یک زن ناآشنا با شکست به عنوان یک بازیکن و یا مربی می کشد کمر مشکل آمریکا فوتبال

فعال در ایالات متحده, فوتبال, فدراسیون, امور برای سال, او در کباب نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دو سال پیش “تقریبا یک نیروی طبیعت” یکی امیدوار گفت.

در حال حاضر به عنوان رییس جدید حاکم بر بدن زیر کارلوس Cordeiro ناگهانی استعفای پنج شنبه شب Parlow مخروط چهره ترین چالش دلهره آور: فرمان USSF از طریق بار پر سر و صدا میان بالا مشخصات طرح دعوی در دادگاه مربوط به زنان بازیکنان تیم ملی و همچنین چندین اداری و مالی سردرد.

مجددا انتخاب ماه گذشته به عنوان معاون او بود که برای اولین بار در خط به موفقیت Cordeiro که بیست و دو سال. او اولین زنی است که برای نظارت بر 107 ساله سازمان و دومین بازیکن سابق برای انجام این کار. (ورنر Fricker تا به حال این کار از سال 1984 تا 1990.)

این USSF انجام خواهد شد ویژه انتخابات ماه فوریه آینده به تعیین که می بیند از Cordeiro مدت, پس از آن انجام خواهد شد به طور منظم برنامه ریزی شده انتخابات در سال 2022 برای یک دوره چهار ساله.

پس Cordeiro استعفای او گفت: در یک بیانیه نوشته شده است “این شور و شوق است که به سطح آمده در دو روز گذشته چیزی است که الهام بخش من برای نگاه به جلو به کار سخت نسبت به مرمت روابط و حرکت بازی رو به جلو برای همه است.”

Parlow مخروطی در دسترس بود برای مصاحبه جمعه است اما انتظار می رود به پرسش های خبرنگاران در اوایل هفته آینده.

انتصاب وی به خوبی دریافت شده توسط هم تیمی های سابق مانند ستاره میا هام که در توئیتر نوشت: “من شناخته شده اند سیندی Parlow مخروطی برای بیش از دو دهه به عنوان یک هم تیمی و دوست. او همیشه led با صداقت و تعهد به دیگران است. من هیچ شکی ندارم که او را وقف خودش به ساخت بازی ما بهتر برای همه است.”

آنسون Dorrance های دیرین مربی در دانشگاه کارولینای شمالی که در آن او هدایت Parlow مخروطی و بعد او را به استخدام به عنوان دستیار پاره وقت بود خوشحال به شنیدن از ارتقاء.

“زمان برای یک زن می شود در حال اجرا فوتبال ایالات متحده نمی تواند بهتر,” او در مصاحبه ای گفت:. “و به یک قوی و قدرتمند زن مانند سیندی مرحله نیز نمی تواند بهتر برای آمریکا فوتبال و دراز مدت توسعه بازی در ایالات متحده است.”

Parlow مخروط بهترین و شناخته شده برای خود را به ثمر رساند سوء استفاده برای تیم ملی بین سال های 1995 و 2006 از ارسال 75 گل در 158 ظاهر. حرفه ای خود را کوتاه قطع شد و پس از ضربه مغزی سندرم است.

در 5 فوت و 11 او یک حضور قوی در حمله و — به عنوان بخشی از یک واحد است که شامل در میان دیگران هام میشل Akers و کریستین لیلی — آمریکایی برنده 1996 و 2004 المپیک مسابقات و 1999 جام جهانی.

حرفه ای او برای آتلانتا ضرب و شتم زنان در ایالات فدراسیون فوتبال (2001-03). او همچنین به ملی فوتبال Hall of Fame در سال 2018 است.

Dorrance معتقد است Parlow مخروطی ویژگی های رهبری را در خدمت فدراسیون به خوبی گفته او “در میان یک گروه فوق العاده ای از زنان” که در بالا به برنامه به برتری جهانی و الهام بخش میلیون ها نفر از افراد جوان است.

“خیلی هیجان زده برای سیندی بلکه برای فوتبال ایالات متحده, و من نه فقط در مورد صحبت کردن زنان در کنار” Dorrance گفت. “او خواهد بود یک رهبر بزرگ در مردان, سمت به عنوان به خوبی. شما قطعا نا امید در دلایل او در موقعیت [زیر Cordeiro سقوط] اما ما می توانیم جشن از تمام انواع از دیدگاه های مختلف. این اتفاق افتاده است نمی تواند بهتر برای بازی ما و این فوق العاده مهم سازمان است.”

Dorrance اعتبارات Parlow مخروط با در حال اجرا UNC شیوه در سال 2012 زمانی که او صرف زمان با خود بیمار است. که آخرین بار Tar Heels برنده مسابقات NCAA.

“من تا به حال هیچ مسئله گفتن جهان او my secret weapon,” او گفت:.

زمانی که ملی زنان راه اندازی لیگ فوتبال در سال 2013 پورتلند خار او را به استخدام خود را به عنوان سر مربی. آنها برنده مسابقات قهرمانی. او سپس پا را به دلایل خانوادگی.

در سال های اخیر ممفیس بومی شده است و کار کارولینای شمالی FC در Raleigh-Durham منطقه به عنوان مدیر girls’ برنامه های جوانان. (این USSF را انتخاب موقعیت ها پرداخت نشده است.)

در USSF سیاسی محافل Parlow مخروط شد یک مشاور در سال 2018 به ورزشکاران شورای اسلامی که حمایت از Cordeiro در هشت فرد میدان بود و کلام خود را به انتخابات.

نامزد استیو Gans یک بوستون مبتنی بر وکیل برنده نیست مخروط را پشتیبانی می کند. اما در روز جمعه گفت: “او فوق العاده چشمگیر است. او آمد با یک لیست از سوالات بر اساس تحقیقات من بود و فوق العاده به چالش کشیدن. او تقریبا یک نیروی طبیعت است.”

یک سال بعد Parlow مخروط انتخاب شد معاون رئیس جمهور. ماه گذشته او به راحتی برنده گشتند.

اگر چه او به خوبی در نظر گرفته شده در فوتبال در جامعه وجود دارد شک و تردید در مورد اینکه آیا کسی که در حال حاضر مشغول به کار در فدراسیون می تواند همه چیز را تغییر دهید. و سوال وجود دارد و از نقش او در این آثار متوجه زنان طرح دعوی در دادگاه.

“من خواهد بود و تمایلی به استقبال کسی از داخل به ترویج شود به یک موقعیت بالاتر اما او قطعا یک استثنا برای این قانون” گفت: ludgate سابق MLS هافبک و فعلی لیگ برتر تحلیلگر NBC Sports که به دنبال USSF ریاست جمهوری دو سال پیش.

“این سخت است برای قرار دادن سرزنش در هر یک نفر به دلیل شکست سیستمیک است. … آن را به اندازه کافی برای سیندی و دیگران به ترک; من می خواهم به جای دیدن آنها را به مبارزه برای ایجاد فدراسیون من شنیده ام که آنها در حال مبارزه برای اما کاهش یافته است در گوش کر.

“او فوق العاده روشن است. او تا به بسیاری از صداقت. و او به دست گرفتن زمام بسیار دشوار کشتی به حق.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im