به طور معمول پر سر و صدا, ورزش ماه است سکوت توسط coronavirus لغو

NCAA است تمایلی تصمیم به وعده تغییر شکل بقیه ماه برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها بسیاری از آنها خواسته شده است که برای کار از خانه خود و قرنطینه و در حال حاضر انجام خواهد داد بدون آشنا براکت دفتر استخر و یا در تمام طول روز-کانال گشت و گذار. بسکتبال مسابقات برگزار شده است و هر سال از سال 1939 برای مردان تیم کالج و سال 1982 برای تیم است.

حتی غیر ورزشی طرفداران می تواند رو به مدت نامعلوم از Netflix و شب در خانه به عنوان بسیاری از سرگرمی های دنیا به طور مشابه توقیف درهای خود را. یک روز پس از usher آزمایش مثبت برای coronavirus نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو (D) اعلام کرد که بان کی مون روز شنبه در تمام تجمعات بیش از 500 نفر تعلیق همه برادوی را نشان می دهد برای یک ماه. در واشنگتن شهردار موریل E. Bowser خود (D) توصیه می شود لغو تمام تجمعات با بیش از 1000 و مرکز کندی پنج شنبه اعلام کرد آن را به حالت تعلیق در تمام اجراهای طریق پایان ماه. همه اسمیتسونین موزه ها و باغ وحش ملی خواهد شد به طور نامحدود شروع شنبه.

در حالی که کل جهان چنگ زدن با covid-19 شیوع مقامات بهداشت عمومی می گویند تهاجمی پاسخ از سازمان دهندگان این رویداد حیاتی هستند که در آنها محدود کردن تعداد جمعیت زیادی که جمع آوری خواهد شد در هفته های آینده و همچنین تاکید برای بخش از جمعیت بزرگی از بحران بهداشت و درمان جنوبی کشور است. دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا استاد علی خان سابق مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از بهداشت عمومی آمادگی و پاسخ گفت: هفته امواج شوک در ورزش ساخته شده معنی دار در راهپیمایی گسترده تر جامعه است. او به نام جرم لغو یک “بزرگ یادآوری اهمیت اجتماعی فاصله” و “که هر کسی می تواند آلوده در حال حاضر در جامعه ما در حال حاضر — و نه فقط مردمی در کشتی های کروز و آینده از ایتالیا.

“NBA تعلیق فصل خود را باعث می شود بیانیه ای جسورانه” خان اضافه شده است. “سلامت trumps هر چیز دیگری — از جمله سرگرمی و پول است.”

یک روز بعد MLB لغو مانده از آن بهار آموزش به تعویق افتاد و آن روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته. NHL و لیگ برتر فوتبال به طور مشابه تصمیم به تعلیق فصل خود را.

“NHL شده است و تلاش برای پیروی از فرامین کارشناسان بهداشت و درمان و مقامات محلی در حالی که آماده برای هر گونه تحولات و بدون در نظر گرفتن زودرس و یا غیر ضروری اقدامات” کمیسر گری Bettman در بیانیه ای گفت: پنج شنبه. “پس شب گذشته خبر که یک بازیکن NBA دارای آزمایش مثبت برای coronavirus — و با توجه به این که ما در لیگ به اشتراک گذاری بسیاری از امکانات و رختکن و آن را در حال حاضر به نظر می رسد احتمال وجود دارد که برخی از اعضای NHL جامعه خواهد تست مثبت در برخی از نقطه آن است که دیگر مناسب سعی کنید به ادامه بازی در این زمان است.”

PGA Tour و نسکار اعلام کرد آنها را در حرکت رو به جلو خود را با زمان رویداد برنامه اما نهایی سه دور از گلف بازیکنان مسابقات قهرمانی برگزار خواهد شد بدون هیچ گونه طرفداران در حال حاضر و آینده سهام-مسابقه ماشین در آتلانتا موتور جاده سریع السیر و حیاط-میامی جاده سریع السیر را در مقابل خالی می ایستد. NCAA در ابتدا اعلام کرد که روز شنبه آن را ادامه خواهد داد به مرحله آن زمستان مسابقات ورزشی در داخل و عرصه خالی اما فشار نصب شده پنج شنبه به انصراف از حوادث در دسترس نباشد.

پنج شنبه بود و پر از صاحبان تیم لیگ مدیران و حکام از سراسر جهان ورزش وزن گزینه های خود را در نور NBA تصمیم گیری است. NBA اعلام کرد یک دوم جاز, بازیکن, بعد نشان داد به داناون میچل نیز تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و ظهر حقیقی هفته حل و فصل را به یک ولگردی و قانونی شکنی بی پایان از تأخیر و لغو شد. لالیگا, اسپانیا, برتر, فوتبال, لیگ به تعویق افتاد و بعد از دو دور بازی. بیس بال و هاکی صغیر لیگ معلق بازی آیا به عنوان ملی چوگان سرپهن لیگ. ماراتن بوستون سازمان اعلام کرد امسال مسابقه خواهد بود به تعویق افتاد و اسکی و اسنوبرد, حوادث لغو شد در سراسر ایالات متحده به عنوان بسیاری از ورزشکاران المپیک در رقابت های خارج از کشور درهم به بازگشت به خانه. و ATP Tour تصمیم به تعلیق بازی به مدت شش هفته.

“این یک تصمیم ما باید به آرامی گرفته شده و این نشان دهنده از دست دادن بزرگ برای ما مسابقات بازیکنان و طرفداران در سراسر جهان” ATP Tour رئیس Andrea Gaudenzi گفت.

به عنوان روز کالج بسکتبال مسابقات کنفرانس در مورد به جریان — در برخی از موارد با تیم گرم در دادگاه خود را برای باز کردن بازی ها, توییت ها و اخبار منتشر شده شروع به پرواز در جانشینی سریع. SEC مسابقات ؟ اخراج. بزرگ ده ؟ انجام می شود. ACC و AAC, Pac-12 و 12 بزرگ آسمان و شرق و همه لغو و حتی پس از کریقتن و سنت جان بازی کرده بود نیمی از روز را به بازی باز. چهارده کنفرانس ها در همه. آنچه به نظر می رسید بود شدید فقط 48 ساعت قبل از آن به طور ناگهانی به نظر می رسید نه تنها معقول است.

“من واقعا واقعا واقعا نا امید, اما من نمی توانم ناامیدی من در بالا کسی سلامت” گفت: Scott Weitz, یک عضو هیئت مدیره از دانشگاه مریلند دو و میدانی booster باشگاه که در حال برنامه ریزی برای پرواز به ایندیاناپولیس در روز جمعه برای ده رویداد و حضور در همه Terrapins’ NCAA tournament بازی بقیه ماه. “… درست مثل تماشای دومینو سقوط. شما می توانید نوشتن بر روی دیوار.”

بعد در روز ده بزرگ پاتریوت لیگ و آمریکا, ورزشی, کنفرانس, در میان دیگران به دنبال آیوی لیگ به عنوان مثال و لغو تمام بهار شیوه ها و بازی ها و برخی از مدارس مانند کانزاس, ویرجینیا, معبد و دوک قرار داده و فوری برای پایان دادن به تمام فعالیت های ورزشی.

“من می دانم که این یک ناامیدی بزرگ برای ما دانشجو-ورزشکاران و مربیان که کار سخت و فداکاری خود را به ورزش و دوک است که الهام بخش برای بسیاری از, اما ما باید در ابتدا نگاه خود را برای سلامت و رفاه” دوک جمهور وینسنت E. قیمت گفت.

NCAA ساخته شده است که راه آسان تر برای سایر مدارس و همایش بعد از ظهر پنجشنبه با پاک کردن کامل تخته سنگ از قهرمانی.

“این تصمیم بر اساس تحول covid-19 بهداشت عمومی را تهدید توانایی ما برای اطمینان از حوادث انجام و کمک به گسترش این بیماری همه گیر و impracticality از میزبانی چنین رویدادی در هر زمان در طول این سال تحصیلی با توجه مداوم تصمیم گیری ها توسط دیگر اشخاص” NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در بیانیه ای گفت.

لغو مردان مسابقات بسکتبال بود و پر مخاطره تصمیم گیری است. NCAA جمع آوری بیش از $770 میلیون در سال در پخش, حقوق و کارشناسان می گویند اقتصاد قطعا بازی یک آستین ، نقش مهمی در تصمیم گیری است.

“در حالت ایده آل شما می گویند [ورزشی سازمان] به دنبال آن هستید را برای سلامت مصرف کنندگان است چرا که اگر شما به دنبال برای مصرف کنندگان خود را’ سلامت چه اتفاقی خواهد افتاد در دراز مدت گفت:” نیک Watanabe, استادیار ورزش و سرگرمی مدیریت در دانشگاه کارولینای جنوبی است. “اما من می خواهم تصور کنید که آنها در حال بازی برخی از مرتب کردن بر اساس از میانه زمین بازی که در آن آنها به دنبال نگرانی های بهداشتی در حالی که همچنین حفظ اولیه خود را منبع درآمد.”

واتانابه گفت: لیگ باید “اخلاقی و وظیفه اخلاقی” برای محافظت از طرفداران بسیاری از آنها ممکن است همچنان از آمدن به بازی در جهانی همه گیر در صورتی که گزینه باقی مانده در دسترس است که متمایز رویدادهای ورزشی از بسیاری دیگر از تجمع جرم.

“رفتار مصرف کننده متفاوت است و در ورزش به خصوص بر اساس ورزش و منطقه” او گفت:. “شما مردم که بدون توجه به آنچه. وجود دارد برخی از کسانی که طرفداران. این نوع از شخص شما می خواهید به دور از بازی.”

بسیاری از لیگ ها در ایالات متحده می گویند که آنها ادامه خواهد داد برای نظارت بر coronavirus تحولات و مشورت با مقامات بهداشت عمومی به آنها تصمیم می گیرید که برای از سرگیری عملیات.

“هدف ما این است که سر بازی به عنوان به زودی آن را به عنوان مناسب و محتاطانه” Bettman گفت: “به طوری که ما قادر خواهد بود برای تکمیل فصل و جایزه جام استنلی.”

لیگ اصلی بیس بال در ضمن می گوید از آن شده است در حال آماده شدن برای “انواع طرح های احتمالی” و “باقی خواهد ماند و انعطاف پذیر به عنوان حوادث, حکم, با این امید از سرگیری عملیات عادی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

ترین ورزش لیگ به نظر می رسید امید است که در ماه آینده بازی می تواند رزومه برنامه می تواند تنظیم شود و برخی از صورت ظاهر از حالت عادی می تواند بازگشت به ورزش جهان است. بازگشت به کسب و کار به طور معمول در اطراف آوریل 1 می تواند بیش از حد خوش بینانه است. فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر (D) برای شروع از وی خواست تیم محلی صاحبان خودداری از انجام بازی تا زمانی که ممکن است 1.

دیوید بری با استاد اقتصاد در جنوب یوتا دانشگاه گفت: این دوره پر سر و صدا نمی خواهد تاثیر ورزش فن اشتها و یا هر بلندمدت تقاضا است.

“در برخی از نقطه به پایان خواهد رسید و ما را به فروش بلیط,” او گفت:. “من می دانم آن را به بازیکنان NFL در جریان اعتصاب. آنچه اتفاق می افتد در این مورد ؟ هیچ چیز اتفاق می افتد. آنها می خواهم دوباره در برخی از نقطه و مردم را به تماشای فوتبال. به طور موقت بازی های خود را قطع و پس از آن طرفداران بازگشت به خرید بلیط.”

یعقوب Bogage و آدم کیلگور کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im