یک ‘سفرنامه’ این بار در کره جنوبی: نقشه برداری, حرکات coronavirus حامل

http://www.washingtonpost.com/video/world/visit-one-of-the-websites-tracking-south-korean-coronavirus-patients/2020/03/13/23c80abc-1b19-4be3-9562-d1545f53de38_video.html

سئول — رمان شیوع کروناویروس تولید حداقل یک ستاره جدید در کره جنوبی: “ویروس بیمار سفر وارد شوید.”

کره جنوبی دولت است انتشار این جنبش از مردم قبل از آنها مبتلا به ویروس — اصلاح گام های خود را با استفاده از ابزار مانند ردیابی تلفن GPS, کارت اعتباری, سوابق نظارت تصویری و قدیمی از مد افتاده, شخصی, مصاحبه با بیماران.

ایده این است که اجازه دهید مردم می دانند از طریق یک وب سایت مرکزی و منطقه ای پیام های متنی اگر آنها ممکن است عبور از مسیرهای با حامل که نام آنها ساخته شده است.

اما در جایی که برخی از مردم درک نیت خوب, دیگران, دیدن برادر بزرگ.

گسترده پیگیری طرح مطرح شده سوال در مورد چگونه به آشتی بهداشت عمومی و حفاظت از حریم خصوصی — رشد نقطه از تنش در بسیاری از مکان ها در سراسر جهان به عنوان اپیدمی گسترش می یابد.

[ثبت نام برای ما Coronavirus به روز رسانی در خبرنامه برای ردیابی شیوع. تمام داستان های مرتبط در خبرنامه برای دسترسی به رایگان هستند.]

دیگران ملل در آسیا به سرعت به تصویب رسید و نسخه خود را از کره جنوبی عفونت نقشه برداری.

سنگاپور دولت میزبان وب سایت است که شامل سن و جنس و شغل از آن coronavirus بیماران — و که در آن آنها سفر شده است.

حسن نیت ارائه میدهد از coronamap.سایت

یک تصویر از یکی از کره جنوبی سایت های ساخته شده توسط توسعه دهندگان خصوصی با استفاده از داده های دولت در دسترس آنلاین برای ردیابی محل از coronavirus بیماران.

ژاپن وزارت بهداشت حفظ احتیاط در مورد انتشار شخصی سفر تاریخچه و جزئیات دیگر اما برخی از ژاپنی مناطق ساخته شده اند, اطلاعات عمومی در مورد بيماران حرکات از جمله به ورزشگاه ها و بیمارستان ها.

اما چالش ها دم در کره جنوبی.

در جنوب شهر بوسان یک coronavirus بیمار که شخصی سفر تاریخچه منتشر شد ثبت درخواست در مورد نقض حریم خصوصی به ملی کمیسیون حقوق بشر, ملت, حقوق سازمان دیده بان.

این کمیسیون به نظر می رسد به شکایت. در بیانیه ای در اوایل این هفته به نام, افشاگریهای شخصی جنبش “فراتر از ضرورت است.”

مردم می خواهند بیشتر

در پاسخ مقامات کره جنوبی توجه داشته باشید واضح است: این نه زمان عادی. کره جنوبی تقریبا 8,000 تایید coronavirus عفونت و حداقل 66 مرگ و میر.

“درست است که منافع عمومی تمایل به تاکید بیش از حقوق بشری افراد در هنگام برخورد با بیماری های است که می تواند دیگران را آلوده گفت: Jeong Eun-kyeong مدیر کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از هفته گذشته است.

Jeong گفت: این سازمان بررسی خواهد شد پروتکل برای پیدا کردن حق “تعادل” بین معیارهای سلامت فردی و حفظ حریم خصوصی.

[به روز رسانی های زنده: آخرین روز این بیماری همه گیر]

اما برای بسیاری از سفر ورود یک ضربه راه آن است — و آنها می خواهند و حتی بیشتر.

“تلفن زنگ خاموش قلاب با عصبی شهروندان خواستار آن است که بیشتر به اشتراک گذاشته شده است مورد تایید ویروس موارد در یک سریع تر شیوه ای” گفت: پارک Wyul-bohk سر از فاجعه تیم در چئونان در حدود 50 مایلی جنوب سئول با حدود 100 مورد تأیید رمان کروناویروس که باعث بیماری covid-19.

ژان Chung

برای واشنگتن پست

مردم صف برای خرید محافظ ماسک در داروخانه در سئول در روز چهارشنبه.

یک چئونان resident راه اندازی یک درخواست به رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در شکایت از “nerve-racking تاخیر” در انتشار ویروس های اضافی را حامل سفر سیاهههای مربوط. دادخواست جلب بیش از 22,000 حامیان.

این نام در سفر سیاهههای مربوط به محرمانه نگه داشته است. اما احتمالا بی دست و پا آیات در مورد زندگی شخصی بیماران — که هویت می تواند به راحتی نمیفهمد توسط خانواده و دوستان است.

عشق هتل’ در لیست

در شهر مرکزی Daejeon بیش از 1 میلیون گوشی دریافت یک هشدار گفت: یک ویروس حامل بازدید “سحر و جادو سکه کارائوکه در Jayang-دونگ در نیمه شب در فوریه. 20.”

در چئونان یک متن هشدار به ساکنان نشان داد که یک فرد آلوده بازدید “امپریال ماساژ پا در 13:46 در فوریه. 24.”

دیجیتال خاطرات افراد آلوده به رشد پوشش انواع مکان: میله کارائوکه باشگاه و کوتاه ماندن “عشق و هتل ها.”

