آنها نگرانی Academy of Motion Picture Arts and Sciences دو فیلمنامه جوایز آن داده نشده است به یک زن در 12 سال – 22-تندیس رگه است که طولانی ترین خشکسالی در میان ردیف بالا جوایز. در این سال قوی وجود دارد شانس خود را برای شکستن خط از طریق Greta Gerwig, یک سناتور در اقتباس فیلمنامه دسته بندی برای فیلم “زنان کوچک.”

“من فکر می کنم اگر او برنده این به معنی آن است که گفت:” پت میچل فعال و سابق PBS جمهور که co-صندلی سی مبتنی بر زنان مرکز رسانه ها.”و اگر او از دست می دهد? خوب است که به معنای بزرگ بیش از حد.”

فیلمنامه جوایز ارائه منحصر به فرد پورتال مدرن برای تلفن های موبایل. هر چند به خوبی در نظر گرفته آنها نمی آیند با همان موانع به عنوان کارگردانی که در آن کمتر وجود دارد و شغل اغلب doled frugally توسط نر مدیران. و با 10 نامزد و دو برندگان هر سال انتخاب شده از یک استخر عمیق از فیلم های مردان و زنان, اقتباس و فیلمنامه اصلی در میان چند دسته که در آن زمینه به نظر می رسد نزدیک به سطح — نادر مهلت در میان انبوهی از تنوع چالش است.

در عین حال با وجود متعدد اخیر جنبش های اجتماعی در این عرصه دیده است و نه یک زن برنده پس از دیابلو کودی پیروزی برای او روح زمانه-تعریف “جونو” در سال 2008. که رگه های طولانی است که حتی از این کمتر مدیر دسته که دیدم یک زن برنده در سال 2010. (یک نر مدیر حوزه این سال باعث اعتراض.)

در واقع, آن است که یک طلسم طولانی حتی در نوشتن دسته ها خود را — یکی به بازگشت به سال 1979 برای پیدا کردن یک مقایسه کشش. (که در سال نانسی Boland برنده برای “آمدن به خانه” در نهایت شکستن 23-سال خشکسالی است.)

به عنوان Harvey Weinstein محاکمه تشدید و جنس سایه بیش از دموکرات ریاست جمهوری, مسابقه روز یکشنبه جایزه تبدیل به یک پر نماد که آیا صنعت فیلم است که حاضر به پذیرش تنوع به عنوان آن ادعا می کند — و یا اینکه آیا آن را در واقع رگرسیون.

“من فکر زیادی در مورد اینکه چرا در یک لحظه از تصور روشنگری مردم در این آکادمی در حال جذب شدن به دور از فیلم نوشته شده توسط زنان گفت:” پسر تسلیم یک بریتانیا بر اساس منتقد و دانشمند که توییتر موضوع در مورد موضوع این هفته موجب بحث شدید. “و آنچه من معتقدم این است که فیلمنامه دسته ها به دور ناخودآگاه تعصب. آنچه آنها می گویند این است که در یک لحظه از آگاهی از مردسالار تسلط این است که سیستم را آرام تلاش برای مقاومت در برابر: ‘شما می تواند نامزد شده است. اما شما نمی توانید برنده شوید.'”

Gerwig امید به تغییر است. این فیلمساز 36 دریافت کرده است بسیاری از ستایش دیگران برای او زمان شکسته را در Louisa May Alcott کلاسیک. او تا به حال در نظر گرفته شده است قوی مورد علاقه توسط اسکار رای گیری سایت — تا زمانی که “جوجو خرگوش” نویسنده و کارگردان Taika Waititi برنده پیشرو نویسندگان صنفی جایزه آخر هفته گذشته.

Gerwig, از طریق یک روزنامه نگار کاهش یافته است به نظر.

زن دیگری Krysty Wilson-کنز است که نامزد اصلی فیلمنامه برای “1917” یک مردسالار جنگ تصویر او نوشت با کارگردانی سام مندس اما اسکریپت های مورد علاقه را به نفع خود.

قرار نبود به این راه.

قبل از برابر جنبش حقوق, فیلمنامه دسته بندی درخشید نور را در آنچه ممکن بود زن فیلمنامه نویسان تا به حال هشت برنده های سال 1955. پشت سر هم برنده برای زنان بین سال های 2003 و 2007 — سه نفر از 10 جوایز — در اشاره عادلانه قرن 21 بیش از حد. سپس خشک نمائید آغاز شد — 22 جوایز داده شده 22 گرفته توسط مردان است.

با توجه به گزارش این هفته توسط زنان مرکز رسانه ها تعداد زن آکادمی نامزد خارج اقدام دسته بندی ها رفته است به تازگی از 18 درصد در سال 2006 به 30 درصد در این سال است.

در عین حال تعدادی از فیلمنامه نامزد برای زنان در واقع رفته در طول این دوره است. زنان برگزار می شود 25 درصد از نوشتن نامزد در فیلم-انتشار در سال 2006 و 2007. اما شکل تضعیف شده به 20 درصد در دو سال گذشته با توجه به پست نقد و بررسی از نامزد. این اتفاق با وجود تلاش های آکادمی برای تنوع از جمله نویسنده در دسته.

