Aaron Rodgers مذاکرات اردن عشق انتخاب می گوید: اتمام حرفه ای با هکرها ممکن است به یک واقعیت’

همه توده ها تا به حال برای رفتن به سنج راجرز واکنش یک Instagram پست یک هفته پس از تهیه پیش نویس هدایت خود را در “R-E-L-A-X” روز. تصویر برجسته 36 ساله نشسته در بالای یک کوه به شاکا دست نشانه با یک عنوان است که شامل “#chillvibes” و “#استراحت.”

انتظار و گمانه زنی ها به پایان رسید جمعه زمانی که راجرز خطاب به وضعیت عمومی برای اولین بار در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران.

“به طور کلی واکنش در ابتدا تعجب مانند بسیاری از مردم” راجرز گفت: از هکرها انتخاب خود را به احتمال زیاد جانشین. “من قصد ندارم بگویم که من هیجان زده شد توسط انتخاب کنید ، اما من درک می کنم. سازمان است و تفکر نه تنها در مورد در حال حاضر, اما آینده و احترام من است. من درک می کنم تمرکز خود را و ذهن خود را تنظیم کند. بدیهی است که آنها فکر می کردند او یک استعداد بزرگ آنها نیاز به رفتن به بالا و او را.”

Favre نیست بیرون رفتن از راه خود را برای کمک به داماد راجرز در سال های شکل گیری. اما راجرز می گوید که او حاضر به پرداخت آن را به جلو و کمک به عشق هوای جدید خو گرفتن به NFL به عنوان بهترین او می تواند.

“او نمی خواسته به پیش نویس توسط هکرها” راجرز گفت: عشق است. “او مقصر نیست در همه. او فقط در آینده هیجان زده در مورد فرصت خود را. ما تا به حال یک گفتگو روز بعد از پیش نویس است. من هیجان زده به کار با او. او به نظر می رسد واقعا خوب بچه ها با سر بر روی شانه های او.

“من همیشه بزرگ روابط با پشتیبان گیری و همیشه دوست داشتم کمک به کسانی که بچه ها را در هر راه” راجرز گفت. “بیشتر سوالات آنها باید بیشتر به پاسخ های من. من واقعا واقعا در آغوش آن روابط و آن را مشابه با اردن است.”

Favre گفت: روز پس از این پیش نویس که خلیج سبز تصمیم به پیش نویس یک کارفرمایی در دور اول به جای بسیار مورد نیاز سلاح در قالب یک گیرنده تنگ پایان و یا در حال اجرا به عقب ایجاد یک شکاف قابل توجهی بین این سازمان و خود را حق رای دادن سیگنال-تماس گیرنده.

“من فکر می کنم آنها را سوزانده ام یک پل است که رفتن به سخت برای غلبه بر” Favre گفت. “در برخی از نقطه آن را عقب سر زشت خود را.”

Favre همچنین گفت که او معتقد است که راجرز به پایان خواهد کار خود را با تیم های دیگر.

“من فکر می کنم او بازی جایی دیگری” Favre گفت. “من فکر می کنم هارون را به پایان برساند در جایی دیگر که دل و روده من [غریزه] … من به شما تضمین می کنند آن است که چرخ چرخش در آرون ذهن است. در صورتی که در این مورد وجود دارد یک تراشه بر روی شانه خود را نسبت به این سازمان بود که در غیر این صورت وجود ندارد.”

تاریخ نشان می دهد که افسانه ای ترین quarterbacks نمی خود را صرف تمام حرفه ای با یک تیم. راجرز گفت که به عنوان کسی که می خواهد به بازی به 40s, او می داند که واقعیت و عشق انتخاب تقویت شده است.

“این بیشتر تعجب از انتخاب بر اساس احساسات خود من مایل به بازی به من 40s و پس از آن واقعا تحقق است که آن را تغییر controllables کمی چون تا آنجا که من احساس اعتماد به نفس در توانایی های من و آنچه من می توانم انجام آنچه که ما می توانید انجام وجود دارد برخی از عوامل که خارج از کنترل” راجرز گفت. “بنابراین من تمایل صادقانه برای شروع و پایان با همان سازمان فقط به عنوان آن را با بسیاری از بازیکنان دیگر در طول سال ممکن است به یک واقعیت در این نقطه است.”

اندرو برانت که صرف 10 سال به عنوان هکرها’ معاون رئیس جمهور و کمک به مذاکره راجرز rookie قرارداد گفت: پیش نویس عشق قرار دادن یک عمر در هشت زمان Pro کاسه زمان باقی مانده در خلیج سبز.

“آرون می خواهم به بازی بیشتر از چند سال برای هکرها اما عشق انتخاب به پایان رسید که آرزو” برانت توییتی جمعه. “ایده آل نیست اما واقعیت; وجود خواهد داشت فراق. سوال این تنها زمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>