یک زن که خواسته می شود که تنها با نام خانوادگی Seo از نگرانی های حریم خصوصی گفت: او را متوقف کرده است برای رفتن به یک نوار محبوب با زنان همجنسگرا.

“اگر من ندانسته قرارداد ویروس . . . که رکورد منتشر خواهد شد به کل کشور” Seo گفت. “آن را به عنوان دلهره آور به عنوان خواست در مقابل مردم است.”

در آغاز کره جنوبی بیماری-مرکز کنترل شد به تنهایی با جزئیات: لیست تایید موارد جنس ، سن و قبل از قرنطینه حرکات. آن را طولانی نیست قبل از خصوصی نویسان دیدم بالقوه برای مخاطبان نمایش. چندین برنامه را تبدیل داده ها به جامع نقشه های دیجیتال.

یکی از بیشترین بازدید coronamap.سایت توسعه یافته توسط کره جنوبی, کالج, دانشجو, کشیده شده بیش از 14 میلیون بازدید از وقوع.

[ترس تب و بازیابی کند: یک مرد نبرد با کروناویروس در کره جنوبی]

کره جنوبی آماده شده است برای این لحظه. آن استراتژی باید ریشه در 2015 شیوع سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERS در کره جنوبی که بزرگترین در خارج از عربستان سعودی است.

ژان Chung

برای واشنگتن پست

به طور معمول شلوغ, اتوبوس خالی است در زمان ناهار در سئول در روز چهارشنبه.

دولت در سئول انتقاد قرار گرفته بود برای عقب نگه داشتن اطلاعات در مورد بیمارستان درمان MERS بیماران. کره جنوبی بعد از تجدید نظر در قوانین خود برای اعطای دسترسی بیشتر به اطلاعات شخصی افراد آلوده. در حال حاضر هر کسی را به جرم دروغ گفتن در مورد جزئیات لازم در نظر گرفته برای مهار عفونت می تواند موضوع را به حداکثر دو سال زندان.

و حتی هواپیماهای بدون سرنشین چینی

هیچ چیز هر چند در مقایسه با نظارت برسد در چین که در آن کروناویروس اولین هایش در اواخر سال گذشته در استان هوبئی. جرم آن نظارت سیستم اجازه می دهد تا مقامات به پین کردن افراد آلوده محل به دقیقه.

[کارگران در ژاپن و کره جنوبی به ندرت در بیمار است. که یک مشکل بزرگ در حال حاضر.]

ماه گذشته نسخه به زبان انگلیسی جهانی بار یک روزنامه کنترل حاکم کمونیست چین حزب منتشر شد تصویری در توییتر نشان هواپیماهای بدون سرنشین خواستار عزل دستورالعمل حذف آنها به عنوان شناور بالای مردم سرپیچی سلامت پروتکل های مانند پوشیدن ماسک.

“بله خاله این هواپیماهای بدون سرنشین با شما صحبت” صدای رونق بیش از سالمند زن چینی با توجه به جهانی بار به زبان انگلیسی ترجمه. “شما نباید در مورد راه رفتن بدون پوشیدن ماسک.”

حسن نیت ارائه میدهد از coronamap.سایت

توسعه دهندگان خصوصی در کره جنوبی با استفاده از داده های دولت به نقشه رمان coronavirus نقاط داغ.

معلوم نیست چه مقدار از کره جنوبی را پیگیری کاهش تعداد عفونت ممکن است. یقین است که آن را جذب کرده است “بدسم gazes از مردم” گفت: Yoon In-jin, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه کره در سئول.

“یک ماه به این کشور آزمایش ما هنوز برای ارزیابی آن اپیدمیولوژیک اثربخشی اما در حال حاضر شاهد بیش از حد بسیاری از بیماران مبتلا به ویروس گرفتن تمسخر و قضاوت به مکان آنها بازدید” Yoon گفت.

حتی با نام redacted, موارد وجود دارد که در آن به اندازه کافی اطلاعات عمومی ساخته شده بود به استنباط بیمار هویت.

کره جنوبی — سوم تایید coronavirus بیمار در کشور — بود شده از انگلیسی توسط آنلاین دیوهای پس از آن آشکار شد که او در حالی که علامتی همراه یک زن چینی به یک هتل و یک کلینیک جراحی پلاستیک در مجلل Gangnam منطقه در سئول.

این زن همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus. آنلاین نظرات, آنها برچسب “یک زن و شوهر در ازدواج” و متهم آنها را از “فوق العاده-پخش” این ویروس در سراسر شهرستان.

لی وانگ-jun رئیس Myongji بیمارستان که در آن بیمار تحت درمان قرار گرفت گفت: این مرد دریافت درمان های روانی پس از آنلاین حملات.

“از آن زمان برای ما به نگاهی به عوارض جانبی گفت:” چو سونگ ایل متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ملی سئول که تحریم های کره جنوبی coronavirus ردیابی تیم “و اندیشیدن راه برای به حداقل رساندن تاثیر بر حفظ حریم خصوصی مردم.”

Denyer گزارش از توکیو است. Akiko Kashiwagi در توکیو کمک به این گزارش.

ادامه مطلب

‘من دست شاکر’: بسیاری از آمریکایی های قدیمی تر تطهیر coronavirus خطرات

داخل مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش ناموفق برای آرام coronavirus نگرانی

در طول یک بیماری همه گیر اسحاق نیوتن به کار از خانه بیش از حد.

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>