دولت افغانستان به اشیاء و عناصر ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح

عمر سبحانی ایسنا

افغانستان رئیس جمهور غنی صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در کابل در روز یکشنبه.

کابل — دولت افغانستان اعتراض یکشنبه به قسمت های تاریخی در مذاکرات صلح میان ایالات متحده و طالبان نشان دادن مشکلات پیش رو برای کشور به 18 سال جنگ وارد یک عبارت جدید.

رئیس جمهور اشرف غنی در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری در کمتر از 24 ساعت پس از توافق امضا شد, سوال چند عنصر از این معامله از جمله جدول زمانی برای بحث و تبادل اسیر و شرایط اطراف شروع مذاکرات میان طالبان و دولت او.

ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله نتیجه مذاکرات که از حکومت کنار گذاشته شد و نمودار یک مسیر برای خروج تمام نیروهای آمریکایی از این کشور این حمله پس از حملات سپتامبر. 11, 2001. آن را تصریح می کند که مذاکرات میان طالبان و پولیس دولت باید آغاز خواهد شد مارس 10 — در نقطه ای که دو طرف باید تکمیل یک زندانی ارز.

طالبان به مدت طولانی خواستار آزادی 5,000 از مبارزان آن برگزار شده توسط دولت افغانستان. اما مقامات در کابل دیدن زندانیان به عنوان یک قطعه کلیدی از اهرم استفاده می شود در طول مذاکرات خود را با شبه نظامیان.

“آزادی زندانیان طالبان نیست [تحت] قدرت امریکا اما اقتدار دولت افغانستان” افغانستان به خبرنگاران در کابل در روز یکشنبه. “شده است وجود دارد هیچ تعهد برای آزادی 5000 زندانی.” او گفت: زندانی مبادله می تواند مورد بحث در مذاکرات با طالبان اما نمی تواند یک پیش شرط.

[توافق صلح با طالبان دیماه ایالات متحده خروج اما هیچ راه حل های دراز مدت برای افغانها]

متن ایالات متحده آمریکا-طالبان معامله منتشر شده توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده است که ارز از 5000 طالبان زندانیان برای 1000 نفر برگزار شد توسط طالبان رخ می دهد “مارس 10 سال 2020 اولین روز از داخل افغانستان مذاکرات است.”

توافق شده است یک انتقادی سیاست خارجی هدف برای رئیس جمهور تهمت که مبارزات انتخاباتی در پایان دادن به جنگ. اما آن را تحت تجدید انتقاد از همکار خود خواهان بازگشت به خانه.

Rep. لیز چنی (R-Wyo.), رئیس مجلس جمهوری خواه کنفرانس گفت: این قرارداد شامل امتیازات “است که می تواند تهدیدی برای امنیت ایالات متحده است.”

“آزاد کردن هزاران نفر از مبارزان طالبان بلند کردن تحریم ها علیه تروریست های بین المللی و موافقت خود را برای خروج تمام نیروهای آمریکایی در ازای وعده از طالبان با فاش ساز و به منظور بررسی طالبان انطباق خواهد بود یادآور بدترین جنبه های اوباما, ایران,” او گفت: در بیانیه ای در روز شنبه.

چنی گفت: وزارت خارجه باید هر “تایید مکانیسم” و یا “طرف دیگر معاملات یا ضمایم” عمومی: “مردم آمریکا شایسته را به می دانم که دقیقا چه معاملات قطع شده است به نام ما با تروریست ها که در پناه کسانی که ما را در 9/11.”

در خارج از دیوار کاخ در کابل افغانستان ابراز نگرانی و رفعت.

“من خوشبین نیست” گفت: Qasima Khuram, یک 22 ساله دانشجوی مشغول به کار در یک کافه در پایتخت افغانستان. Khuram, که گفت که او در آرزوی بودن یک صاحب کسب و کار پس از اتمام مدرک کارشناسی ارشد و گفت: او بیشتر نگران حقوق زنان اگر طالبان فرض رسمی نقش در هر آینده افغانستان.

