Kenzo Tribouillard خبرگزاری گتی ایماژ

انگلیسی, نماینده مجلس Magid Magid بسته تا دفتر خود در پارلمان اروپا در بروکسل.

بروکسل — مولی اسکات کاتو راه آهن بلیط برای آخر سفر به لندن چاپ شده است و آماده بر روی میز. او یادگاران از او شش سال گذشته به عنوان یک عضو پارلمان اروپا حذف شده از دیوار. یکی از آخرین چیزهایی که در یک جعبه مقوا را “Brexit: نه من فنجان چای” لیوان که هنوز خدمت وظیفه در این هفته.

“این یک چیز عجیب و غریب نیست ؟ بستن همه چیز را. خاموش کردن نور” او گفت:.

او فرح بخش برای سکته مغزی از نیمه شب به جمعه به شنبه زمانی که بریتانیا برگ اتحادیه اروپا, و, یک بیت مانند سیندرلا او را ریخته و موقعیت خود را از یک نماینده مجلس و بازگشت به یک غیر نظامی.

Brexit است درگیر یک نه کشیده-از خداحافظی. نه تنها باید سه سال و نیم گذشت از بریتانیا رای به نفع خروج اما این هفته رسمی خروج خواهد شد و پس از 11 ماه دوره گذار است. شهروندان عادی و کسب و کار نمی خواهد ببینید تفاوت تا پایان سال در اولین.

[چه تغییراتی بعد از Brexit روز در Jan. 31?]

اما یکی از معدود فوری اثرات Brexit است که بریتانیا 73 نمایندگان در پارلمان اروپا خواهد شد از دست دادن شغل خود. دیگر نمی خواهد آنها نقش مهمی در شکل دادن به آینده اروپا را یا تنظیم قوانین و مقررات برای آن 500 میلیون نفر.

انگلیسی قانونگذاران در اینجا در E. U. سرمایه را صادر 15 جعبه های مقوایی برای بسته تا دفاتر خود را. خروج نمایندگان مجلس شامل افرادی مانند اسکات Cato که عمیقا باور E. U. پروژه و توصیف آنچه که آنها در حال تجربه این هفته “بسیار شبیه به یک عزادار روند.”

“این که چیز وحشتناک که در آن شما از خواب بیدار در صبح و شما آن را فراموش کرده ام و پس از آن شما به یاد داشته باشید گفت:” اسکات Cato یک حزب سبز داشتند ،

فرانسیسکو Seco

AP

یک E. U. پرچم استوار در داخل یک کیف دستی به انگلیسی, پارلمان اروپا عضو جودیت Kirton-عزیزم بسته اموال خود را.

همچنین ترک هستند خشن و بی ادب Brexiteers که ساخته شده تا اکثر انگلستان هیئت در سال های اخیر و با استفاده از آن به عنوان یک پلت فرم به مسخره همکار خود قانونگذاران و E. U. طور گسترده تر.

روز چهارشنبه آنها شانس نهایی برای چوب انگشتان خود را در چشم خود را طرفدار E. U. همکاران.

“شما همه فکر کردم این خیلی خنده دار است. شما را متوقف خنده در سال 2016 گفت:” Nigel Farage تحت فشار قرار دادند که برای مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی که در آن سال.

نایجل فراج شده است vocally euroskeptic عضو پارلمان اروپا از سال 1999. اگر چه او موفق بارها و بارها به پیروزی در انتخابات به مجلس عوام او در نهایت پیروزی در مسئله هسته نیاز به استخراج بریتانیا از اروپا است.

“من امیدوار هستم این شروع پایان پروژه. این یک پروژه بد,” او گفت:.

او سپس از جیبش یک پرچم انگلیس — تخطی از قوانین مجلس است که هیچ پرچم نشستن در مجلس’ میز — او میکروفون قطع و با هجوم به بیرون از اتاق همراه با بقیه از Brexit حزب قانونگذاران.

[Brexit, پارتی, سقوط دروازه پارلمان اروپا — و گیر کردم وجود دارد]

در جای دیگر در بروکسل حضور بریتانیا است که در واقع در حال گسترش است. انگلیسی ها دائم به نمایندگی اتحادیه اروپا — E. U.-عضو معادل سفارت — تبدیل به یک “ماموریت” و رشد کارکنان خود را بهتر به مذاکره با اروپایی ها در حال حاضر این است که دیپلمات خواهد بود از مطالعه حذف شدند E. U. جلسات. وجود دارد در حال حاضر شده است مقدار زیادی از snickering در توییتر که دیپلماتیک پاسگاه بازنشسته می شوند خود را “UKREP” تعیین و اتخاذ “UKMissEU.”

در حالی که قانونگذاران بریتانیا مشغول بوده است با خروج آماده سازی بقیه E. U. است برای ادامه کسب و کار به عنوان معمول است. روز چهارشنبه قبل از مرور روش نمایشی پارلمان اروپا مورد بحث و بررسی یک پیشنهاد برای ترغیب هند برای محافظت از تمام شهروندان را از جمله مسلمان ، چند نمایندگان مجلس از جمله Shaffaq محمد که متولد پاکستان-اداره بخشی از کشمیر در زمان بخشی در بحث اصرار مجلس برای رای به پیشنهاد حق دور به جای انتظار تا ماه مارس که هیئت دیگر نمی خواهد در حال حاضر. (فشار به صورت فوری رای شکست خورده است.)

تنها پس از انعقاد این بحث را تازه قانونگذاران رای در این پیمان که جامد بریتانیا انتقال خارج از اتحادیه اروپا است. در پایان خروج توافقنامه مورد تایید قرار گرفت 621 به 49 با 13 رای ممتنع.

اعضای پارلمان اروپا در بروکسل سنگ وداع بریتانیا در Jan. 29 که برنامه ریزی شده است به ترک اتحادیه اروپا در ژانویه. 31.

هنگامی که نتیجه اعلام شد, نمایندگان مجلس ایستاده بود در مجلسی مرتبط دست و خواند “Auld لنگ تا کنون.” بسیاری از نرم افزار-E. U. قانونگذاران بریتانیا ظاهر شد و به گریه. برخی دست تکان دادند روسری این برنامه شامل هر دو E. U. و پرچم. (روسری با پرچم به نظر می رسید در چارچوب قوانین مجلس.)

“پنجاه سال از ادغام نمی ناپدید می شوند به راحتی گفت:” رئیس پارلمان اروپا دیوید Sassoli قبل از امضای سند که منتقل مقننه رضایت به تقسیم. “این بسیار سخت است برای خداحافظی. آن را بیش از حد نهایی. و به همین دلیل مانند دیگر همکاران من می گویند همین طور arrivederci.

[چگونه به علامت Brexit روز ؟ بوریس جانسون در حال جستجو برای تن است.]

به عنوان ساعت از بریتانیا عضویت پناهندگان انگلستان قانونگذاران آماده شده به مناسبت در راه خود را. در یکی از قانونگذاران’ دفتر دستیاران این هفته بودند تقاضا برای مزایای بیکاری و جستجو برای شغل های دیگر. در یکی دیگر از آماده سازی شد و در جریان یک rueful پارتی پنج شنبه شب در محل لوکزامبورگ پلازا در خارج از پارلمان اروپا که به انتظارنشسته بودند با میله.

“مردم را به من تسلیت خود گفت:” Magid Magid بریتانیا حزب سبز مجلس برنامه ریزی ،

Kenzo Tribouillard

خبرگزاری گتی ایماژ

Magid سازماندهی rueful پارتی پنج شنبه شب در محل لوکزامبورگ پلازا در خارج از پارلمان اروپا.

Magid و 30 بود و تنها انتخاب برای اولین بار در ماه مه. اما او گفت که او احساس او تا به حال شده است قادر به جلب توجه به اسلام هراسی و اروپایی دیگر نقایص در طول هفت ماه در قوه مقننه است. او یکی از سه مسلمان قانونگذاران در بدن همه آنها انگلیسی و ترک در روز جمعه.

چند pro-E. U. قانونگذاران بریتانیا در بروکسل طرح به علامت واقعی خروج لحظه ای ، Magid گفت: او می خواهم به همراه کارکنان خود را جمعه شب و آخر غذا را با آنها در روز شنبه.

Seb رقص یکی از برجسته ترین pro-E. U. کار قانونگذاران در پارلمان اروپا گفت که او برنامه ریزی شده به سوگواری در خصوصی.

“من فقط رفتن برای پایان دادن به گریه و کسی به دیدن من گریه. وجود دارد هیچ نقطه ای در انجام آن است. من قصد ندارم به آن علامت” او گفت:.

بنابراین او را تحویل کلید آپارتمان خود را صبح روز جمعه در آمده به مجلس برای نهایی بعد از بررسی به یک هتل است که شب و بازدید از برخی از نهایی بلژیک سایت بیش از آخر هفته قبل از رفتن به خانه به بریتانیا.

کشور خود را برای خروج او گفت: صرفا یک “فرصت مطالعاتی.”

“ما یک سازمان بسیار با انگیزه و فوق العاده افسرده بلکه عصبانی سیاست یک طرفدار اروپا پایه در انگلستان است که بزرگ است. میلیون ها میلیون ها نفر از مردم است. و که وجود ندارد قبل,” او گفت:.

Chris J. Ratcliffe

خبرگزاری گتی ایماژ

انگلیسی پارلمان اروپا عضو Seb رقص صحبت می کند و در یک تجمع بعد از یک ضد Brexit مارس در لندن در سال 2017.

اسکات Cato خیلی امیدوار است که کسانی که طرفدار اروپایی در بریتانیا خواهد معکوس Brexit که او حاضر به امضای اجاره انعطاف پذیر در بروکسل آپارتمان. آن را تنها در صبح Dec. 13 پس از نرم افزار-مبارزه با تروریسم در اروپا نخست وزیر بوریس جانسون و حزب محافظه کار خود را برنده قاطع انتخابات ریاست جمهوری, که او فرستاده صاحبخانه او را متوجه. او در حال حاضر مدیون دو ماه اجاره.

اسکات Cato سابق دانشگاهی قصد دارد به صرف روز شنبه در میان چهره دوستانه در انگلیسی, دانشگاه, رویداد, صحبت کردن در مورد آینده اروپا را در اواخر به شب.

او گفت: او هنوز نامشخص است که او چه می خواهید انجام دهید بعدی.

مانند رقص, او گفت که او فکر نمی کند که بریتانیا خروج دائمی است. مردم خود را تغییر دهید ذهن او گفت: هنگامی که آنها احساس اقتصادی درد Brexit رها خواهد شد.

تمایل برای تمدید عضویت “را به بازی راه خود را,” او گفت:. “من فکر می کنم 10 سال است. آخه من از 56 بنابراین من می خواهم به اینجا زمانی که آن اتفاق می افتد.”

کریس Ratcliffe

بلومبرگ

مولی اسکات Cato, سبز, پارتی, E. U. سخنگوی چپ کارولین لوکاس co-رهبر حزب سبز و سیان بری حزب سبز لندن عضو مجمع صحبت می کنند در انتخابات اعلام در لندن در سال 2017.

کوئنتین Ariès کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

یکی از بزرگترین اثرات Brexit? پایان دادن به آزادی حرکت.

بریتانیا و مقاومت در برابر آمریکا فشار اجازه می دهد تا برخی از Huawei تجهیزات در شبکه های 5G

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im