ترکیه فعال شد تبرئه پس از دو سال در زندان است. اما دادستان بازداشت او را دوباره.

Murad Sezer ایسنا

عایشه Bugra چپ از ترکیه فعال Osman کاوالا است آرامش پس از یادگیری است که دادستان بود و خواستار ادامه بازداشت او پس از تبرئه از اعتراض به اتهامات مرتبط با توسط یک دادگاه در سیلیوری در نزدیکی استانبول در روز سه شنبه.

استانبول — هنگامی که یک دادگاه ترکیه به طور غیر منتظره حکومت شنبه به تبرئه فعالان جامعه مدنی به اتهام تلاش برای سرنگونی دولت و حامیان حقوق بشر و دیگران که تا به حال قرار داده شده ایمان کمی در ترکیه قضائیه واکنش نشان داد و با شوک گفت: به نظر می رسید خوب درست باشد.

شانزده فعالان از جمله برجسته نیکوکار Osman کاوالا متهم به تحریک اعتراضات در سال 2013. حامیان خود را گفت: اتهامات سیاسی بودند و بخشی از مبارزه گسترده تر توسط دولت از رئیس جمهور رجب طیب اردوغان به مهر کردن مخالفان است. حتی پس از قضات تبرئه شد نه نفر از فعالان و دستور آزادی کاوالا تنها متهم در بازداشت است.

اما کاوالا هرگز پدید آمده از زندان و شب هنگام دادستان تا به حال وارد قبر جدید, اتهامات گفت که او در حال بررسی برای به دنبال “به اخلال در نظم مبتنی بر قانون اساسی” در ارتباط با یک کودتای شکست خورده تلاش در جولای 2016 باقی خواهد ماند و در بازداشت است.

هنوز روشن نیست که آیا شنبه هفت تن از متهمان که در خارج از کشور زندگی می کنند و به صورت غیابی محاکمه شدند را بیشتر اقدام قانونی.

این اره دو سر بریدن تحولات مطرح شده سوال جدید در مورد فشار سیاسی در ترکیه قضائیه و متمرکز کردن توجه بر دولت پی در پی تعقیب آن درک مخالفان. کاوالا حامیان شدند crestfallen پس از یک بعد از ظهر از giddily پیش بینی خود را انتشار داد راه را برای آشنا احساس ناتوانی و خشم.

[ترکی تظاهرات نشان می دهد عمق خشم اردوغان]

سازمان عفو بین المللی که تا به حال مورد ستایش قرار داد به تبرئه به عنوان یک “سنگ محک برای عدالت” گفت: چند ساعت بعد که اتهامات علیه کاوالا smacked “سنجیده و محاسبه ظلم و ستم.”

“وقت آن است که ترکیه برای پایان دادن به بی امان سرکوب صدای مخالف. Osman کاوالا باید فورا از زندان آزاد شد,” Milena Buyum عفو بین الملل ترکیه را مبارز در بیانیه ای گفت.

کاوالا و 15 متهم دیگر متهم به دامن زدن 2013 اعتراضات پارک گزی آغاز شد که به عنوان یک نشستن در استانبول در برابر یک طرح برای ساخت یک مرکز خرید بیش از یک پارک شهر و رشد به سراسر کشور تظاهرات علیه اردوغان بود که در آن نخست وزیر است.

خود را محاکمه شد از نزدیک تماشا به عنوان یک آزمون سیاسی ترکیه را آب و هوا در یک لحظه زمانی که دولت در بستن است بر دشمنان و مخالفان و اردوغان متهم شده است از تقویت نفوذ خود را بیش از قوه قضائیه.

سرکوب شتاب پس از کودتا در سال 2016. مقامات بازداشت هزاران نفر از پیروان فتح الله گولن یک مستقر در ایالات متحده ترکی روحانی مسلمان متهم متفکر از کودتای شکست خورده. هزاران نفر از مردم دیگر دولت وابسته به جنبش گولن بودند اخراج از شغل خود.

این تور یا دام رسیده فراتر از پیروان گولن و شامل اعضای اپوزیسیون و احزاب سیاسی و روزنامه نگاران و اساتید دانشگاه جامعه مدنی و دیگران.

[‘روزنامه نگاری تبدیل شده است ناتوان’: داخل عصبی ترکی newsroom به عنوان دولت بسته]

متهمان در Gezi آزمایشی شامل فیلمسازان اوایل دوران کودکی توسعه متخصص معمار و برنامه ریزان شهری.

یک 657-صفحه: دولت کیفرخواست متهم متهمان از تحریک تظاهرات با حمایت از جورج سوروس میلیاردر نیکوکار. کیفرخواست بازیگران گزی تظاهرات به عنوان بخشی از یک توطئه گسترده مرتبط با اعتراض بین المللی جنبش مانند جنبش اشغال وال استریت و به عنوان پیش ماده برای 2016 کودتا.

کاوالا, 63, بهترین و شناخته شده متهم در مورد تاسیس Anadolu Kultur, یک سازمان است که به ترویج تنوع فرهنگی و حقوق بشر است. او تا به حال شده است در بازداشت پس از نوامبر 2017. در ماه دسامبر دادگاه اروپایی حقوق بشر گفت: در یک حکم است که مقامات ترکیه ارائه کرده است شواهد کافی برای ادامه بازداشت و دستور داد او را آزاد کند.

“ما واقعا نمی شد انتظار این” می تواند برج مراقبت یک وکیل و یکی از متهمان به خبرنگاران گفت: پس از تبرئه. “چه چیزی می تواند به ما می گویند ؟ ما می توانیم امید که همه چیز را برای بهتر تغییر دهید.”

ترکیه قضائیه چهره یکی دیگر از تست روز شنبه هنگامی که یک جداگانه دادگاه مربوط به فعالان حقوق بشر به اتهام تروریسم و جرایم مرتبط است انتظار برای نتیجه گیری. متهمان در این مورد عبارتند از ایدیل Eser, سازمان عفو بین الملل سابق ترکیه مدیر و 10 دیگر حقوق بشر کارگران که دستگیر شده بودند در سال 2017.

ادامه مطلب

تصویری: ترکیه اردوغان در دیدار با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید

نظر: ترکیه نقشه سیاسی است تغییر. این کشور آماده به لرزش خاموش اردوغان آورد ؟

مخالفان را به نفع خود در استانبول را انجام دهند بیش از نژاد شهردار دست اردوغان قاطع شکست

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>