مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی assails ‘هرج و مرج و خشونت.’ منتقدان اشاره می کنند عکس از اوکراین در سال 2014.

تبلیغ می کند و مشخص نیست این عکس فراتر از آن. اما منتقدان پیشنهاد کرده اند این به معنی این عکس در سمت راست تصویر می کشد تظاهرات اخیر در ایالات متحده — با توجه به کشور موجی از تظاهرات بیش از دو ماه گذشته و طول می کشد استفاده از تار خط بین مفهوم و اطلاعات غلط در تبلیغات سیاسی.

عکس های گرفته شده توسط اوکراین عکاس Mstyslav چرنف است که در واقع از سال 2014. این نشان می دهد که معترضان طرفدار دموکراسی در اوکراین, درگیری مسلحانه با پلیس که حفاظت از ویکتور یانوکوویچ رئیس جمهور کشور بود که در نهایت حذف از دفتر و گناهکار از خیانت.

در اندکی از طنز قبل از تبدیل شدن به تهمت انتخاباتی رئیس از مارس تا اوت سال 2016 پل Manafort صرف یک دهه به عنوان یک مشاور برای اوکراین حزب مناطق که شامل یانوکوویچ به عنوان جاناتان V. گذشته اشاره کرد در سنگر.

سابق هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی سخنگوی جسی Lehrich توییتی آگهی با توجه “LOL” اضافه کردن “یک مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی هشدار دهنده از هرج و مرج و خشونت را به تصویر می کشد یک پلیس با معترضان … تنها آن را یک عکس از کیف در سال 2014 زمانی که Yanukovich اراذل و اوباش مبارزه برای سرکوب دموکراتیک قیام.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی است و در پاسخ به یک درخواست برای نظر از واشنگتن پست. چرنف است در پاسخ به یک درخواست برای نظر از این پست اما تایید صحت این عکس به خودی کسب و کار.

“عکاسی همواره مورد استفاده قرار گیرد برای دستکاری افکار عمومی. و با ظهور رسانه های اجتماعی و ظهور پوپولیسم این است که اتفاق می افتد حتی بیشتر” چرنف گفت: انتشار.

“تنها راه برای مبارزه با این است که از طریق آموزش و پرورش و سواد رسانه ای. زمانی که مردم یاد بگیرند که به طور مستقل تشخیص حقیقت از دروغ سپس تعدادی از دستکاری کاهش خواهد یافت.”

یکی آمده است: “پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن آماده هستند برای کمک به تجدید انتخاب رئیس جمهور Donald J. Trump. پیوستن به جنبش امروز و اطمینان از آزادی مذهبی نگهداری می شوند به عنوان یک اولویت بالا!”

دیگری آمده است: “کمک به اطمینان از نرم افزار-زندگی ارزش نشان داده شده در واشنگتن برای چهار سال دیگر. پیوستن به جنبش امروز و اطمینان از آزادی مذهبی نگهداری می شوند به عنوان یک اولویت بالا!”

مغلوب ساختن پیشی جستن کشف و ضبط شده است پس از این تظاهرات که فوران در سراسر کشور در پی مرگ جورج فلوید به عنوان یک کلید کمپین نقطه بارها و بارها به tweeting عبارت “قانون و نظم” امیدوار به استفاده از نیروهای فدرال برای سرکوب ناآرامی — یک وعده به تازگی متوجه شدم در پرتلند سنگ., که در آن او مستقر عوامل در برابر خواسته های شهردار و فرماندار.

این دومین بار در این ماه است که منتقدان ادعا کرده اند یک مغلوب ساختن پیشی جستن آگهی عمدا گمراه کننده است. در اوایل ماه جولای مبارزات انتخاباتی زد, تبلیغ در Facebook و Instagram که شامل یک تصویر سهام از یاد Christ the Redeemer statue در ریو دو ژانیرو با کلمات “ما از این.” آگهی capitalizes در شکاف سیاسی که پدید آمده در اطراف اینکه برخی از مجسمه ها به خصوص کسانی که از مؤتلفه رهبران باید ایستاده باقی می ماند. به نظر می رسد نشان می دهد برخی ممکن است می خواهم به پاره کردن این مجسمه به رغم وجود دارد که هیچ مدرکی دال بر این ادعا.

آگهی درو مسخره در توییتر. دیوید Biller از آسوشیتد پرس اخبار مدیر در برزیل, توییتی “ترس نمی ریو: مغلوب ساختن پیشی جستن را محافظت قله کوه Christ the Redeemer statue.”

در ماه های اخیر Facebook و توییتر گرفته اند تهاجمی تر مراحل را به برچسب و یا حذف اطلاعات گمراه کننده به خصوص از سیاستمداران است. پلیس آگهی است که هنوز هم فعال است. Facebook است نه در پاسخ به یک درخواست از نظر از پست.

این پست را به خود جلب کرد Harwell گزارش در ماه ژانویه چگونه سیاستمداران’ های از دستکاری تصاویر — مانند یک عکس از بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.) تغییر به نظر می رسد او با اشاره به یک حامی T-پیراهن که خواندن “امریکا سزاوار 9/11” — تبدیل شده است به طور فزاینده ای رایج است.

اما آیا این تبلیغات گمراه کننده هستند احتمالا نمی بسیاری از تفاوت به رای دهندگان او گزارش داد.

“برای تصاویر سازندگان — و بسیاری از مخاطبان خود — که دروغی به سختی مهم” Harwell نوشت. “احساسات آنها در حال بیرون کشیدن نقطه است.” او به نقل از دارن Linvill یک استاد دانشگاه کلمسون که تحقیقات رسانه های اجتماعی دروغ که می گوید که “کسانی که بر این باورند که پیام در حال حاضر نیست به دنبال یک counternarrative: آنها فقط می خواهم تایید که آنها حق داشتند در تمام طول.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de