لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

محمد نسيم و پدرش محمد انور دریافت کمک های غذایی از ارتش ملی افغانستان. یک طرف خانه خود را آسیب دیده بود توسط جنگ بین طالبان و نیروهای افغان.

JAGHATU افغانستان — در یک افغانستان ناامن ترین ولایات نیروهای دولتی می گویند که آنها ساخته شده یک سری از کلید ارضی سود در سال گذشته با تصرف سه منطقه بود که رقابت توسط نيروهاي طالبان ، اما برای بسیاری از شهروندان در منطقه پیروزی نظامی طرح میتوانست به زندگی خود آورده و در جریان درگیری.

طالبان تا به حال تبدیل به یک قلعه قدیمی در امتداد جاده اصلی در روستای کوچک می گویند قالا به یک پاسگاه ممنوع زنان از ظاهر شدن در مکان عمومی, بدون همراه و حمله در نزدیکی دولت افغانستان و نیروهای نظامی است. با وجود محدودیت های ساکنان می گویند که آنها در بر داشت یک راه برای تنظیم به زندگی در زیر شورشیان حکومت.

محمد نسيم, 30, یک معلم در این روستا گفت: برای ماه مبارزان طالبان اجازه او سپس به سفر با یک نر نگهبان به یک بیمارستان در کنترل دولت کابل برای معاینات. اما هنگامی که نیروهای افغان شروع به فشار برای پس گرفتن این منطقه در ماه سپتامبر جاده غیر ممکن شد استفاده کنید.

Farzona به کار رفت در ماه اکتبر فقط به عنوان عملیات برای بازپس گرفتن او ایجاد کرد اوج خود رسیده. او مجبور شد برای تحویل در خانه و جان به زودی پس از تولد.

“ما نمی تواند رسیدن به بیمارستان” نسيم گفت: بی سر و صدا.

غیر نظامیان در افغانستان به طور فزاینده ای در وسط جنگ را تغییر خطوط مقدم جبهه: بیش از 2500 کشته شدند و 5600 مجروح در نه ماه اول سال 2019 با توجه به آخرین گزارش سازمان ملل متحد آن را یکی از مرگبارترین سال برای غیرنظامیان در ضبط. غزنی رتبه چهارم خطرناک ترین استان برای شهروندان با توجه به گزارش.

وزارت دفاع می گوید نیروهای خود را retaken 10 طالبان برگزار مناطق و چهار ولایت-رقابت ولسوالی بیش از سال گذشته است. در مقیاس بزرگ حملات نظامی راه اندازی شد که مذاکرات صلح میان ایالات متحده و طالبان اوج گرفت و هر دو طرف به دنبال استفاده از میدان جنگ دستاوردهای خود را برای تقویت دست در میز مذاکره.

طالبان کنترل و یا مسابقه نزدیک به نیمی از افغانستان ولسوالی با توجه به ژانویه 2019 دولت ناظر گزارش کنید.

افغانستان و مقامات ایالات متحده را مورد ستایش قرار داد ارضی پیروزی به عنوان تعویض بازی است که نشان می دهد نیروهای خود را’ افزایش قابلیت های. اما مقامات محلی و گروه های حقوق بشر احتیاط ramped تا مبارزات نظامی در حال ساخت زندگی بدتر برای شهروندان است.

بالا افسر ارتش افغانستان در ولایت غزنی, دگرمن. سرهنگ Tooryalai هادی افتخار است که کنترل retaken مناطق کلیدی بود چرا که آن نیز به نیروهای خود را کنترل بحرانی بزرگراه است که برای اتصال کابل به بقیه کشور است. اما او اذعان کرد که این بزرگراه هنوز هم تا به حال به پاک از طالبان با بمب کنار جاده ای هر روز صبح.

در طول یک tripinto Jaghatu منطقه در ماه نوامبر برای تحویل کمک های اولیه لوازم یک کاروان حمل غزنی شهردار همراه با ده ها تن از دیگر نظامی و مقامات دولتی تصویب سوخته خرابه یک ماشین کوچک پاره پاره از هم جدا شده توسط یک بمب کنار جاده ای تنها چند ساعت قبل از.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

ارتش ملی افغانستان در وسایل نقلیه زره پوش در حال گشت زنی در ولایت غزنی.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

یک کاروان ارتش ملی افغانستان در وسایل نقلیه زره پوش درایوهای گذشته بقایای یک خودرو غیر نظامی بود که توسط یک بمب دست ساز که همان روز صبح در ماه دسامبر 2019.

در این انفجار زخمی شدن دو مسافر کشته و یکی دیگر. فقط با یک تیم مهندسی در دسترس برای روشن شدن راه را آن زمان نیروهای افغان ساعت برای رسیدن به محل و انتقال زخمی ها به بیمارستان.

وحیدالله Kaleemzai غزنی را والی گفت: اخیر نصب و راه اندازی نظارت بالون کمک به نیروهای افغان در مسیر که در آن مبارزان طالبان بودند و با قرار دادن مواد منفجره “اما بالون نمی تواند همه جا را ببینید,” او گفت:.

