آدریان پترسون می گوید Redskins بهتر است با وجود ترنت ویلیامز تجارت با استقبال از در حال اجرا پشت

از پترسون دیدگاه, اما, “باهوش ترین” است که احتمالا بهتر صفت برای offseason از “بهترین” به دلیل آن را شامل ردسکینز تجارت دور چپ مقابله با ترنت ویلیامز خود را دوست نزدیک و شریک کسب و کار.

“من واقعا نمی مانند تجارت بدیهی است که” پترسون گفت: در یک ویدئو کنفرانس با خبرنگاران. “من احساس می ترنت بهترین offensive lineman در بازی. … من امید وجود دارد که در برخی از پایان خوب به او و آنچه ردسکینز بودند با خرید و فروش.”

حتی اگر پترسون معتقد است ردسکینز در حال بدتر بدون ویلیامز او را درک بزرگتر بازسازی طرح زیر ران ریورا. سر مربی جدید می خواهد به فشار بازیکنان به زور آنها را به اثبات خود را به او و این که یک شمشیر دو لبه برای پترسون و هر دیگر در حال اجرا به دلیل این که در حالی که بیشتر استعداد به معنی یک تیم بهتر آن نیز برابر کمتر فهرستی از نقاط.

در حال اجرا پشت وعده داده می شود یکی از ردسکینز’ سخت ترین موقعیت جنگ پیش از فصل آینده و پترسون درک نیاز برای رقابت. ردسکینز جرم در فصل گذشته بود NFL دوم-بدترین متری در هر بازی (274.7) و در بدترین نقاط (16.6). کارشناسان leaguewide بیشتر بدبینانه در مورد Redskins شانس از پترسون که معتقد است “ما باید از این ابزار برای اجرای جدول” اما افزایشی پیشرفت خواهد قرار داده و این تیم در مسیر مشاجره.

مناسب انتظارات در این فصل هستند “برای رشد بهتر و بهبود” ریورا گفت: طی یک ملاقات و خوش آمد می گوید با خانواده های نظامی.

رقابت مورد نیاز به عنوان بخشی از این چشم انداز را در هم ریختن نیست پترسون. این تا حدودی به دلیل وجود به تازگی تبدیل 35 او نشان داده به دلیل کمی شک این مجموعه مهارت ساخته شده است که او را به یک زمان بزرگ در حال اجرا بازگشت. آن را نیز تا حدودی به این دلیل که او استفاده می شود به ردسکینز اضافه کردن استعداد. پس پترسون امضا در واشنگتن در ماه اوت سال 2018 او حک شده یک نقش پیشرو در حالی که دو پشت در حال اجرا پیش نویس در بالا و چهار دور دچار صدمات (Derrius Guice و برایس عشق).

در حال حاضر ردسکینز باید پیش نویس دیگر در حال اجرا به عقب (آنتونیو گیبسون که همچنین گیرنده گسترده در دانشگاه) به امضا رسید و دو (Peyton باربر و J. D. McKissic) و یکی بیشتر holdover از سال گذشته تیم ملی (کارگر ماهر جاش فرگوسن). کسانی که شش پیترسون دشمنان برای چهار و یا پس از لکه های موجود.

“مردم از من بپرسید که سوال تمام وقت, مرد, ‘Redskins ، آنها در حال بسته بندی است که در حال اجرا پشت نقش?'” پترسون گفت. “من مانند,” آره, آنها, اما هی آن است که آنچه در آن است.’ آن است که آنچه در آن است که تا زمانی که شما رو به توری آنها را.”

در واقع ریورا فشار به اثبات فلسفه است که در خط با پترسون خود. پس از کارفرمایی تازه کار Dwayne هاسکینس تلاش اوایل سال گذشته کهنه در حال اجرا بازگشت به چالش کشیده و او را به منظور توسعه سریع تر برای رسیدن به پتانسیل خود را. تا پایان سال پترسون دیدم قطعه کلیک کردن به محل برای هاسکینس و تا کنون این offseason خود پیشرفت — قالب بدن خود را آموزش جدید تهاجمی سیستم و در حال توسعه را به “که رهبر است که ما باید او را به” — به دست آورده پترسون را ستایش.

“من انتظار کارهای بزرگ از او” پترسون و افزود: “بدیهی است که [خود را توسعه است] رفتن به قطعه اصلی برای ما در حالت تهاجمی سمت توپ. … آن را به شب و روز از آنچه که ما شاهد بوده ام.”

در حالی که رمان coronavirus همه گیر محدود ردسکینز توانایی به گرد هم می آیند پترسون نگهداری او را به انجام همه چیز را او می تواند برای کمک به این تیم است. او را به ماندن در شکل کار را سه تا چهار بار در هفته با مربی شخصی و هر چند او آن را پذیرفته است “سخت” به منظور توسعه ریورا فرهنگ عملا او را آماده برای کمک به آن است. به تازگی پس از دیدار با جوانان در حال اجرا پشت او به آنها شماره تلفن خود را و به آنها گفت با او تماس بگیرید اگر آنها تا به حال هر گونه سوال.

“من نه آن مرد که رفتن به خودداری چیزی برای خودم یک لبه” پترسون گفت. “بسیاری از این بچه ها نگاه کردن به من و هنوز هم در سن جوان است. من قصد دارم برای انجام بخشی از من است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>