“این اکتیویژن همکاری از درک من بود یک بیت از تعجب” مستقیم مدیر عامل شرکت امداد توماس تای گفت: در یک مصاحبه تلفنی با پست. “آنها را دیدم آنچه که ما انجام شد در استرالیا و ارائه شده به کمک.”

که مقر آن در کالیفرنیا مستقیم امداد به حال موجودی زیادی از تنفس ماسک را کنار بگذارند برای آتش سوزی کالیفرنیا. اما به عنوان کسانی که شروع به خرد شدن و استرالیا شروع به تجربه خود بحران مستقيم امداد چرخد و تمرکز تلاش خود را در کمک به این کشور و ارسال آن بسیاری از ماسک استفاده نشده.

ما در وصل با یک دسته از گروه هایی که تا به حال ابراز علاقه و که واقعا خوب بود چیزی که به انجام است که من فکر می کنم چیزی که اکتیویژن توجه” تای گفت:, و اضافه کرد که آن را غیر معمول برای به دست آوردن یک unprompted تماس از یک شرکت جهانی درخواست برای تجمع تلاش خود را نسبت به یک علت.

این اولین بار نیست یک بازی ویدیویی شرکت با همکاری مستقیم برای کمک به خیریه دلایل. در پاسخ به 2015 یادگاران زلزله در نپال Bungie مطرح شده بیش از 1 میلیون دلار از 50,000 پارسه که خریداری تی شرت و اقلام در بازی و فرستاده درآمد حاصل مستقیم تسکین. پس 2011, Zynga را مطرح کرده است $1.9 میلیون نفر به صورت مستقیم تسکین چندین اضطراری پاسخ فعالیت های.

“من فکر می کنم [Zynga شد] بزرگترین کمک برای زلزله ژاپن تلاش [2011],” تای گفت: با توجه به شرکت افزایش سرمایه از طریق بازی در تبلیغات در multiplayer رسانه های اجتماعی بازی جنگ های مافیا.

ته تماس بشردوستانه تصویری بازی تلاش های “فوق العاده” است و شگفت زده در چگونه آنها موفق می شود.

“این فوق العاده است.” “فقط برای دیدن است که افرادی که لازم نیست برای انجام این کار آن را انجام دهد چرا که آنها می خواهند و نوع سرمایه گذاری در همه استعداد و فراست و فن آوری و سرگرمی غرایز — ما تا به حال هرگز است. هیچ غیر انتفاعی که تا کنون که [نوع از پلت فرم].”

ادامه مطلب:

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im