“ما نیاز بیشتر مردم در حال حاضر ما به اندازه کافی ندارد نیروهای [برای نگه داشتن خاک],” Kaleemzai گفت.

مقامات افغان روی زمین در غزنی گفت که آنها قادر خواهد بود برای حفظ خاک به دلیل چگونه نیروهای خود را در حال تجدید سازمان — کوچک پاسگاه هستند که در ترکیب را بزرگتر بازرسی است که آسان تر برای دفاع از. یکی از این پاسگاه Baqawal فقط پنج مایلی شمال غربی شهر غزنی ساخته شده بود در ماه سپتامبر پس از اطراف آن منطقه بود retaken از طالبان.

تکیه بر دیوار زمین پر از مش موانع شناخته شده به عنوان HESCOs افغان سربازان گفت: آنها تا حد زیادی از وقت خود را صرف انتظار برای طالبان حملات شبانه.

سرلشگر حسن فیروزآبادی ، Niaz محمد Shrzad یک مرد جوان مستقر در کنار یک پست گارد بوی حشیش دود شرح وظایف خود را به عنوان “فقط در حال انتظار برای حمله به دشمن.”

هادی با اشاره به خوشه ای از گل خانه های آمیخته با درختان فقط چند صد متری از پایه در سراسر یک میدان باز.

“در شب طالبان فقط راه رفتن را از طریق این روستاها. گاهی اوقات آنها دراز [بمب کنار جاده ای],” او گفت:. “بار دیگر آنها راه اندازی حملات در این پایگاه است.”

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

توزیع مواد غذایی در گفت قالا روستای واقع در استراتژیک کابل-Jaghato جاده ها است.

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

می گویند قلعه روستا بود retaken از کنترل طالبان پس از سخت مبارزه است.

هادی توضیح داد که با وجود قابل پیش بینی از حملات طالبان با استفاده از تنها اسلحه و مردان خود را می تواند در تماس توپخانه و یا پشتیبانی هوایی.

فقط 10 مایل دورتر در اردوگاه سلطان اصلی پایگاه نظامی در استان, ارتش افغانستان سروان. عبدالحفیظ Bakhman گفت: او تماس برای پشتیبانی آتش هر شب. به طور متوسط گفت: توپخانه شرکت فرمانده نیروهای خود را راه اندازی 80 توپخانه یک هفته اما چند هفته می توان آن را به عنوان بالا به عنوان 200.

در طول سفر اخیر خود, Bakhman و تیم خود را شلیک طالبان اهداف در شهباز منطقه غرب از پایه. “یک صد متر با 100 متر آنها نابود خواهد شد,” او گفت: بین محاسبه شلیک داده و فریاد دستورالعمل به خدمه خود را.

Bakhman در ابتدا قاطعانه وقتی پرسیده شد که در مورد عدم قطعيت سلاح های خود را.

“وجود دارد هیچ زندگی وجود دارد,” او گفت: با اشاره روستای کوچک در نقشه خود که او سفارش یک اعتصاب ، به عنوان درگیری عینک, او اذعان کرد که استفاده از توپخانه در مناطق در معرض خطر تلفات ملکی.

“اما وجود دارد هیچ چیز دیگری ما می توانیم با استفاده از به کنترل [طالبان],” او گفت:. “این است که ما تنها گزینه است.”

پس از حدود یک ساعت او موفق به دریافت یک تماس که طالبان متوقف شلیک است و این پایگاه تا به حال دچار هیچ تلفات. او و مردان خود را بسته بندی شده به دور خود نقشه های ماشین حساب و مهمات.

“ما خواهید بود در اینجا دوباره فردا شب” او گفت:.

ساکنان می گویند قالا ایجاد احساس “کمی امن تر” از نیروهای دولتی نقل مکان کرد و در درگیری شدید با طالبان فروکش کرده گفت: ابو Raoof یک زن 62 ساله کشاورز. کشاورزان مانند او می تواند دوباره تمایل دارند محصولات خود را در طول ساعات روز و کودکان مجاز به بازی در خارج.

اما او گفت: صدای شلیک گلوله و انفجار هنوز حلقه در امتداد جاده اصلی در هر روز پس از غروب آفتاب.

“آنها بطوریکه ایجاد کرد” او گفت:, “اما مبارزه تمام نشده است.”

لورنزو Tugnoli برای واشنگتن پست

یک سرباز ارتش ملی افغانستان آتش سوزی نسبت به مواضع طالبان از اردوگاه سلطان در ولایت غزنی.

ادامه مطلب

در داخل طالبان افغانستان خشونت باقی می ماند و راه به قدرت

پس از dodging طالبان حمله به شمال افغانستان پرانتز برای تجدید حیات

آمریکا حملات هوایی علیه طالبان آزمایشگاه های مواد مخدر کشته و 30 افغانستان, U. N. گزارش می گوید

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im