به همان اندازه نشان دهنده backslide, فعالان می گویند که یک بار به طور منظم نامزد برای همه-زن کار می کنند. از 11 نامزد که زن فیلمنامه دریافت شده بین سال های 2000 و 2011 هشت بودند برای اسکریپت نوشته شده است به طور انحصاری توسط زنان است.

اما افتخارات پس باید بیشتر به اشتراک گذاشته شده با مردان است. از نه زنان نامزد برای فیلمنامه اسکار از سال 2016 هفت نفر از آنها مرد co-نویسندگان. دیگر نامزد دو رفت و به Gerwig.

“این پیام را از آکادمی روشن است: شما نیاز به یک مرد به شما کمک کند و یا اسکریپت خود را نمی ارزشمند” گفت: نائومی McDougall جونز, یک نویسنده و فعال سیاسی که در این ماه منتشر کرده است کتاب “نوع اشتباه زنان: در داخل ما انقلاب را برای از بین بردن خدایان هالیوود” در مورد زن ستیزی در سرگرمی ساختار قدرت.

کارشناسان می گویند این صنعت است و همچنین به عنوان یک جایزه مسئله زنان همچنان به داشتن یک زمان سخت شدن استخدام و یا داشتن فیلمنامه خریداری شده است. با توجه به جدید ترین UCLA تنوع گزارش سهم زن فیلمنامه نویسان در تمام تئاتر و فیلم میریزم از یک پست 14.1 درصد در سال 2011 به یک و حتی پایین تر 12.6 درصد در سال 2017.

در مقابل, زن, مدیران نیز به شدت زیر نشان داده بودند در 12.6 درصد در سال 2017. اما این رقم را حداقل سه برابر به خصوص ملال انگیز 4.1 درصد در سال 2011.

هنوز هم بسیاری از فعالان می گویند این آکادمی به سادگی نمی تواند سرزنش صنعت برای عدم برنده است. 12 سال گذشته به آنها توجه شده است مملو از خوبی در نظر گرفته زن-گذراند فیلم — “چهره های پنهان,” اتاق” کارول” “استخوان زمستان,” “بانوی پرنده” منطقه 9,” “Gone Girl,” “The Big بیمار” “داخل به خارج” و “مورد علاقه” به نام تنها چند.

2020 محصول بود به خصوص قوی, آنها توجه داشته باشید. “این سال را به نظارت در اسکار بود به خصوص فاحش به دلیل فضل از فیلم های بزرگ از زنان — ‘یک روز زیبا در محله’ ‘ملکه & باریک,”, تصویری از یک خانم در آتش’ ‘عسل پسر’ ‘Booksmart,'” مک دوگال گفت. اما دو تن از آنان نوشته شده توسط زنان است.

طرفداران می گویند آن است که به سادگی در مورد از دست دادن از جوایز. عدم جوایز به رسمیت شناختن آنها می گویند بخشی از یک مشکل تردمیل است که زنان در آن داده نشده به اندازه کافی معتبر فیلمنامه نویسی شغل سپس نیستند اهدا جوایز و سپس به نوبه خود می توانید مشاغل معتبر.

“این یک چرخه معیوب” گفت: ترزا بویر متخصص در عدالت اجتماعی و جنسیتی اقتصاد و مدیر موسس آن ویلز McNulty موسسه برای رهبری زنان در دانشگاه روچستر. “با دیدن زنان [در جایگاه] منجر به آنها را گرفتن فرصت هایی که منجر به دیدن نیست زنان [در جایگاه] دوباره.”

است که به ویژه در فیلمنامه نویسی که در آن شغل بستگی دارد می توانید مهر و موم از تایید توسط مدیران و تولید کنندگان— مهر اغلب داده می شود فقط به کسی که با جوایز.

این مخاطرات بالا ممکن است فراتر از کسانی که در حال حاضر در هالیوود است.

“من فکر می کنم زمانی که دیابلو کودی برنده 12 سال پیش او را به عنوان یک بیت از یک شورشی رانده کسی که به نظر نمی آید مانند آنچه برخی از مردم فکر می کنم فیلمنامه نویسان هالیوود مانند” تسلیم گفت. “و که با ارسال یک پیام به تعداد زیادی از زنان جوان آنها را می توان در فیلمنامه بیش از حد.” او گفت که به اعتقاد او Gerwig می تواند در خدمت همان نقش این سال است.

هنوز هم برخی از احتیاط در برابر اغراق اهمیت پیروزی است.

“من فکر می کنم ما قبل از این دیده ام” گفت: ویلانووا را Boyer. “ما باید یک حساب و سپس یک نفر برنده است و هر کس می گوید:” ما در حال انجام در حال حاضر است.’ و قبل از شما آن را بدانید 12 سال توسط بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات