این طرح که در آن 22 تیم خواهد سر بازی در تاریخ 30 ژوئیه به مدت هشت فصل به طور منظم بازی ها قبل از پلی آف نیاز به بازیکن را به زندگی می کنند در یک کنترل تک سایت پردیس و بازی در خالی ورزشگاه در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در دیزنی جهان. در یک مصاحبه برای ESPN “بازگشت ورزش” ویژه شب دوشنبه نقره گفت: بازیکنان بودند که ناراحت کننده و یا تمایلی به رقابت نخواهد بود.

“[پردیس] ممکن است برای همه” نقره گفت. “آن مستلزم عظیم قربانی به نمایندگی از آن دسته از بازیکنان و برای همه درگیر — مربیان و داوران. گوش دادن آن را یک وضعیت ایده آل. ما در حال تلاش برای پیدا کردن یک راه برای ما عادی در وسط یک بیماری همه گیر و رکود و یا بدتر با 40 میلیون بیکار و در حال حاضر با ناآرامی های اجتماعی در کشور است. به عنوان ما را از طریق این مسائل من درک می کنم که برای برخی از بازیکنان این است که برای آنها نیست. آن را ممکن است برای خانواده, دلایل, دلایل بهداشتی یا آن را ممکن است که آنها احساس می کنید که وقت خود را بهتر است در جاهای دیگر صرف. احساس من این است که ما در حال رفتن به قادر به کار را از طریق بسیاری از کسانی که مسائل بیش از چند هفته آینده.”

هنوز معلوم نیست چه درصدی از NBPA اعضاء به طور جدی به فکر ماندن در خانه. اما Brooklyn Nets گارد Kyrie Irving و لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد در میان دیگران ابراز مخالفت با بازگشت به ورزش را فراهم می کند یک “انحراف” از تظاهرات. دیگران مطرح کرده اند سوال در مورد خطر قرار گرفتن در معرض coronavirus پس از حداقل 10 بازیکن آزمایش مثبت در ماه مارس است. هنوز هم دیگران شک و تردید در مورد پردیس راه اندازی که نگه داشتن بازیکنان محدود از جهان خارج برای یک زمان طولانی.

در حالی که NBA هنوز به انتشار کامل آن سلامت و ایمنی پروتکل نقره اشاره کرد که بازیکنان می توان به قرار روزانه coronavirus آزمون و هر که تست مثبت خواهد منجر به جداسازی بیمار و تماس با ردیابی روش با هدف کاهش وسیع تری گسترش یافته است. او اضافه کرد که بازیکنان می تواند به تشویق و اجتماعی را حفظ فاصله و پوشیدن ماسک به جز زمانی که لازم است برای بازی و دیزنی کارکنان خواهد بود نگهداری از بازیکنان مستقیم مجاورت چرا که دانشگاه را “لایه های مختلف حمایت می کند.”

پورتلند تریل بلیزرز گارد Damian Lillard همچنین به نظر می رسد در ESPN ویژه ابراز نگرانی در مورد نژادی و بی عدالتی به اشتراک گذاشته شده توسط ایروینگ و هوارد در حالی که اشاره کرد که وجود دارد بحث مالی برای بازیکنان به رقابت در اورلاندو است.

“لیگ ما ساخته شده است تا بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار بسیاری از قلب ما با مردم ما” Lillard گفت. “ذهن ما هستند و با ما مردم. ما احساس می کنیم ما باید بخشی از این مبارزه است. من فکر می کنم که آنچه که شما در حال شنیدن بسیاری از بچه ها گفت. شاید ما باید متمرکز است که به جای نگرانی در مورد پریدن به این فصل است. از سوی دیگر من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند ما حمایت مالی برای خانواده های ما و بسیاری از جوامع ما. ما را یک مقدار که مسئولیت مالی برای حمایت از سیاه جوامع و کسب و کار.”

در نهایت Lillard گفت که او به طور کامل راحت از سلامت نظر کرد و آن را “یک خطر من مایل به گرفتن” چرا که “این چیزی است که ما انجام می دهیم این است که کار ما این است که چگونه ما را مراقبت از خانواده های ما; این راه من از ارائه برای جوامع است.”

نقره ای به دنبال گسترش یک شاخه زیتون برای کسانی که وزن در اعتراض به موضوع استدلال “توجه جهان خواهد بود در اورلاندو” در نتیجه ارائه یک مرحله بیشتر برای بازیکنان به دنبال تصویب تغییر دهید. NBA می تواند در یک سری از سخنرانان به آدرس موضوع را با بازیکنان او ادامه داد: و تمرکز بازیکنان و کاربران رسانه در یک محل می تواند تسهیل جمعی و گسترده پاسخ.

“بیانیه های صادر شده بر پایه اعلام شده است سهم [شده است],” نقره گفت. “من فکر می کنم وجود دارد انتظار می رود که بیشتر وجود دارد که در این لیگ می تواند انجام دهد. بخشی از آن است رفتن به نیاز به یک مقدار عادلانه از گوش دادن چیزی است که ما انجام داده ایم در حال حاضر و پس از آن درگیر شدن در بسیار سنجیده رفتار همراه با بازیکنان است. چگونه می تواند ما را در استفاده از ما بزرگتر پلت فرم همراه با بازیکنان ما به اثر تغییر دهید ؟ وجود دارد یک نقش مناسب برای تظاهرات. وجود دارد یک نقش مناسب برای کسانی که انتخاب می کنید به شرکت در بازی بسکتبال در فلوریدا.”

مانند دیگر آمریکایی حرفه ای لیگ NBA چشم انداز مالی شده است به شدت به خطر بیافتد توسط coronavirus همه گیر شده است که آن را غیر ممکن است برای بازی در مقابل هزاران تماشاگر. نقره گفت: اورلاندو طرح انجام خواهد شد یک “عظیم هزینه” و “افزایشی تفاوت میان بازی و بازی نیست” این تابستان “است تقریبا به عنوان بزرگ به عنوان مردم فکر می کنم.” او استدلال کرد که NBA احساس “تعهد به سعی کنید این” به جای “در حاشیه ماندن” به طور نامحدود.

“جایگزین است که در اصل به این ویروس” او گفت:. “ما احساس می کنیم این است که آنچه که ما انجام دهد. ما با قرار دادن در بسکتبال NBA. برای کشور آن خواهد شد به یک استراحت از مشکلات بسیار زیاد مردم در برخورد با.”

نقره ای نگه داشته است مشخصات پایین در سراسر NBA shutdown انجام یک کنفرانس خبری در مارس با رسانه های اعضای, اما در غیر این صورت چسبیده به مصاحبه با این لیگ تلویزیونی همکاران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات