یک هفته از coronavirus اضطراب در 11 جستجوهای گوگل

یک نکته مهم در مورد Google trends داده: آن را نمی کند نشان دهد که دقیقا چگونه بسیاری از مردم در حال جستجو برای یک عبارت داده شده, آن را فقط به یک حس از اینکه این مدت افزایش یافته است یا کاهش یافته است در محبوبیت است. بنابراین به تقریبی مطلق, جستجو, حجم, احتمالا محبوب جستجوی عباراتی مانند “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” و “کیم کارداشیان” را به عنوان راهنمای پست.

1. “کوروناویروس”

اول اجازه دهید مجموعه ای غیر روحانی از زمین: جستجوها برای “کوروناویروس” افزایش تقریبا sevenfold در طول هفته است. شما می توانید بگویید که بسیاری از مردم علاقه مند هستند چرا که جستجوها برای این ویروس به مراتب پیشی کسانی که برای “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” است که معمولا راننده اصلی خبر در یک هفته. جستجوهای واقعا شروع به گرفتن خاموش در روز سه شنبه و در ادامه به افزایش در روز چهارشنبه به عنوان تهمت برگزار شد یک کنفرانس خبری در ویروس.

مرتبط با عباراتی مانند “علائم کروناویروس” دیدم شبیه جهش در محبوبیت است.

2. “Lysol”

3. “مواد غذایی فاسد شدنی”

4. “اجتماعی فاصله”

این یک اصطلاح است که ما ممکن است شروع به شنیدن بیشتر از اگر کارشناسان شروع به صحبت کردن در مورد کوروناویروس از نظر کاهش و نه مهار. آن را اشاره به شیوه های مردم می توانید استفاده کنید برای نگه داشتن افراد دیگر در تحت اللفظی فاصله به حداقل رساندن خطر انتقال یا انقباض یک بیماری عفونی.

این اصطلاح شامل تعطیلی مدارس و تشویق telework یا لغو مراسم بزرگ. در حالی که جستجو از مدت مشخصی در هفته گذشته در مطلق کارداشیان و مغلوب ساختن پیشی جستن مقایسه نشان می دهد مورد علاقه باقی می ماند نسبتا کم است.

5. “لغو سفر”

صحبت از اجتماعی فاصله گرفتن مردم در حال تلاش برای کشف کردن که آیا آنها نیاز به لغو برنامه سفر. جستجو داده ها نشان می دهد که سفر به ایتالیا هستند از نگرانی های خاص با توجه به دامنه شیوع کروناویروس وجود دارد. اما تا کنون این جستجو تنها به یک نهم از یک کارداشیان در نظر محبوبیت.

6. “Solano County”

7. “گوشت خوار”

این یکی از عجیب و غریب — جستجو برای “گوشتخوار” به طور خلاصه نقض کارداشیان آستانه روز چهارشنبه. آن روز, Daily Mail به چاپ یک مقاله انتقادی از حقوق حیوانات گروه مردم برای درمان اخلاقی از حیوانات که چند روز قبل منتشر کرده بود یک صدای جیر جیر اشاره به این که “کوروناویروس” و “گوشت خوار” در حال همخانواده از هر یک از دیگر. صدای جیر جیر به طور گسترده ای مسخره آنلاین.

اما این واقعیت را توضیح نمی دهد همزمان با افزایش یک جستجو های مرتبط: “گوشتخوار علائم است.” احتمالا مردم جستجو برای اطلاعات مربوط به ایمیل های روزانه داستان را می دانیم که “گوشت خوار” است نه نام واقعی این بیماری است. هر دو از نظر کاهش یافته است به سرعت در روز پنج شنبه.

8. “سگ کروناویروس”

برخی از مردم به دنبال اطلاعات در مورد این بیماری ممکن است تحت تاثیر قرار حیوانات خانگی خود را. این پدیده موجب شده است تا حد زیادی توسط گزارش می دهد که یک سگ در چین آزمایش مثبت برای این بیماری اگر چه در حال حاضر معلوم نیست که آیا یک سگ می تواند حتی تبدیل شدن به آلوده.

مردم نیز در حال رشد نگران coronavirus مفاهیم برای گربه و گاو هر چند مطلق حجم این جستجوها به نظر می رسد می شود بسیار کم است.

9. “ریش”

10. “سرایت”

نه همه coronavirus جستجو مربوط به دنبال تسکین اضطراب. 2011 استیون سودربرگ فیلم “سرایت” با بهره گیری از یک رنسانس در coronavirus دوران به عنوان دیگر ویروس های مربوط به فیلم هایی مانند “شیوع.”

11. “Netflix سهام”

برخی از مردم در واقع به دنبال فرصت در این بیماری همه گیر: به عنوان بازار سهام دارای چهار سرمایه گذاران به دنبال سهام که ممکن است انتظار می رود به خوبی در این رویداد از یک stateside شیوع.

“Netflix سهام” برای مثال من جستجو در این هفته با این فرض که مردم مجبور به ماندن در خانه از مدرسه یا محل کار خواهد بود نیاز به سرگرمی است. مردم جستجو برای “زوم سهام” در امیدوار است که ویدئو کنفرانس خدمات را افزایش می دهد از این بیماری همه گیر و به صورت “سهام 3M” با این فرض که این ویروس می تواند خوب برای سازندگان شخصی دنده محافظ.

هر سه سهام با نزدیک شدن کارداشیان سطح به عنوان هفته بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de