متهم ال پاسو تیرانداز پنجه نرم می کند گناه نیست به حمله مرگبار مقصر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن”s شعارهای

مردی از تگزاس است خوشحال گناه نیست به جنایات نفرت اتهام جرم تیراندازی یک سوپر مارکت یک حادثه که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را نژادپرستانه و تفرقه و بلاغت بود به اتهام کمک کرده است.

پاتریک Crusius, 21 وارد نیست گناه در یک تفهیم اتهام چشم پوشی از سند ثبت پس از اولین حضور خود را در دادگاه فدرال در ال پاسو, شش ماه پس از تیراندازی در فروشگاه وال مارت 22 نفر کشته شدند.

آقای Crusius چهره های جداگانه قتل پایتخت از محاکمه در دادگاه های ایالتی در تیراندازی. او همچنین التماس کرد گناه نیست به کسانی که اتهامات عنوان شده علیه.

پس از تیراندازی منتقدان آقای ترامپ ادعا خود را لفاظی بود و کمک به محیط زیست سمی است که اجازه داده بود چنین حادثه به محل.

ادعا تیرانداز گفت: به داشته های آنلاین مانیفست که در آن او نوشت: اظهارات نژادپرستانه در مورد Latinos.

او گفته که باید رانده تقریبا ده ساعت از دالاس به حمله, El Paso, خارج, دلیل آن شناخته شده بود مورد استفاده قرار گیرد توسط مکزیکی ها که از مرز قانونی به فروشگاه وجود دارد.

بعد از تیراندازی در میان کسانی که به طور مستقیم لینک به آنچه اتفاق افتاده بود به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن از سخنان و اقدامات بود سابق کنگره Beto o’rourke که برای مقامات برای راه اندازی یک خرید-برگشت از نوع نیمه اتوماتیک استفاده می شود در این حادثه.

او گفت: مستقل در تابستان گذشته: “افرادی هستند که در مواضع قدرت فوق العاده ای است که دعوت این نوع از عدم تحمل و خشونت است.”

صدها نفر از مردم با حضور در ال پاسو تیراندازی قربانی مارجی Reckard راتشییع جنازه

وی افزود: “زمانی که با او تماس مهاجران متجاوزان و جنایتکاران زمانی که او در توصیف کسانی که به این کشور به عنوان یک هجوم و تهاجم … هنگامی که او استوکس این نوع از ترس تحریک این نوع از نژادپرستی دعوت این نوع از تروریسم است که ما دیدم پس ما باید به او برای آنچه که او انجام داده تماس بگیرید و این را برای آنچه در آن است.

“و از هر کس به ایستادن و شمارش در این لحظه از حقیقت است.”

آقای Crusius در قید و پوشیدن یک دست کت و شلوار به نظر می رسد قبل از قضاوت میگل تورس و اطلاع از حقوق خود را. آقای Crusius صحبت نمی کنم در طول این جلسه برقراری ارتباط از طریق وکلای مدافع.

دادگاه او را منصوب وکلا در دادگاه فدرال دیوید لین و ربکا Hudsmith کاهش یافته است به نظر پس از شنیدن.

آقای Crusius اعتراف کرد در حالی که تسلیم و گفته پلیس او را هدف قرار مکزیکی با توجه به یک پلیس استشهاد منتشر شده روز پس از تیراندازی. بسیاری از کسانی که کشته شدند Latinos.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>