Rahmat Gul AP

سربازان ارتش ملی افغانستان انجام ورزش در نظامی افغان در کابل در سال 2018 است.

کابل — از اواخر سه شنبه شب چهار هلیکوپتر حامل 50 Afghan special forces commandos, لمس کردن فقط در خارج از طالبان ترکیب در افغانستان لبه غربی. اطلاعات جمع آوری شده توسط نیروهای آمریکایی و افغان نشان میدهد که این ساختمان به عنوان یک زندان, برگزاری ده ها تن از نیروهای امنیتی افغان.

از کماندوهای افغان راه اندازی شد تلاش برای نجات بیش از 60 گروگان برگزار شده توسط طالبان.

“ما در زمان و موقعیت در hilltops و مهر و موم کردن این منطقه گفت:” سرلشگر حسن فیروزآبادی ، سید Rahimullah افغانستان نیروهای ویژه تکاور که منجر به حمله. به مردان خود منتقل کردن به ترکیب او گفت: آنها گرفتار طالبان نگهبانان با تعجب.

“ما نمی دهد آنها را به اندازه کافی زمان برای استفاده از سلاح های سنگین. آنها شلیک با اسلحه سبک به عنوان آنها در حال فرار از صحنه,” او در مصاحبه ای گفت: روز شنبه. به عنوان مبارزان طالبان فرار هواپیمای آمریکایی چرخش در بالا صحنه هدفمند مردان با حداقل چهار نفر در حملات, او گفت:.

ایالات متحده و افغانستان مورد ستایش قرار داد این عملیات به عنوان یک موفقیت بزرگ برای افغانستان نیروهای ویژه که تلاش کرده اند به طور منظم انجام عملیات بدون نزدیک آمریکا پشتیبانی می کند.

در همه 62 زندانیان آزاد شده از این ترکیب در بالا مرغاب یک ولایت بدخشان به شدت اعتراض توسط نیروهای طالبان. پنج ستیزه جوی طالبان گرفته شده بودند را بازداشت و حداقل هشت کشته شدند, Rahimullah گفت.

ایالات متحده دفاع رسمی تایید کرد که تعدادی از گروگان ها را آزاد و طالبان به زندان برده شد. اما این رسمی بود که مجاز به افشای جزئیات عملیات در خواست نامش فاش نشود گفت هیچ توافقی در این منطقه در آن زمان است که مبارزان طالبان بودند کشته در حمله.

عمل می آید در میان یک چشم انداز مثبت در خشونت در سراسر افغانستان به مذاکرات صلح غرفه. آمریکا مذاکره کنندگان خواستار کاهش خشونت از طالبان قبل از رسمی مذاکرات می تواند از سر گرفته شود اما در عین حال خشونت در سراسر این کشور افزایش یافته است و در ماه های اخیر به عنوان هر دو طرف به دنبال به دست آوردن اهرم.

همچنین شب سه شنبه یک حمله طالبان در کندز کشته شدن شش تن از نیروهای امنیتی افغان به گفته یک مقام ارشد افغان رسمی صحبت خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به انتشار مرگ عوارض به رسانه ها. محلی نماینده مجلس از کندز Muhammaddin همدرد گفت: 13 نیروهای افغان کشته شدند.

پس از این عملیات را در ولایت اقدام افغانستان وزیر دفاع Asadullah Khalid متعهد شدند نیروهای خود را “افزایش تلاش های خود را برای حفظ مردم و امنیت” با توجه به وزارت دفاع در بیانیه ای.

فرمانده نیروهای دگرمن. ژنرال فرید احمدی در مصاحبه ای گفت که این عملیات نشان داد که نیروهای نظامی خود را در عمل با استقلال بیشتر و “ارسال یک پیام قوی به (را) دشمن که در هر زمان ما می تواند به شما ضربه در قلب مقر خود را.”

آمریکا حمایت در طول حمله محدود به تبادل اطلاعات و پشتیبانی هوایی ایالات متحده دفاع گفت, توصیف عملیات پیچیده و “خطرناک” به دلیل حضور تعداد زیادی از گروگان ها.

لایحه امده یک نظامی افغان و تحلیلگر ارشد بنیاد دفاع از دموکراسی گفت: این حمله ها نمایش داده می شود بهبود در سطح عملیاتی برای افغانستان نیروهای ویژه است.

“من می گویند سه تا چهار سال پیش شما نمی خواهد که دیده افغانستان نیروهای ویژه انجام ماموریت های مانند این که” او گفت:.

اما او گفت: موفقیت این عملیات را نشانی مسئله بزرگتر از نیروی توانایی برای گرفتن و نگه داشتن خاک. “وقتی که می آید به نگه داشتن مناطق به طور کلی دیده ایم آنها نه بیش از حد خوب است که” او گفت:.

پنتاگون در ماه دسامبر در گزارش به کنگره در مورد امنیت در افغانستان گفت: “تروریست ها و گروه های شورشی در ادامه به ارائه یک چالش بزرگ برای افغانستان و ایالات متحده و نیروهای ائتلاف.”

و در حالی که افغانستان به ویژه نیروهای “قادر به زور” در افغانستان نظامی “پایدار سطح از خشونت” و نیروهای امنیتی تلفات منجر به جنگی فرسایشی نرخ که سبقت گرفتن به جذب و حفظ این گزارش گفت:.

جورج از اسلام آباد گزارش داد. سید صلاح الدین در کابل کمک به این گزارش.

ادامه مطلب:

نیروهای ایالات متحده بازیابی اجساد دو ایالات متحده خدمات اعضا از محل سقوط هواپیما در قلمرو طالبان در افغانستان

آمریکا مذاکره کنندگان دریافت طالبان پیشنهاد برای کاهش خشونت در افغانستان

دو آمریکایی خدمات اعضای کشته در طالبان ادعا کرد حمله

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im