“ما می دانیم که پس زمینه خود را, ما می دانیم که تاریخ خود,” او گفت:. “بنابراین با نگاهی به این, ما می دانم آنچه انجام می دهد در آینده است.”

[ایالات متحده نشانه صلح با طالبان موافقت خود را برای خروج کامل نیروهای امریکایی از افغانستان]

در سراسر خیابان 57-ساله فروش بادام گفت که باید رقصید که قرارداد صلح امضا شد — “اگر من می دانستم که چگونه به رقص است.”

“این دولت هدایت مردم به جهنم” گفت: این مرد که کاهش یافته است را به نام خود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه. او زندگی می کردند از طریق حکومت طالبان در کابل گفت: و هرگز شاهد این سطح از فساد و دزدی و جرم و جنایت او دیده است تحت دولت فعلی است.

“شنیدن در مورد مذاکرات صلح, آن, انرژی, من,” او گفت:.

چه توافق صلح امضا شده در دوحه شنبه ذکر نشده است که در آینده از این دوره کاهش خشونت است که قبل از معامله را ثبت. پس از مراسم امضای طالبان سخنگوی سهیل شاهین گفت: این هفته در طولانی مدت کاهش خشونت است “به پایان رسید.”

غنی گفت که کاهش خشونت را گسترش و در نهایت تبدیل به یک آتش بس.

این فرمانده ارشد ایالات متحده در افغانستان “روشن ساخته است به طالبان این است که بخشی از [صلح] معامله میگویند. “اگر آنها در دور برگشت از آن [طالبان] آشکارا نقض شرط تعیین شده برای آنها است.”

ژنرال آستین “اسکات” میلر در پاسخ به یک سوال از واشنگتن پست گفت: “انتظار این است که طالبان خشونت همچنان به ماندن و نه رفتن به عقب است.”

مسعود Andarabi, افغانستان, اقدام وزیر کشور گفت: کاهش خشونت های بیشتر برگزار شد.

اما Andarabi گفت که او دریافت کرده است و چهار گزارش از طالبان ربودن افغانستان افسران پلیس در دو روز گذشته — چیزی که او معتقد است که طالبان انجام می شود ممکن است به تبادل آنها با دولت افغانستان.

یک مقام آمریکایی صحبت خواست نامش فاش نشود با توجه به حساسیت این موضوع گفت: او معتقد جدید ربایی در نظر گرفته شده برای تقویت طالبان قدرت چانه زنی در آینده زندانی ارز.

“زندانیان در حال رفتن به موضوع رفتن به جلو و چگونه آن دسته از کارت های بازی است برای رفتن به موضوع” رسمی ایالات متحده گفت.

عمیق تر شدن بحران سیاسی در کابل نیز تا به حال بالقوه پیچیده به مراحل بعدی پس از امضای قرارداد صلح. اشرف غنی احمدزی رقیب اصلی عبدالله عبدالله به نام مقابله با امضای یک “رویداد تاریخی” و گفت که او امیدوار است برای تشکیل “فراگیر ملی و سراسری هیئتی برای شرکت در مذاکرات با طالبان.

عبدالله عبدالله تهدید کرده است که برای راه اندازی یک دولت موازی پس از اعلام به تازگی اعلام کرد نتایج انتخابات باطل است. اگر این اختلافات باقی بماند آنها پتانسیل برای تضعیف افغانستان توانایی به شکل یک نماینده تیم به مذاکره با طالبان است.

در سال گذشته منجر به امضای قرارداد صلح افغانستان در این درگیری ها شدت یافته و در نتیجه کشته شدند. پس از حمله ایالات متحده آمریکا در سال 2001 جنگ است و هزینه بیش از 2 تریلیون دلار و کشته شدن ده ها هزار نفر.

سید صلاح الدین و شریف حسن کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

آنچه شما نیاز به دانستن در مورد ایالات متحده آمریکا-طالبان صلح

یک نگاه اجمالی از صلح در افغانستان: مبارزه با مکث سربازان دعوت از طالبان برای مرغ

افغانستان مقالات: یک تاریخچه راز از جنگ

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im