حدود 70 درصد از کسب و کارهای کوچک کاربردی برای مراقبت در عمل وام. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از آنها را دریافت.

بیش از نیمی از کسب و کارهای کوچک که هنوز اعمال طرح و یا با توجه به آن با توجه به فدراسیون ملی کسب و کار مستقل (NFIB) یک گروه تجارت و کسب و کار مستقل.

به گزارش گروه تجارت می گوید این برنامه تا حد زیادی توسط بانک ها و دوم توسط SBA به ارائه پول نقد فوری در حالی که در تلاش کسب و کار و صبر بر مصوبات وام “هنوز برای ارائه وام و خسته کننده و صاحبان کسب و کار کوچک که نیاز فوری به حمایت مالی.”

این بررسی نشان داد که بیش از نیمی از کسب و کارهای کوچک را برای اعمال SBA کوچکتر فاجعه وام برنامه اما فقط 4 درصد بوده است تایید شده است.

بررسی تقویت نگرانی از بانک ها و صاحبان کسب و کار که $349 میلیارد کنگره را کنار بگذارند برای چک حفاظت از برنامه را به سرعت خسته شود. جمهوری خواهان و دموکرات ها درگیر شدند و در یک پیشنهاد 250 میلیارد دلار افزایش در برنامه پنج شنبه, خروج از مسیر رو به جلو برای اضافی مداخله فدرال نامشخص به عنوان ویروس همچنان اشک از طریق اقتصاد است.

اورژانس کسب و کار کوچک برنامه اعطای وام به صخره برخورد شروع با بزرگ ترین بانک ها گفت: آنها آماده برای شروع به پردازش برنامه های کاربردی زمانی که برنامه راه اندازی شد جمعه گذشته است. اما در کمتر از یک هفته به بانک ها گفته اند که آنها دریافت کرده اند و یا پردازش برنامه های کاربردی به ارزش حداقل $100 میلیارد دلار است.

حدود 72 درصد از کسانی که سعی به درخواست برای وام می گویند آنها موفق به ارائه یک برنامه با توجه به بررسی. اما از آنجا که بسیاری از بانک ها در حال غربالگری شرکت قبل از عرضه رسمی آن ممکن است که برخی از این شرکت ها به اتمام بود تنها گام اول با توجه به گروه تجارت که به بررسی 884 کسب و کارهای کوچک شنبه و سه شنبه.

بیشتر بانک ها را محدود متقاضیان به مشتریان موجود و این بررسی نشان داد که تنها 1 درصد از کسانی که به گفته آنها تا به حال موفقیت برای یک وام اعمال شود را داشته باشند, موجود در رابطه با وام دهنده.

چک برنامه حفاظت از صندوق متکی به بانک ها به دامپزشک و تصویب وام تا 10 میلیون دلار به کسب و کارهای کوچک با بیش از 500 کارمند است. SBA پشت این وام که در حال ارائه شده در فوق العاده کم نرخ بهره. کسب و کارهای کوچک می توانید وام ببخشند معنی آنها نمی خواهد که به پرداخت آن را به عقب اگر آنها صرف بیشتر پول در حفظ یا rehiring کارکنان.

حدود نیمی از کسب و کار کوچک صاحبان نیز برای اعمال مدیریت کسب و کار کوچک اقتصادی آسیب فاجعه وام های بلند مدت وام SBA برنامه مدیریت توسط دولت و نه بانک ها. که برنامه دریافت اضافی شلیک از طریق قوانین تصویب شده توسط کنگره در ماه گذشته مراقبت در عمل و به معنای دادن پول نقد پیشرفت تا $10,000 برای کسب و کار رو در کوتاه مدت بحران نقدی.

تنها 4 درصد از کسانی استفاده شود که تا به حال تایید شده است با توجه به بررسی. یک درصد رد شد. اما بیشتر به حال داده نشده است پاسخ.

هیچ یک از کسب و کارهای کوچک تا به حال موفق به دریافت وام و یا اورژانس گرانت با توجه به NFIB.

اصلاح

نسخه قبلی این گزارش به اشتباه توضیح داده شده روبیو به عنوان سناتور از تگزاس. او نشان دهنده فلوریدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im