف شده است” گفت: احمد علی حضرت سر از Nangahar این شورا که ذکر شده اطلاعاتی گزارش داد که صدها تن از جنگجویان دولت اسلامی که قبلا مستقر در Nangahar روستاها به مناطق شهری در طول مبارزه نظامی. “آنها دچار شکست. در حال حاضر ما صبر کنید و ببینید.”

در اصل افزایش از هرج و مرج جنگ داخلی در سوریه, دولت اسلامی گسترش رسیدن به آن به عراق در سال 2014 اعلام خلافت تقریبا به اندازه بریتانیا کشش در سراسر کشور ، آن را چهار سال برای آمریکا-حمایت نیروهای زمینی در عراق و سوریه به آرامی پنجه هایی که خاک بازگشت.


یک سرباز افغان می ایستد در یک پاسگاه. در ماه دسامبر رئیس جمهور اشرف غنی پیروزمندانه اعلام کرد دولت اسلامی بوده است “محو” در Nangahar. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

در افغانستان این گروه شعبه انجام برخی از جنگ بی رحمانه ترین حملات هدف قرار دادن غیر نظامیان, کشته شدن بیش از 1200 بين 2016 و 2018 با توجه به تجزیه و تحلیل از U. N. گزارش. اما تحت افزایش فشار بیش از سال گذشته تعدادی از غیر نظامیان کشته و زخمی در حملات دولت اسلامی کاهش تقریبا نیمی از در نه ماه اول سال 2019 نسبت به مدت مشابه در سال 2018 است.

بین عملیات نظامی در افغانستان شرقی لبه و حملات در کابل افغانستان و نیروهای آمریکایی جاروب صدها نفر از مبارزان.

“کلید وجود دارد این است که مطمئن شوید که شما در حال گرفتن که ترک” این فرمانده ارشد ایالات متحده در افغانستان ژنرال آستین S. میلر در مصاحبه ای گفت: در ماه دسامبر در مورد گام های بعدی در دولت اسلامی مبارزه کنند. “شما در حال صحبت کردن به همه آنها را و آنها چه کسانی هستند؟”

در مصاحبه داعش بازداشت شده در افغانستان هوش تسهیلات در کابل دقیق ادراک استخدام سیستم های که درخواست تجدید نظر به افغان ها در سراسر متنوع, اجتماعی, اقتصادی و جغرافیایی پس زمینه. و بر روی زمین در روستاهای دور افتاده مبارزان برگزار شد در Nangahar بازداشتگاه توصیف سال نسبتا پایدار فرمان با وجود یک مبارزه هوایی بسیار شدید برخی از امراء محلی تا به حال به جای هر سه تا شش ماه.


شهروندان را آغاز کرده اند بازگشت به این منطقه از راه دور از کشور است. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

‘واقعی خلافت’

دولت اسلامی اعلام کرد گسترش آن به افغانستان در سال 2015 انتصاب نظامیان پاکستانی به رهبران محلی و خواستار جنگجویان برای پیوستن به از “خراسان” تاریخی منطقه شامل شمال شرقی ایران, جنوب ترکمنستان و شمال افغانستان است.

استخدام در توصیف این گروه ماموریت به عنوان یک شکل خالص تر از جهاد در زمانی که طالبان تلاش شد برای توجیه گام برای باز کردن به بقیه جهان و در نهایت وارد مذاکرات صلح با مقامات آمریکایی. دولت اسلامی ایدئولوژی خواستار ایجاد یک خلافت جهانی از طریق در سراسر جهان جنگ است که کشتن و یا به بردگی تمام کسانی که پایبند به یک تفسیر افراطی از اسلام است.

“دولت اسلامی موثر ابزار استخدام زیرا ایدئولوژی خود را بسیار ساده است” گفت: لایحه امده یک عضو ارشد در بنیاد دفاع از دموکراسی.

امده گفت: پیام “خارج از غرفه را از دیگر گروه های مانند طالبان که ایدئولوژی می تواند به نظر می رسد فازی در تضاد است. “این یک پیام است که اجازه می دهد تا [دولت اسلامی] به رادیکال ترین مؤمنان را در کنار خود.”

پیام طنین انداز با هر دو به پایان می رسد جامعه افغانستان. فقیر جوانان محروم بودند هدف برای تبدیل شدن به سربازان و بمب گذاران انتحاری به گفته مقامات افغان بازداشت شدگان و کارشناسان. تحصیل شهرنشینان شدند برای لجستیکی و مالی و یا ارتباطات نقش.

مقامات ایالات متحده در حال حاضر پیش بینی نظامی ضرر و زیان را تعدیل این گروه تجدید نظر شود اما کارشناسان می گویند که نارضایتی ها و آرمان است که دولت اسلامی استخدام به شنود گذاشته باشند باقی بماند.

Abdul Wahed عبادی 25 از طبقه متوسط کابل های خانوادگی معرفی شد به دولت اسلامی تبلیغ در سال 2014 توسط دوستان او را در یک مدرسه مذهبی.

عبادی آغاز شد به طور منظم به تماشای “دولت اسلامی” ویدئوها ملاقات با یک گروه کوچک از مردان جوان دیگر برای دانلود و خواندن این گروه مجله و دفترچه راهنما. سال بعد او در راه خود را به Nangahar استان به بیعت با این گروه است.

“ما متقاعد شده بودند این بود “خلافت” او گفت:.

شیرین عبادی خطاب به واشنگتن پست از داخل ریاست عمومی امنیت ملی از بازداشت در مرکز کابل ، او اعتراف کرد در حالی که در بازداشت به شرکت در اقدامات تروریستی و تحقیقات در حال انجام است. مصاحبه در محل حضور دو نیروهای امنیتی.

عبادی گفت که او در آنجا ماند در Nangahar برای دو ماه آموزش در طول روز و خواب در یک چادر در کنار دیگر نیروهای خود را در شب.

هنگامی که او بازگشت به کابل گفت: او یک سطح میانی دولت اسلامی عمل مشغول به کار در یک زیرزمینی سلول تسهیل ده ها تن از حملات علیه غیرنظامیان و نیروهای امنیتی از جمله 2018 بمب گذاری در کابل که به کشته شدن نه روزنامه نگاران — مرگبارترین حمله به روزنامه نگاران در افغانستان در بیش از یک دهه.

هنگامی که او برنامه ریزی و انجام حملات عبادی مطالعه قوانین اسلامی در یک دانشگاه خصوصی در کابل و فرار یک فروشگاه مواد غذایی به حمایت از خانواده اش.

در Nangahar مبارزان از پاکستان و جاهای دیگر وارد شده در سال 2015 به خاک ادعا می کنند که در خدمت به عنوان گروه آموزشی زمین برای شیرین عبادی و دیگر استخدام.


این روستا که در آن شبه نظامیان دولت اسلامی و خانواده های خود زندگی می کردند. چهار سال از ایالات متحده و افغانستان در حملات هوایی تخریب بسیاری از خانه ها در منطقه است. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

عبدالکریم متین 45 تماشا سازمان رشد در اطراف او به عنوان یکی از اولین دولت اسلامی عضو وجود دارد. در اصل از پاکستان او پیوست, دولت اسلامی در افغانستان در سال 2015 زمانی که فرمانده خود را متعهد وفاداری به این گروه است. صدها نفر از نیروهای رنگی به استان هر سال, او گفت:.

متین صحبت می کرد به واشنگتن پست از افغان بازداشتگاه در کابل. سه افغان ماموران حاضر بودند در طول مصاحبه.

او گفت که او کار می کرد برای این گروه بدنام وحشیانه پلیس مذهبی اجرای نماز, حل و فصل اختلافات و از بین بردن ماری جوانا محصولات است که بسیاری از کشاورزان در این منطقه وابسته به حمایت خانواده خود را. افراط گرایان در نظر ماری جوانا گناهکار است.

از همان ابتدا حتی زمانی که به دولت اسلامی (شماره فقط در ده ها تن از آنها دریافت دستورالعمل های خاصی را برای حفظ نظم از رهبران خود در عراق و سوریه, او به یاد می آورد.

“در اصل این کتاب وارد عربی,” او گفت:. “ما تا به حال به ترجمه آنها.”

و هنگامی که مبارزات انتخاباتی از هواپیماهای بدون سرنشین و حملات هوایی هدف قرار دادن رهبری ramped تا در سال 2015 متین گفت: مختل کردن عملیات. او در نهایت تسلیم نیروهای دولتی زمانی که آنها بطوریکه خاک در نوامبر است.


عبدالکریم متین به سمت چپ و رحمت الله و جور شد و به دولت اسلامی (در افغانستان که تسلیم نیروهای دولتی زمانی که آنها بطوریکه خاک در نوامبر است. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

مقامات ایالات متحده می گویند آنها انتظار دارند دولت اسلامی از دست دادن فیزیکی خاک در Nangahar به آهسته استخدام, اما آن را نیز به معنای نظامی مبارزه نیاز به تغییر به جایی که مبارزان در حال تجدید قوا.

“ما به دست آورده ایم و برخی از زمان در حال حاضر در دشمن” گفت: یک مقام آمریکایی با اشاره به آخرین دستاوردهای ارضی. اما او گفت که دولت اسلامی حفظ کرده است مهم نهادی دانش که در آن آنها را دوباره در مکان هایی مانند همسایه Konar.

“ظرفیت خود را به انجام با مشخصات بالا حملات را کاهش داده است. این به آن معنا نیست آن را به طور کامل کاهش یافته است.” این مقام مجاز بود به صحبت می کنند به واشنگتن پست در خواست نامش فاش نشود.

ارضی ضرر و زیان را “نا امید” این گروه گفت: ساخت آن را سخت تر برای برقراری ارتباط و دسترسی به منابع مالی و جمع آوری شده است. اما او هشدار داد: “ما می دانیم که خواهد شد وجود دارد.”

میلر فرمانده ارشد ایالات متحده در افغانستان گفت: “به طور کلی آن را مثبت” است که دولت اسلامی از دست رفته کلید قلمرو.

“سوال این است,” او گفت: “آیا ما می توانیم و نیروهای افغان تنظیم در حال حاضر شروع به وارد شدن به مکان های که در آن آنها ممکن است در حال حرکت است؟”


یک سرباز افغان در بازرسی از یک خانه تخریب شده در طول مبارزه برای آزادی این منطقه از دولت اسلامی کنترل. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

‘ما هرگز شاهد چنین بد’

به عنوان شهروندان را trickled دوباره به قلمرو یک بار برگزار شده توسط دولت اسلامی, یک تصویر در حال ظهور است که چگونه این گروه با استفاده از یک کمپین خشونت شدید برای تحکیم کنترل از روستاهای آن به بعد تبدیل به مشغول آموزش و هاب لجستیکی. این گروه در حال حاضر با استفاده از همان روش برای تقویت نیروهای خود در Konar استان 50 کیلومتر به سمت شمال.

“آنها با تمام خانواده. آنها گفته بودند پناهندگان گفت:” مامان ملک Namas یک سالمند از روستای Yarmina.

عادت به زندگی در استان مملو از شکسته گروه های مسلح — بسیاری از حرکت آزادانه به جلو و عقب از همسایه پاکستان — Namas گفت: ساکنان در ابتدا پرداخت می شود ذهن کوچک به مردانی که شروع به ظاهر شدن در سال 2013. آنها تا حد زیادی نگه داشته و به خود و بعد شروع متعهد داد به دولت اسلامی است.

“سپس آنها شروع به فعالیت های خود” Namas گفت. مبارزان گرد مردان با اتصال به دولت افغانستان و نیروهای امنیتی بعد از آن آنها شروع به تصرف بزرگان روستا. در Namas را ایجاد کرد به تنهایی 100 نفر گرفته شد, او گفت:.

یک موج خونین اعدام به دنبال داشته باشد. “آنها نمی به ما اعتماد” Namas گفت. “آنها فکر می کردند هر کس به یک جاسوسی.”

از ترس این که خانواده اش از جمله دو پسر که برای کار افغانستان نظامی می تواند جاروب در دستگیری او فرار کرد با سه نفر از همسران 20 کودک و ده ها تن از نوه های خود را به یک و نیم به پایان رسید ساختمان در حومه کابل.

او شنیده ام که پسر عموی خود را یکی از 10 مرد اعدام توسط جمهوری آذربایجان در حال حاضر بدنام اوت 2015 کشتن. این زندانیان قرار داده شده در مقابل یک ردیف از زمین و معادن و مجبور به زانو زدن در مواد منفجره است. آنها بلافاصله کشته شدند. گرافیک تصویری از این صحنه منتشر شد که در رسانه های اجتماعی.

“ما هرگز شاهد چنین بد” Namas گفت.

Nangahar شد نخست املاک و مستغلات برای افراط گرایان: large عصری lawless سرزمین با منابع طبیعی همه فقط چند ساعت رانندگی از مرکز کابل. اما این گروه عامل با یک نسبتا کوچک مبارزه با نیروی حدود 5000 مبارزان در اوج خود در اواسط سال 2018 با توجه به رسمی ایالات متحده.

بدون به اندازه کافی در زمین برای محافظت مشغول مسیرهای عرضه شد که استفاده می شود به کشتی سلاح سربازان و مبارزان به دنبال شهادت, دولت اسلامی تبدیل به تهدید به اعمال کنترل.


Nangahar شد نخست املاک و مستغلات برای دولت اسلامی: large عصری lawless سرزمین با منابع طبیعی است. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

Khadi گل یک کشاورز که برآورد او در 30s تصمیم به فرار از روستای خود را در یک Nangahar دره در شرق افغانستان روز جنگجویان دولت اسلامی سر بریده سه سرباز دستگیر شده در نزدیکی یک ایست بازرسی.

پس از سر بریدن مردان افراط گرایان در دستان سران طریق در روستای هود از وسایل نقلیه خود را, تماس ساکنان به بیرون می آیند و نگاهی به منظره گل گفت.

“آنها به نام به زنان: ‘جوش شما می توانید این سران کفار برای مواد غذایی است.’ پس از آن که داعش در حال بازی فوتبال با آنها” گل گفت: با استفاده از جایگزین نام برای گروه های شبه نظامی. او و خانواده اش فرار کرد روز بعد.

آنها پس از بازگشت دولت اسلامی اخراج شد از دره دو سال پیش. وسایل خود شده بود سطل آشغال و ماری جوانا محصولات سوخته, اما آنها خود را شمارش خوش شانس در خانه خود هنوز ایستاده بود نه ضربه توسط یک حمله هوایی مانند بسیاری از همسایگان خود خانه.

زنان دوباره مجاز به کار در باغ, برخی, مدارس, بازگشایی, و ماری جوانا زمینه های رشد قد بلند و ضخیم در تکه های که خط دره جاده اصلی. دولت و نیروهای حفظ امنیت نسبی در بخشی از retaken Achin, اما آنها نه اجرای ممنوعیت رو به رشد مواد مخدر.

اما بسیاری از مبارزان که فرار کرد گل استان در حال تقویت هاب لجستیکی و دریافت استخدام به شمال در Konar با توجه به قانونگذاران محلی.

“یک بار آنها را حل و فصل کنید Konar هیچ کس نمی تواند آنها را شکست گفت:” دین محمد Sapai یک عضو شورای ولایتی. Sapai گفت: این استان به برخی از ترین کشور خائنانه زمین با جنگل های ضخیم و عمیق کوه غار. وی دولت را به حرکت بیشتر منابع نظامی به خود استان است.


دو پسر راه رفتن در اطراف Achin. شهروندان در حال بازسازی زندگی خود را در منطقه پس از اینکه مجبور به فرار شد. (لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست)

اما در Nangahar, گل های توصیف سخت مبارزه پیروزی نظامی به مخاطره انداخته است. در اخیر بعد از ظهر او اشاره کرد و بالای سر به سمت پایین همهمه آمریکا از هواپیماهای بدون سرنشین است که می تواند شنیده معلق در هوا در آسمان بالاتر از خود را در زمینه.

“شما می شنوید که صدای” او گفت:.

“آنها می توانند شما را ببینند و داعش,” او گفت:. “این درست است که آنها به ضرب گلوله برخی از داعش, مبارزان, اما نه همه آنها. و اگر آمریکایی ها ترک برای مطمئن داعش خواهد آمد.”

O’grady و حسن گزارش از کابل. عزیز Tassal کمک به این گزارش از Achin.

ویرایش عکس توسط Olivier Laurent.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im