ایتون آدم می داند که دفاع از خود ‘خوب نیست’ در فصل گذشته. او کار بر روی آن است.

اتباع واشنگتن شد چوبکشی در برابر حذفی در میلواکی است. اریک تیمز ورقه یک پنجره در اولین ورود و ایتون در زمان خاموش در حال اجرا است. اما همانطور که او نزدیک سمت چپ خط زمینه و توپ رو به زمین ایتون گیر کرده بود. او رفته بود خیلی دور و نه می تواند کم کردن سرعت. او تا به حال مشکل کرم پس از او پاره چپ خود را در لیگ قهرمانان آسیا و رگ به رگ دست چپ مچ پا در همان گام در سال 2017. بنابراین او حوصلگی به خاک دو منعکس و درمانده او تبدیل به تماشای آن را پیدا می ایستد.

“این خوب نیست در سال گذشته” ایتون گفت: از خود دفاع کنید. “راستش در آن زمان پر از بدبختی بود.”

بالای سر او می شمارد و چهار نمایشنامه دیگر که آشکار مانند آن. موضوع مشترک بود و ناتوانی در آرام کردن او چگونه استفاده می شود به قبل از پای چپ خود شد یک مشکل آزار دهنده. غذای آماده زمانی که او مورد بررسی فصل تشکیل شده خود را در بزرگترین هدف برای سال 2020: بسیار بهتر در سمت راست میدان اصلی او موقعیت و اتباع این لیگ بهترین دفاعی خود.

ژوئن صوت و ویکتور روبلز هر دو دستکش طلا فینالیست فصل گذشته. ایتون استفاده می شود در این شرکت در سال 2014 و 2016 — اما در حال حاضر در تلاش برای شکستن عادات او تشکیل شده بعد از جراحت. آن است که تمرکز خود را برای ماه فوریه و از آن خواهد شد تمرکز خود را در ماه مارس و که تغییر نمی دهد تا زمانی که ترمز خود را در نهایت ثابت شده است.

“فقط تلاش برای نگه دارید تا با آنها این است که کارهای عادی و روزمره” ایتون, 31, گفت: از صوت و روبلز. “من احساس می کنم ما می توانیم هر بهبود در دفاع از, در برخی از شکل یا فرم اما من باید بسیار دورتر بروید از آنها انجام دهد.”

اما ایتون معتقد است این ایرادات و حتی بخشی از چهار سال بهبود چرخه. در سال 2017, او از دست رفته اما 23 بازی پس از پارگی ACL و مچ پا رگ به رگ شدن. در سال 2018 شد جبران طولانی درد و به عنوان او آن را “فقط در تلاش برای به دست آوردن.” که او را منجر به کاستن سرعت با رقص بر روی پای راست خود را در حالی که نوسانی پای چپ خود را در یک نیم دایره است. مانور نگه داشته و وزن پای چپ خود شد و یک راه راحت تر از کم کردن سرعت. در عین حال در سال 2019 زمانی که پا احساس بهتر, رقص و نوسانی شد ،

او می خواهد به عقب بر گردیم به کاشت پای چپ خود را در زمین متوقف شود. این است تفاوت بین بهره برداری ترمز و کوبیدن آنها. و در این زمینه این است که تفاوت بین عالی و اشتباه.

“این یک چرخه معیوب” ایتون توضیح یکشنبه. “در ابتدا, شما در حال تلاش برای تقلب به دلیل آن لطمه می زند و از آنجا که خود را در راه رفتن است [expletive] ، سال آینده شما در حفظ و انجام آن به دلیل آن چیزی است که بدن خود را می داند. پس از آن در سال آینده شما می توانید امیدوارم بازگشت به خود ، این جایی که من هستم در حال حاضر. من به حالت عادی بازگشت.”

عادی شروع این اوت گذشته زمانی که درد کاسته. ایتون دیدم یک چشم انداز مثبت در قدرت در بشقاب و او احساس بهتر در سمت راست. اما او نمی تواند صبر کنید برای بهار و تابستان رسید که به این سال اتفاق می افتد. به همین دلیل بعد از پنج هفته را در مرکز دفاعی خود را به مکانیک.

ایتون برنامه ای برای ورود چند نوبت از حد معمول قبل از روز افتتاحیه و در غیر این صورت استفاده از تمرینات به مسیر توپ به خط به گوشه و به سمت دیوار. قفل خود را در وست پالم بیچ است که درست در کنار رودخانه تیمز را که امضا شده توسط اتباع در اوایل ژانویه. تیمز به ذکر است که بازی در میلواکی بیش از یک بار او شوخی که یتن استعداد او دو. این یک واقعیت است که یتن نمی خواهد انکار کند.

“من نفرت فکر کردن در مورد آن, اما شما نیز باید بدون انتخاب” ایتون گفت. “اگر شما به دور است که, بازی, چهار, دیگر آنهایی که شما شروع به قرار دادن با هم یک مناسب و معقول دفاعی فصل است. شما شروع به عقب بر گردیم به آنچه شما در سال 2014 شاید هنگامی که پاهای خود را انجام آنچه شما خواسته. شما در مسیر درست است.”

با صحبت کردن به ایتون روشن است که چگونه م او توسط یک نیم دوجین موارد در سراسر هشت ماه کشش.

“شما نمی خواهید به توان داخل سر من” ایتون اضافه شده با یک خنده. “شما می خواهم شروع به تعجب: چگونه جهنم می کند او زندگی می کنند؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im