یک آتشفشان انفجار قرار داده و او را در حالت اغما است. او دو ماه بعد از به یاد خانواده اش فوت کرده است.

و پس از آن کاهش یافت و به خانواده برای شکستن افتضاح اخبار پدر در قانون برایان Dallow گفت 7News آدلاید.

گاوین و زو مرده بودند.

48-سال استرالیا شد “عاطفی” برایان Dallow گفت. “که همه به من می گویند.”

تراژدی حلق آویز بیش از لیزا Dallow بهبود است فقط یک عهد به وحشتناک پس از دسامبر فوران در جزیره سفید یک مقصد توریستی محبوب که در آن نیوزیلند فعال ترین آتشفشان کشته شدن 21 نفر و دهها بیشتر با قبر صدمات.

اعضای خانواده شده اند مراقب باشید بیش چقدر از آنها را به اشتراک با لیزا عدم تمایل به “ناراحتی خود را هر بیشتر از آنها باید به” را به عنوان او باعث می شود پیشرفت های خوبی برایان Dallow گفت: 10 روزانه اخبار این هفته است. او فقط بیدار شده و به مدت دو هفته او گفت: “و همچنان “بسیار حساس” پس از حرکت از مراقبت های ویژه به ملبورن بیمارستان سوختگی.

این grimmest از وظایف را در انتظار او به عنوان recuperates. او 53 ساله, شوهر, گاوین شد و در حال حاضر سوگواری توسط صدها نفر در یک مراسم تشییع جنازه در ماه گذشته استرالیا پخش Corp. گزارش شده است. اما Zoe یادبود به تعویق افتاد به امید مادر او در نهایت قادر به حضور در.

پس از آن وجود دارد لجستیکی سوال که دنبال یک دوست مرگ است.

“هنگامی که لیزا به خوبی به اندازه کافی ما رو به بحث در مورد آنچه ما انجام می دهیم با گاوین خاکستر چرا که آنها هنوز هم در مراسم تشییع جنازه سالن” برایان Dallow گفت: 10 اخبار روزانه.

او هنوز هم در حال انتظار برای صحبت با لیزا خود را زمانی که او صحبت می کرد به خبرنگاران گفت. او و خانواده اش در آدلاید ارتباط شده اند تنها با اقوام دیگر برای شرکت; او گفت که او می خواهد به صحبت می کنند با لیزا در فرد برای اولین بار به جای بیش از تلفن.

خانواده در یک تعطیلات کروز در سال گذشته زمانی که آنها متوقف شده برای این روز در جزیره مقامات ABC گفت. مقامات گفته اند که حداقل 47 نفر در این جزیره زمانی که دهانه فوران ارسال خاکستر هزاران نفر از فوت به هوا.

لیزا دچار سوختگی به 60 درصد از بدن او با توجه به 7News آدلاید. او ساخته شده آن را به یک بیمارستان در حالی که مقامات به سرعت تلفظ همسر و دخترش مرده است.

در گاوین Dallow مراسم تشییع جنازه در ژانویه پسر عموی گفت: لیزا تبدیل شده شوهرش زندگی با توجه به ABC.

“من شخصا دیدم یک مرد مبارک به عنوان هرگز قبل از” Kym Loechel گفت: خروجی اخبار.

“گاوین لیزا و زو شد با محبت و خانواده فوق العاده” او افزود: “که سزاوار بود با هم برای یک صد سال است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>